reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

kamkaz ja wiem... wiem jakie to trudne ... jak ciężka jest ciąża po stracie ... pełna obaw i lęków. I wiem też jak bardzo doszukujemy się złych objawów... za strachu . Jesli masz obawy to chodź do lekarza, jeździj na IP ... niech sprawdzają czy wszystko ok ... od tego tam są!!! Ale kochana pamietaj też żeby się nie zagalopować w tym wszystkim nie nakręcić za bardzo, bo to bardzo łatwe po naszych przejściach ... mam nadzieję, ze wszystko ok u Ciebie i to "tylko" obawy związane z poprzednim doświadczeniem ... pisz nam tu co u Ciebie! Ja bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!

Lucalew a Ty nie zamylaj :p nam tu z porodówki :D pisz jak tam indukcja!!!! W miare możliwości oczywiście :D
CZEKAMY NA MICHAŁKA!!!!!!! WYSKAKUJ MAŁY TU DO NAS :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamkaz są paski clearblue. Powinny być w aptekach. Jeśli nie ma to może ci sprowadzą z hurtowni? Też wiem co przeżywasz. Ja co prawda we wcześniejszym tygodniu straciłam maleństwo ale też drżałam przy każdym bólu i innych niepokojących objawach. Też myślę że warto pojechać na IP gdy coś cię niepokoi.

O, Lucalew trzymam kciuki :-)
 
Rurka hehehe pisze żeby nie odleciec bo na sen mnie wzięło w pewnym momencie mimo tych silnych skurczy. Nie wiem moze ja masochistka jestem :-) Właśnie podlaczyli mi 2 kroplowke z oxytocyna.
 
a jak sytuacja jest juz jakieś rozwarcie?? skurcze chyba nie takie silne skoro bb i fb przeglądasz :-D:-D trzymam kciuki!!!!!! oby szybko było i oby dzisiaj się ta indukcja udała :tak:
 
Lucalew pisała godz temu na zamkniętym. ..
O 16:30 przebili pęcherz skurcze potem były silne ale znikły godzinę temu znowu podali oksytocyne ale nie kazali jeść ani pić ... w razie cc
 
reklama
Do góry