reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Brawo!gratulacje! A jeszcze dwa tygodnie temu się martwilas!
3mamy kciuki!

Z tego co wiem skuteczna jest dieta dla ciężarówek z cukrzyca. Np lucalew taką miała i chyba nic nie przybrała.
 
reklama
MiLady graaaatulacje!!!!!!!!!!! :laugh2: Tak tak Aisha ma rację dieta cukrzycowa dla kobiet w ciąży ... jeśli masz siłę to super polecam ... ja żarłam w ciąży :sorry:

Lisica Lucalew ok już w domu ale mały w szpitalu bo infekcje ma, będą mu robili wyniki i jeśli bedą dobre to też go wypuszczą
 
hehe nie no ja uwielbiam słodycze, a najgorsze to napoje gazowane :/ do słodyczy mnie nie ciągnie, ale jak idę do sklepu to na widok pepsi ślinka mi na podłogę kapie, ale dla dzidziusia będę dzielna nie dam się, zaraz poszukam tej diety, może gdzieś jadłospis znajdę. Wyczytałam, ze powinnam ze swoja wagą -parę dni temu 87 teraz nie wiem - przytyć 5 kg? czy to realne? A przede wszystkim zdrowe?

Mamy jeszcze jeden dylemat termin 24 kwietnia, a my mamy 11 czerwca wesele. Fajnie byłoby zrobic ślub z chrzcinami - nie planujemy hucznego wesela, skromna impreza do 22, tylko czy dam rady z maluszkiem czy szybko przekładać termin, a jak przełożyć to lepiej brac w ciąży, czy ze straszym dzieckiem? Czy ktoraś z mam ma jakieś doswiadczenie w tym temacie?
 
Milady ja doświadczenia nie mam,ale jak coś to chyba wesele po porodzie. Pamiętam że dwa mce przed porodem to mi się nic nie chciało;D ino bym spala!
Jeśli dziecko urodzi się w terminie to już będzie miało 6tyg w wasze wesele wiec nie jest źle. Ale ja bym poczekała do 3-4 mca,wtedy dziecko już jest bardziej kumate i wytrzymałe.

Ja ważyłam 111kg,przytyłam 14( z czego 5to sama woda z ostatniego miesiąca). Lekarka powiedziała że super!
 
Hehe no właśnie ja też nie mam kompletnie pojęcia co z czym, jeszcze nie doszło do mnie, ze jestem w ciąży, jutro pojadę na betę. Dają wyniki od razu? Chciałabym juz wszystkim powiedzieć, oglądam ciuszki ciążowe, wózki, achhhhhhh, a wizyta u gina dopiero za 2 tygodnie...
 
Jeszcze duuuzo czasu przed tobą:) te pierwsze dni są cudowne :)
Ja betę miałam następnego dnia. Powtórzyłam po tygodniu czy wzrasta.
Wszystkim powiedziałam dopiero po wizycie u ginekologa.
 
reklama
Miladyyy u mnie betę robiłam rano a wyniki po 13 do odbioru. Chyba, że poprosisz żeby zrobiły Ci na cito więc wtedy może ok 11 wyniki byś miała. Tyle tylko że każda placówka jest inna więc nie wiem jak jest w Twoim laboratorium.
Dziewczyny miałyście robione w ciąży usg 3d? Jakie są Wasze opinie na ten temat warto? No i zasadnicze pytanie w którym tyg najlepiej zrobić takie usg?
 
Do góry