reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kamkaz, a jak sie zachowuje przy piersi, pije chetnie I spokojnie? Bo Kevin tez byl glodomorem ale byl tez niespokojny Na poczatku. Mimo to jego wieczne ssanie tak rozkrecilo mi laktacje ze wszedzie mi sie az ulewalo :-) ale dopiero po czwartym miesiacu

Pat-ka ja zaczynalam jakos z 92 a konczylam OK 108 kg
 
reklama
Kevin tez plakal, mozliwe ze mu mleko za wolno albo za szybko leci. Probowalas zmienic strony jak sie robi niespokojny?
 
Ja stracilam w 2 tyg cala ciazowa wage, OD tamtej pory waga raz w gore raz w dol 2-3 kg, oczywiscie jedzac tzw smieci idzie w gore, a jedzac zdrowo chocby I duze ilosci nie tyje w ogole. Ale to zalezy OD osoby
 
Hej kobietki... Witam was wszystkie. Sama miałam problem z otyłością... Od 6 miesięcy pod opieka dietetyka z prawie 118 kg zeszlam na 82... Od tego miesiąca zacElismy starania o dzidIusia... Czy któraś z was jest w ciąży pod opieka dietetyka?
 
Witam. ja zaczęłam ciążę z wagą 108kg w październiku. te moje kg to efekt rzucenia palenia w lutym. Nigdy nie byłam szczupła ale nagle z wagi 85 poszło do lipca na 108 i tak się zatrzymało. Ćwiczenia dieta nic nie pomagało no a jak już test pokazał dwie kreseczki to już nie było mowy o odchudzaniu. Na szczęście mój organizm sam uregulował co trzeba i do teraz czyli 29 tc nic nie przytyłam, ważę 104kg. Mam nadzieję że nie przybędzie mi teraz dużo mimo że odzyskałam apetyt
 
Witam dziewczyny, mam gorącą prośbę, jestem osobą otyłą, w 12 tyg ciąży zupełnie nie planowanej. I usg wyszło ładnie, wszystko czytelne, a drugie niestety nie. Dopochwowo zarodek jest już za wysoko jak dla mojej pani gin a przez brzuch niestety za słabo widać aby zbadać przyzierność. Może któraś z was jest z okolic Wawy i mogłaby mi polecić miejsce gdzie takiej ciężarówie jak ja zrobią usg?
 
reklama
Witam dziewczyny, mam gorącą prośbę, jestem osobą otyłą, w 12 tyg ciąży zupełnie nie planowanej. I usg wyszło ładnie, wszystko czytelne, a drugie niestety nie. Dopochwowo zarodek jest już za wysoko jak dla mojej pani gin a przez brzuch niestety za słabo widać aby zbadać przyzierność. Może któraś z was jest z okolic Wawy i mogłaby mi polecić miejsce gdzie takiej ciężarówie jak ja zrobią usg?
Hej
Może zapisz się do innego gina na uag który ma dobry sprzęt. Może pomyśl nad usg 3d lub 4d dla lepszego obrazu? Jest to napewno większy koszt ale w takiej sytuacji ten koszt jest najmniej ważny. Mozna wiedzieć z jaką wagą startujesz? I nie zamartwiaj sie na zapas bp to wszystko szkodzi Kropkowi. Głowa do góry ...musi być dobrze :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry