reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mmm ale bym zjadla nalesniki z czekolada ;-) a co do skurczow to ja chyba mam ale zwlaszcza rano albo w nocy - o ile to skurcze. Boli mnie jak na okres ale w plecach ;-) twardnienie brzucha mam ale tylko kiedy sie przerobie albo za duzo chodze. Co do
bolu jajnika to mnie boli lewy ;-)
Agnella mysle ze nie unikniesz badania glukozy i juz Ci wspolczuje ;-) u mnie akurat wyszla cukrzyca ale bez insuliny tylko sama dieta. Tym nie ma co sie przerazac. Z calej cukrzycy za najgorsze uwazam wlasnie to badanie.
 
reklama
Czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo....ja z tych co tu sie udzielaly od 08.2012-03.2014 kiedy to urodzil sie moj synus. Ciaze zaczynalam z 93 kg skonczylam ze 103 kg i po porodzie wszystko zeszlo tylko ze przez te 10 mc przytylam znowu do 100 :-(

wikasik gratuluje kochana pamietam cie z tamtej ekipy rodzacych jak zaczelam sie tu udzielac . Spokojnych 9 miesiecy :-)

wszystkim staraczkom zycze powodzenia i cierpliwosci a ciezarowkaom szczesliwych i bez problemowych porodow :-)

a to moj synus
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 54
Jaki fajny chłopczyk mały raper czy hip hopowiec ;) słyszałam że organizm zawsze będzie dążył do tej największej wagi jaką człowiek miał w swoim życiu.
aisha moja wczoraj w nocy ok 24 tej tak się rozpychała że nawet kilka razy słyszałam takie pykanie moich kosci, jak czasem coś strzela w kolanie to tak mi coś strzelało w miednicy. Czytałam już w necie że miały tak dziewczyny takie pykanie ;)
madalena który tydzień?
 
Oluchapoducha do najwiekszej wagi mam jeszcze 8 kg ale nie dam rady sie zawziasc w sobie i zaczac sie odchudzac chyba musze isc do pani dr ktora po poerwszej ciazy w ktorej przytylam 30 kg pomogla mi schudnac te 30 kg ale to bylo w 2003 . A ty w ktorym tc jestes bo nie masz suwaczka?
 
nie mam suwaczka bo nie umiem go ustawić ;) a po drugie nie znam jednoznacznej odp. na to pytanie ;) jestem albo w 36 tygodniu albo w 39, bo mam dwa terminy jeden z miesiączki drugi z pierwszego usg.
Ja kilka lat temu sama się zawziełam i schudłam 35 kg, ale nie dałam rady utrzymac wagi i wszystko przytyłam :( z dietetyka nie korzystałam nigdy, nie umiem jesc według kartki...
a jestes marcia obecnie w ciazy?
 
reklama
Kurcze dziewczyny dzieki za rady...ja mam szpital (bo tam bedzie badanie) prawie 30 km od domu, mieszkam pod Dublinem, a szpital na drugim koncu miasta, skrotow nie ma :( Jesli wezme taksowke to zaplace minimum 50 euro bo taksowka tez stoi w korkach, tych najgorszych porannych plus, jesli zwymiotuje w taksowce - a na czczo to mi sie moze zdarzyc nawet kilka razy, dodatkowe 150 euro...masakra :( Oczywiscie moge wziac worki i takie tam ale same wiecie jak to jest...nigdy nie wiadomo.
No i nie moge sama poprosic o badanie, musza mi sami zlecic, moge sie co najwyzej dopytac czy bede miala i kiedy, a i to najwczesniej 20 stycznia, gdy mam nastepna wizyte. Bedzie wtedy 26ty tydzien.

I jeszcze jedna rzecz, tutaj nie pije sie czystej glukozy tylko mam przyjsc z butelka napoju Lucozade i to jego mam wypic po pierwszym pobieraniu krwi.. :-(
Czy ta cukrzyca ciazowa daje jakies objawy?
 
Do góry