reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hejka :)

Dawno nie bylam :p

Justyka witaj :) i gratuluje ❤️❤️❤️


Olucha moj Sylwek to praca :p
Moj dzien do pracy wypadł ..., ale jest ok .., innaczej bym w domu siedziała :p

Rurka prześliczna mała :) jakie imię bedzie miala? Ja mam wizytę w piatek ...

Ja 123 juz :( , czyli 10,3 na plusie
 
reklama
Ja do lekarza sie wybieram 7.01 (prywatnie bo jak byłam w 5 tyg to stwierdziła, że widzi tylko pęcherzyk i nie założy mi karty ciąży - dopiero jak przyjdę w 9 tyg to mi założy - podejrzewam, że chodziło jej żebym przyszła i kasę zabuliła bo wiadomo, że książeczka musi być przed 10 tyg założona) . Później idę 14.01 już do lekarki u której chcę prowadzić ciążę.

Dzisiaj się czuję paskudnie... Wszystko jest niesmaczne i cały dzień burczy mi w brzuchu z głodu :(
 
olucha - masaż szyjki nie ma nic...NIC wspólnego z jakąkolwiek przyjemnością... noooo chyba ze ktoś lubi jak mu się zadaje ból :-) hehe a ten lekarz co Cię badał wiedział, że masz planowaną cc??

natka - w 5 tc to żaden lekarz nie założyłby Ci karty ciąży.. oni właśnie tak robią, że dopiero jak czynność serduszka jest to zakładają... albo i później.. nie spieszą się z tymi kartami w ogóle...
 
Wlasnie minela mi polowa ciazy, to choc sie przywitam :) W watku sie troche udzielalam 2.5 roku temu, gdy bylam w ciazy z pierwszym synkiem. Wowczas startowalam od 105kg, po porodzie zostalo dodatkowych 5, a przez nastepne lata doszlo jeszcze 15 :( Takze dbajcie o siebie i nie wierzcie, ze karmienie piersia zdziala cuda samo w sobie, ja troche sie dalam na to zlapac, tak myslec bylo najwygodniej... A karmie Robcia do tej pory i duzo wskazuje na to, ze bede miala dwoch ssakow w maju.
Teraz zaczynalam od 125kg, w pierwszym trymestrze spadlo mi samo z siebie 7kg, teraz 2 do przodu, wiec ciagle 5 na minusie, z czego sie bardzo ciesze.
Nie obiecuje, ze bede sie udzielac, bo jakos teraz czasu wciaz brak - pracuje na caly etat, w domu niespelna 3 latek i schorowana mama.

Jednak chetnie od czasu do czasu was bede podczytywac :) Pozdrawiam was serdecznie i zycze najpiekniejszego z dotychczasowych Nowego Roku!
 
NASZE TERMINY PORODÓW:-)


LUTY

oluchapoducha - 6 luty

Aisha272 - 6 luty
Madalena_82 - 16 luty


MARZEC
rurka - 14 marzec


KWIECIEŃ
karina34 - 13 kwiecień
agnella2 - 28 kwicień


MAJ
marietta1981 - 11maj
lisica - 22maj

ewelinax5 - 23 maj






MAMUSIE ROZPAKOWANE :):)

marysia868 - 30 paździerinka
bziumbzium - musze znaleźć datę i dopisać


natka
na kiedy masz termin??? bo nie pamiętam :-)
wszystkie nowe dziewczyny tez dajcie mi znac bo już się pogubiłam :-D

ale szok ze odnalazłam tą listę!!!!

Olucha - a u Ciebie jak to w końcu jest? który styczeń - 19 a 6 lutego czy jak to :) ??? kurcze pamięć mam kiepską
:-)

wikasik - witaj witaj :) :) podaj też swój termin :) i zachecamy oczywiście do udzielania sie tu z nami :) naszych postów może nie są tu setki :) ale dzięki temu łatwiej być na bieżąco a w sumie to mało nas tu jest :) ale przynajmniej atmosfera rodzinna :-D


 
Ostatnia edycja:
Olucha i co gin powiedział na to plamienie? Wg mnie to normalne, mi jak ostatnio badała szyjkę to było okropne uczucie. Ona sama powiedziała, że im bliżej porodu tym będzie bardziej nieprzyjemne badanie, bo dzidzia coraz niżej, a szyjka coraz krótsza.
Rurka bardzo ładne imię, u mnie będzie Aleksander.
Natka ja byłam w 6/7tc i serduszko już biło, więc kartę ciąży mi założyli. Koleżanka z tym samym terminem nie dostała bo jej dzidzi wtedy serduszko nie biło. Jak się martwisz czy jest ok, to zawsze sobie dodatkową betę możesz zrobić i zobaczyć czy przyrasta.
Wikasik - witamy:) Ja się nie łudzę, że karmienie ze mnie ściągnie dodatkowe kilogramy.Ale mężowi też się w mojej ciąży przybrało, więc będziemy po narodzinach się wzajemnie na diecie pilnować.Trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze.
 
aisha piękne imię... takie dostojne!!! ja już w poprzedniej ciąży chciałam tak synka nazwać ale córcia się okazała i teraz znowu córcia :) heh ale teraz jakby był synek to byłby pewnie Staś po moim tacie... nooo albo Aleksander właśnie :)
 
reklama
Do góry