reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Akeake do tej pory bralam caly czas wczoraj nie wzielam na wszelki wypadek i nie bede brala do okresu bo czytalam ze doustne leki cukrzycowe maja kategorie C wg. FDA
 
reklama
A nie boisz sie w razie czego takiego naglego odstawienia bez wiedzy lekarza? Chyba powinno sie zmniejszac dawke zeby organizm powoli sie odzwyczajal. I dziwi mnie ta kategoria C bo czytalam niejeden artykul o tym ze metformine w ciazy tez sie czesto nie odstawia, szczegolnie u osob z problemami z insulina itd ze zapobiega cukrzycy ciazowej w pozniejszych miesiacach itd. Ale to pewnie co kraj to obyczaj i lekarz pewnie Ci wszystko wyjasni bo ja tez nie chce mieszac, pisze tylko to co czytalam, a ile w tym prawdy to kto to wie ;) A jak sie czujesz ogolnie? Jakies pmsowe objawy takie jak zwykle czy cos inaczej?
 
image.jpgAkeake moja ginka mi powtarzala ze jakby sie udalo to mam odstawic od razu glukophage a poza tym nic specjalnego sie nie dzieje bo raz dwa dni pod rzad zapomnialam i nic nie czulam.
Poza tym czuje sie dobrze, cycuchy mnie troszke pobolewaly ale juz mniej. Wczoraj zrobilam jeden test i byly 2 krechy ale pomyslalam ze bede robic codziennie bo ta sztuczna beta powinna z dnia na dzien sie wyplukiwac wiec i krechy powinny byc slabsze dzisiaj tez zrobilam i mam wrazenie ze jest mocniejsza. Moze w oczach mi sie juz chrzani. Zaraz moze zrobie zdjecie i zobaczcie czy sa slabsze czy nie. Gora z cwczoraj
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Aha,to w takim razie stosuj sie do tego co lekarz karze :) I dawaj foto to sie przyjrzymy tym krechom :) Fakt, powinno hcg opadac z dnia na dzien i kreski powinny jasniec, jak jest ciemniej to kto wie..
 
Hm, no moze troszke ciemniejsza ta dzisiejsza, moze na zywo lepiej widac :) Ale by bylo fajnie jakby Ci sie udalo..samo to ze nie masz jeszcze @ jest obiecujace. Jutro ktory dzien dpo? 16-17?
 
No to ladnie :) Szkoda ze to nie jest normalny cykl bez pregnylu wtedy juz bys mogla testowac bez oszukanych kresek, a 17 dpo to juz prawie pewna ciaza (chyba ze ten nieszczesny luf albo co innego..). Czekam jutro na wiesci, jakos tak mam nadzieje ze jak Tobie sie udalo to mi tez moze wyjdzie..

A progesteronu zadnego nie bierzesz ? Bo to chyba mogloby wydluzyc FL
 
Progesteron bralam tak jak zawsze czyli od 3 dnia po peaku przez 10 dni i we wczesniejszych cyklach bylo tak ze biorac jeszcze progesteron mialam w 12-14 dpo plamienie i okres a teraz nie bylo plamienia. Normalnie oszaleje od tego czekania i niepewnosci. 9 dni temu dostalam ostatni zastrzyk pregnylu. Boze jak ja bym chciala zeby te dwie krechy zostaly ...
 
reklama
Rozumiem Cie :( Strasznie trudne to wszystko,ale pomysl ze jutro bedziesz wiedziala juz cos wiecej. A ten pregnyl bralas na co? na torbiel?

Ja na owufriend wyczytalam wlasnie o jakims nowym leczeniu pco z zagranicy, dwie dziewczyny biora te leki (bez recepty) i jak im sie uda to moze sprobuje... Ale i tak musze poczekac do konca sierpnia bo wtedy bedziemy mieli wieksza kase, chyba ze znajdziemy pracewczesniej..
 
Do góry