reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Laurkax a wykupowalas te zastrzyki? Nie wykupuj narazie. Na jakie wyniki Ci dala skierowanie? Jedynie mozesz sobie kupic falvit mama ok 30zl na 2 miesiace i brac po jednej dziennie to witaminy dla kobiet w ciazy. Ta wizyta byla na nfz czy prywatnie?
 
Prenatalne wypadły dobrze. Ciśnienie jak sama robię w domu to mam 115 \75 a jak jestem w gabinecie to wariuje i mam 150\80 no ale lekarz rozumie że to stres. Cukier ostatnio 92
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny i fajnie ze do nas dolaczylyscie ☺

Ja juz po wizycie wszystko jak narazie dobrze dzis 23t2d synek wazy 665g spal jedynie co robil to ziewal przy badaniu.

Ja od swojego lekarza tez ani razu nie uslyszalam zlego slowa a ponad 100kg waze. Dr wiedziala ze chcem zachodzic w ciaze i mi nie odradzala.

Ja mam te zastrzyki od kilku dni ale mnie po badaniach d-dimerow dr wyslala do hematologa i to ona mi wypisala te zastrzyki i sa refundowane bo to hematolog wypisal place 3.20zl za opakowanie na 10dni tak bym placila za to samo 120zl.

A na wyniki Ci jakies dala skierowanie? I czy wizyta byla na nfz czy prywatnie?

Inka co do Ciebie to ja tez jestem po poronieniu i w obecnej ciazy w 6 tyg plamilam mialam krwiaka ale wszystko juz ok sie szybko wchlonol na luteinie bylam od poczatku do 16tyg ciazy.


Super że z dziecinka Wszystko wporzadku :)
 
reklama
Do góry