reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Czesc muffinko! (ja tam na skroty bo widze ze masz dlugasnego nicka) Powiem Ci, ze mierzylam tempke przed ciaza z Karolem i zaszlam w cyklu, w ktorym wykres przypominal nieco spuchniety nalesnik - bylam pewna ze cykl bezowulacyjny albo cos w tym guscie, a tu chlopak jak brylancik. Pozniej, ze wzgl. na to ze przy malym dziecku trudno jest byc rano "wylezana", oparlam sie wylacznie na obserwacji sluzu i to tez jest skuteczne.
Co do wagi to nie zazdraszczam, mam dokladnie ten sam problem - niby wage nizsza, ale tez ja jaestem duzo krotsza i tak jak Ty kocham slodycze, a one kochaja mnie z wzajemnoscia i zaraz sie goszcza w moich obwodach. Ostatnio udaje mi sie trzymac z daleka i powiem Ci ze to daje satysfakcje + lekkiego kopa w dobra strone bo czuje sie silniejsza przez to, ze w domu jest slodkie, a ja go jednak nie ruszam.
 
reklama
I ja się witam:)
Właśnie bezskutecznie próbuję się zarejestrować do okulisty... ciśnienie w oczach mi strasznie skoczyło, że aż naczynka popękały... nikt nie ma miejsc nawet prywatnie... a ja się boję... bosz co za patologiczny kraj...
 
Umówić się do lekarza ...trzeba mieć dużo czasu i być bardzo dzielnym:))
Mi tylko raz powiedziano,że dużo ważę - ale to nie jest żaden problem,żebym się nie przejmowała...
Zresztą dziewczyny-zobaczcie na inne kraje-np Anglia, Irlandia,Niemcy. Tam większość mam jest na prawdę dużych rozmiarów, nikt im nie mówi,że przez to nie będą mogły mieć dzieci albo,że podczas porodu musi być jakiś problem. Tylko w Pl mają ciągle jakieś problemy...
Waga to mały pikuś, najważniejsze są nasze hormony i ich działanie:)
 
marcia30 dzieki za podanie adresu strony wlasnie siedze w pracy i sie zaczytuje co i jak.
Dzisiaj moj maz odbiera wyniki badan nasienia jestem ciekawa co wyjdzie.
Lekarz który postawił mi diagnoze, że mam PCO powiedział, że w ogóle moge zapomnieć o dzieciach i jeszcze powinnam schudnąć 30 albo najlepiej z 50 kilogramów szybko uciekłam bo Pan chciał mnie leczyć tabletkami antykoncepcyjnymi o_O. Jak tylko od niego wyszłam wpadłam w histerię, ale stwierdziłam, że się nie poddam. Tak trafiłam do Gamety miły Pan mną potrząsnął i w ciągu 2,5 miesiąca zrzuciłam 14 kg. i okres wrócił i trzyma się do tej pory chociaż cykle mam 33 dniowe. Obecnie moim stałym lekarzem jest Docent Piotr Kaczmarek jeśli któraś większa kobitka jest z Łodzi i to czyta polecam z całego serducha. Na wizycie siedziałam dobrą godzine i miałam wszystko wytłumaczone czarno na białym, a wagą kazał się nie przejmować większe kobitki zachodziły dzięki niemu w ciąże. Staram sie nie wariować i nie myśleć tylko o ciąży, ale kurcze jak się nasłucham ile moich koleżanek pozachodziło teraz w ciąże z czego 3/4 to wpadki i często powtarzają, że kompletnie nie chciały dziecka w tym momencie i jest mi tak strasznie przykro., ale uda się prawda ? Tylko nie można tracić nadzieji.
 
witam serdecznie nowe mamusie i starające się.
Mi ciężko się wypowiadać co do starania się o maleństwo, ponieważ my z mężem nie staraliśmy się wcale :) chcieliśmy bardzo ale że endo kazała czekać to nie mieliśmy parcia że już musi być. A że nie bardzo uważaliśmy kiedy się seksimy to się nam maleństwo trafiło. I muszę powiedzieć że tak chyba lepiej jest, bez nastawiania się, planowania, liczenia kiedy to owu bedzie itp.

niemniej trzymam kciukasy za wszystkie staraczki co by wkońcu dostrzegły te dwie krechy na teście i w trakcie nudnych 40 tygodni nic niepokojącego sie nie działo :)

A ja to jakoś krzywo stanełam albo coś, bo tak mnie rwie po prawiej stronie na plecach że ciężko czasem krok zrobic :/ poza tym zaś pada śnieg a ja już chce słońce i ciepełko. żeby można spokojnie na spacer wyjsc, albo rowerem pojeździć puki brzuch nie przeszkadza a tu zimno tak że lepiej nosa z domu nie wystawiać
 
Ja nie mierzyłam tempki,bo jestem za leniwa... miałam testy owulacyjne i się sprawdziły. Stymulacja cyklu z Clo- pierwszy cykl i się udało. brałam od razu po dwie tabletki dziennie, nie ma co się rozdrabniać, sprawdzać czy może jedna,może pół. Brałam dwie i udało się od razu...

Przesyłam Więc starającym dobreee ciążowe fluidki. Dla mobilizacji i jeszcze większej determinacji - zdjęcie naszego Giganta z wczoraj:) Według ostatniej miesiączki 10tyg 2dni,a według Usg jest 4 dni młodszy. I ma całe 3 cm!!! Bardzo ruchliwy, ma dwie rączki,dwie nóżki i jedną główkę:)Czyli wszystko się zgadza! Buziakiii dla Was!
Zobacz załącznik 546949
 
Pietrucha zdjęcie cudowne aż mi się buzia cieszy :) życze cudownej ciąży !:* Clo to jest to samo co Clostilbegyt ? Zaczynam pierwszy cykl z tymi tabletkami jestem strasznie ciekawa efektów.
 
reklama
Do góry