reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Martusia może i o to chodzi. Ja miałam cc w 39 tc i 5 d po braku postępu porodu i obawie obumarcia płodu. Z tym ze miałam cukrzycę i wg mojej diabetolog i w 37tc powinni mi już wywoływać porod bez czekania na akcje. Ginekolog postanowił że będę pod obserwacja przed terminem na patologii ciąży chyba że coś się samo szybciej zacznie bo nie miałam przeciwwskazań do naturalnego porodu i na taki się też psychicznie nastawialam ale niestety wyszło cc. W każdym bądź razie życzę Wam jak najmniej stresów, bezproblemowych porodów i zdrowych dzieci :-)

Dziękuję :)

U mnie tak samo niemal zakończył się 1 poród, ale grunt ze młody zdrowy wyszedł z tego.
 
reklama
Dziewczyny Szczęśliwego Nowego 2016 Roku, pomyślności i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Nasze jedno marzenie jest już z nami Życzę, aby i Wam się ziściły.

piotrek.jpg Moje wielkie szczęście - Piotruśv:)
 

Załączniki

  • piotrek.jpg
    piotrek.jpg
    893,5 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Do góry