reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

rurka to może Aleksandra ;) Ja mam na imię Aleksandra ;P dla córki wybrałam Marta ;)
Ja mam termin taki 12 styczeń z miesiączki, 6 luty z usg, w połowie stycznia idę do swojego gin na ustalenie terminu cc, a tak to kontrolnie bede chodzic na ktg, w razie gdyby cos wczesniej sie zaczeło to dzwonię do swojego gin i się umawiamy. Także mój termin jest bardzo ruchomy ;) Powiem wam ze dzis wieczorem tak sie dziecko rozpycha, po sam pęcherz i zebra się rozciąga, az mało przyjemnie :/
aisha te plamienie na szczescie ustało, natomiast taki dyskomfort pozostał w pochwie :( az się boję kolejnego ktg i lekarza ktory mnie potem bedzie badał :( różnie można trafić przecież... :/ eh
dziś wezmę sobie tą globulkę macmiroru może nic się nie będzie działo, bo zawsze po zaaplikowaniu czuje lekkie pieczenie, a jak miałam tam podrażnione po badaniu to bałam się wczoraj zakładać.
Mąż już sobie popił, świętuje ;) a ja przed tv ;)
 
reklama
Cześć laski ;) witam się w tym nowym roku. Mam nadzieje ze wszystkie nadal.w dwupaku.
Oby ten 2015r był rokiem spełnienia naszych marzeń o zdrowych maluchach , łatwych porodach o pięknych figurach juz po :)
 
Ja mam termin podobno na 7 sierpnia 2015 roku :D

Chyba poczekam po prostu do tego 7 stycznia i pojde do lekarki i zobaczymy co mi powie, bo niby nie dzieje się nic złego plamień też nie ma. Więc w sumie nie chce już sie martwić na zapas
 
Ja się dziś odważyłam zważyć ;) i 11kg w sumie przytyłam. Ostatnio już tylko w domu siedze, już nawet z psem rzadko kiedy idę bo co pojdę to zaraz wracac musze siku do domu :/
Juz sie nie moge doczekac swojego dzieciaczka ;) ale niech jeszcze tam siedzi bo wizytę mam 15 tego ;)
 
No i.ładnie :) ja idę 13.01. Ciekawe kiedy urodzimy :)
Choć nie ukrywam ze juz bym chciała bo też ledwo się ruszam. Sama praktycznie nie wychodzę, zawsze z mężem. Bo teraz jeszcze taka pogoda kiepska i ślisko.
 
Cześć dziewczyny :)
Wikasik - witamy :D !!!
Ja dziś z takim pytaniem - w czym wybieracie się do porodu? chodzi mi o to czy jakieś swoje ubrania bierzecie czy szpitalne? dziś robię ostateczną listę rzeczy dla dzidziusia i dla mnie i wybieram się do sklepu.Bardzo nie lubię być w koszuli nocnej ale w spodniach po porodzie to chyba się nie zdarza? kupiłyście już te majtki jednorazowe? ja się boję że nie znajdę w odpowiednim rozmiarze... Jakoś mnie prześladuje myśl, że z niczym nie zdążę. Z drugiej strony mam lenia i rzeczy dla malucha, które już mam - lezą na razie posortowane ale nie wyprane jeszcze - ech te ciążowe zmienności ;)
Przez pobyt w szpitalu nie chodziłam na szkołę rodzenia i chciałam Was zapytać czy chodziłyście i jakie są Wasze wrażenia? coraz częściej słyszę że to strata czasu.
 
Hej :)
Ja do porodu kupiłam taki mega tshirt, do kolan. Jak się zniszczy podczas akcji to nie będzie mi żal. Nie chce tych szpitalnych bo są krótkie i ze sztucznego materiału. Nie czulabym się komfortowo.
Na pobyt mam dwie koszule do karmienia, pożyczone od koleżanki. U nas w szpitalu wymagają koszule. A jak już wrócę to mam piżame do karmienia :) jeżeli szukasz dużych rozmiarów to polecam bonprix.pl tam jest spory wybór. Bo na necie te koszule są małe i krótkie.
Majtki jednorazowe mam,kupiłam na allegro. Są mega wielkie
Chyba każdy się zmieści bo.to taka rozciągliwa.siatka.

Ja do szkoły rodzenia chodziłam i jestem mega zadowolona. Jedne z lepiej wydanych pieniędzy w tej.ciąży.
Ale wszystko zależy od tego kto prowadzi. Ja.miałam świetna położna która dawała dużo przykładów z życia i mówiła o wszystkim bardzo obrazowo. No i tez rozwiewala wszelkie wątpliwości i rzeczy które się wyczytalo w necie czy w poradniku. Na zajęciach było zwykle baaardzo śmiesznie ;)
 
reklama
Witam wszystkie mamuski w Nowym Roku i składam serdeczne życzenia szczęśliwego rozwiązania dla każdej :-)
Jutro mam pierwsza wizytę u gina...ciekawe czy założy mi juz kartę...

Olucha jeśli mogę spytac to czemu masz planowane CC? Nie możesz rodzic naturalnie?
 
Do góry