reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Lisica z tym, że ja jeszcze ruchów nie czuję. Jestem w 18 tyg wg usg więc moja lekarka twierdzi że na ruchy jeszcze czas. A u mnie w szpitalu ktg robią dopiero po 24 tyg
 
Kamkaz dlatego mi położna odradzala wszelkie detektory itd bo u takiego maluszka ciężko znaleźć samemu i później rodzice się denerwują. Masz ciężkie przeżycia za sobą i pewnie się teraz jeszcze bardziej nakręcasz. Na ip tez maja sprzet do pomiaru tętna wiec jedz dla świętego spokoju.
 
Wczoraj nie byłam na ktg. Dzwoniłam do szpitala i robią tylko pacjętkom. Dzisiaj rano zadzwoniłam do cioci położnej i ona sama stwierdziła że nie zawsze się wychwyci tętno. Sama miała w szpitalu wczoraj przypafek kobiety w 33tc gdzie lekarz nie mógł podsłuchać tętna wi€c poprosił ciocięi niestety też nie znalazła. Widzieli na usg że z dzieckiem wszysko ok. Dlatego podłączyli ktg i serducho biło jak dzwon. Nic bętę próbować i za tydzień zapytam lekarki co i jak
 
reklama
Melduje się z porannymi 2 kreseczkami :) z jednej strony szczęście, a z drugiej wielki strach... więc na stałe zagoszcze w waszym wątku, czy macie jakieś namiary na zdrowe odżywianie w ciąży co by 30 kg nie przytyć?
 
Do góry