reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Moja ginka dala mi go w nadzei ze torbiel peknie ale i przy okazji na pekniecie pecherzyka i te zastrzyki ktore sie podaje potem to na poprawe cialka zoltego i ogolnie fazy lutealnej.
Wracajac do naszych chlopow to moj w tej chwili nic nie bierze bo sie fochal ze ma zgage po tych moichspecyfikach wiec stwierdzialm nie chcesz to nie ale zdazyl przez 7 dni wziasc antybiotyk i tak licze ze to cos moze pomoglo bo ta moja z naprotechnologii mowila ze przy sklejaniu sie nasienia czesto jest jakas infekcja i po,przeleczeniu parom sie udaje wiec z tej stronytez nadzieja sie we mnie tli. Pokazalam swojej Patrycji zdjecie testow mowiac ze ktos prosil o opinie czy te kreski sa takie same czy ktoras ciemniejsza to stwierdzila ze ta z dzisiaj jest ciemniejsza wiec w oczach mi sie nie pokickalo
 
reklama
Witam dawno mnie nie było oj:zawstydzona/y: wracam do Was bo.....mam nadzieje ze niedługo znowu bede w ciazy ;-)postanowilismy postarac sie o jescze jedno malenstwo :cool2: na razie dwa cykle bez skutku ale u mnie to zawsze trwa :eek:
Patuska konczy na dniach 10 miesiecy raczkuje łazi przy meblach i rozrabia ;-) i ma juz 9 zębow :szok:

Marcia moim zdaniem na tym drugim mocniejsza &&&&&&&&&&&&&&&
 
Antybiotyk pewnie pomogl,one szybko dzialaja ;) Fajnie ze Pati widzi te kreske ciemniejsza, ciekawe jaka by byla jutro z porannego moczu ;)

Moj Mąż co prawda jeszcze sie nie dal namowic na badania, no i kasy na razie brak, wiec juz go nie mecze, ale grzecznie lyka co mu daje ;) W tym cyklu wspomagamy sie wiesiolkiem (ja tylko do skoku), omega-3, kwasem foliowym moja duza 5mg dawka, zestawem witamin B i magnezem,no i metformax a on dodatkowo wit C, rutyna i skrzypowita w ktorej jest cynk i rozne inne witaminki. Planuje mu kupic jeszcze tego zenszenia i salfazin czy jak to tam sie zwie. A sobie witamine b8 tzw inozytol ktory ponoc zbawiennie wplywa na pco.

Ale mam stresa, czeka mnie jutro ciezki dzien ktory moze zapoczatkowac jeszcze wiecej stresu...

Ciekawe jak bedzie z tempka jutro u mnie

fasolka, witaj! :) powodzenia w staraniach, fajnie ze córcia juz taka duza i rozrabiaka :D
 
Fasolka witamy znowu w gronie staraczek trzymam kciuki za rychle zaciazenie &&&&&&&& fajnie ze ty tez widzisz ze ta krecha jest ciemniejsza.


akeake no wlasnie sie zastanawiam czy jutro zrobic z rana czy popoludniu jak dwa poprzednie?
 
Marcia, w sumie nie wiem, rano na pewno by byla ciemniejsza, ale zeby miec porownanie to moze tak jak te poprzednie. A o ktorej wyniki odbierasz? Szkoda ze nie ma jakis norm bety po pregnylu, moze bylyby inne niz ciazowe i mozna by bylo jakos to wylapac ;)
 
Nie wiem o ktorej zrobia bede od rana zagladac na strone bo wyniki sa dostepne w internecie po zalogowaniu. I teraz nie wiem czy isc z rana robic kolejna bete bo jeden wynik nie da mi odpowiedzi bo na pewno bedzie pozytywny skoro testy pokazuja. Odwioze corke na kolonie i pojade zrobie jeszcze jedna juz te pare zloty mnie nie zbawi.
 
Skoro to nie problem to zrob ta bete druga i juz. Jesli nadal nie bedzie @ to ta druga beta sie przyda. Uciekam zaraz spac i jutro bede po poludniu wiec trzymaj sie tam, mam nadzieje ze cos sie wyjasni w koncu, a najlepiej jesli to fasolka

Dobranoc ;*
 
Akeake Jestem żyję :p ale czasu mi mało na wszystko- jestem zmęczona nie wiem dlaczego, chociaż Julka od dwóch dni i nocy daje popis- chyba odgrywa sie za tą grzeczność do tej pory :p poza tym chyba jej na raz idą cztery zęby, więc jest masakra :/ ale poza tym jest ok ;) chciałabym przejść już na butelkę, ale z drugiej strony mi szkoda- tylko chciałabym się czasem uwolnić i żeby to ktoś inny ją nakarmił, a nie wiecznie ja :p

Marcia Nie chcę się śpieszyć z gratkami i mam nadzieję, że nie jest tak zdjęcie zrobione, ale jak dla mnie druga jest na prawdę ciut wyraźniejsza :) Ach nie wiesz jak się cieszę :D

Fasolka Już Ci się drugiego boba zachciało? :p My tak za 4 lata byśmy może chcieli :p na razie trzeba jakiś kredyt na mieszkanie ogarnąć, pracę szkołę i w ogóle żeby żyć :D Powodzenia ;) a staranka miłe są :p
 
Dzień dobry!

Dziecko wysłane na kolonie, z rana byłam w laboratorium zrobiłam bete jeszcze raz zeby miec do porównania. tescik wyszedł ładny z rana i wiecie co.....wchodze do sklepu a tu moja ginka to ja za nia między półkami i dorwałam ją na mięsnym i mówie ze 7 dpo był ostatni zastrzyk z pregnylu a dziś 17 dpo i czy pregnyl wydłuza faze lutealną to powiedziała ze nie max do 15 dni . mówi do mnie zeby jutro zrobić test a ja do niej ze ja dzisiaj juz robiłam i wyszedł pozytywny ale to chyba jeszcze zafałszowany a ona do mnie ze raczej juz nie ze juz moge po mału sie cieszyc i dbac o siebie brac lutke, folik i magnez i przyjsc do niej na poczatku sierpnia
biggrin.gif
Ale jeszcze podchodzę tak umiarkowanie do tych rewelacji poczekam na bete dzisiejszą i dzisiaj bedzie wynik z soboty
 
reklama
Fasolka - o Tyyyyyyyyy łobuziaro, znów staranka :))))))))) Trzymam kciuki !!

Marcia- po cichutku, po malutku gratuluję i trzymam kciuki za betę.

Indziorka - fajnie, że karmisz piersią, my daliśmy radę tylko 3 miesiące :((
A kiedy Małej wylazł pierwszy ząb?

A tak wogóle to dzień dobry :))
 
Do góry