reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny!

A jak przygotowania do świąt ? Coś już się u Was zaczęło?
U moich rodziców wczoraj było wędzenie mięsa i robienie kiełbaski, no ale ja tym razem nie bardzo mogłam pomóc...Może na Boże Narodzenie im pomogę:-)
Poza tym noc mam średnio przespaną, strasznie bolał mnie brzuch, mam cały wypełniony gazami,bo mam problem z wypróżnianiem się... brzuch zamiast wyglądać na swój czas,wygląda jak na 5-6 msc.. eh
 
reklama
witam nowe forumowiczki super ze jest nas coraz wieciej, a nowym przyszłym mamusiom zycze spokojnych ciazowych miesiecy bez komplikacji i wiekszych problemów!!!!
do wszystkich którzy martwia sie swoją waga a zwłaszcza tych którzy mat=rtwie sie tym iz z powodu wagi nie mogą zajść w ciąże- nie przejmujecie sie az tak bardzo poniewaz nie w kazdym przypadku waga jest powodem tego ze nie mozecie zafasolkowac, ja jestem naprawde dużą kobietką ,. przed pierwsza ciaza wazyłąm 52kg a po ciazy wszystko sie zaczelo, nabawiłąm sie tarczycy, przez rok ponad rok czasu brałąm nieodpowiednie hormony ktore spowodowały ze spuchłąm jka bania, a dokładniej waże duzo wieciej niz wszystkie tutaj obecne kobietki(z tego co czytałam), teraz dobiegam prawie do połowy ciązy i jak narazie póki co jes wsio ok, schudłam ok.6kg!!! pomimo tego ze waże naprawde duzo nie czuje sie jak potwór, choc nie powiem waga jest naprawde uciążliwa, a juz napewnie nie tocze sie jak to jedna z was napisala tylko normalnie chodze i jestem pełana energii, swoja droga wkurza mnie troszke (nie obrazajac oczywiscie nikogo)podejscie niektórych osób co do oceniania otyłych ludzi!!!! nie zawsze to ich wybor , czesto choroba , no ale dobra koniec tego użalania i każdy ma prawo do swoje zdania!!!! mysle ze troszke dała nadzieji kobietkom starajacym sie o dzidzie zycze wam naprawde powodzenia i trzymam za wszystkie kciukasy za te starajace i za te które juz maja dziedzie w brzuszkach pozdrwaiam wszystkich serdecznie i zycze miłych przygotowan do swiat
dzieki ze jestescie !!!głowy do góry!!!buziaki
 
Ja też nie pijam jakoś szczególnie dużo. Nie przepadam za piwem jest dla mnie za gorzkie ;) za to uwielbiam zwykłe karmi chociaż z piwem ma mało wspólnego. Uwielbiam wszelkie drinki malibu z sokiem ananasowym lub tequila sunrise pychota aż chce mi się lata jak pomyśle o tym smaku.
Ja planowałam upiec karpatkę niestety mąż zmusił mnie do pichcenia wcześniej i opędzlował cała blachę na szczęście on w przeciwieństwie do mnie może sobie na to pozwolić bo jest ponad przeciętnym chudzielcem za to nadrabia wzrostem ;)
Dziewczyny doradźcie mi bo strasznie odwaliłam. Byłam tak zalatana wczoraj po pracy, że zapomniałam. Lekarz przepisał mi CLO od 2 do 6 dnia cyklu po pól tabletki dziennie. Wczoraj miałam 2 dzień cyklu i zapomniałam o pierwszej połówce ;( dzisiaj już wzięłam normalnie i mam brać do 6 dnia cyklu czy przedłużyc do 7 ?
 
kurde, nie wiem! Chyba bym wziela dzien dalej... A mozesz tyrknac do doktora? To by bylo najlepsze. Albo pojsc i sie spytac - to przeciez dla niego 2 minuty czasu ledwie.
Moj chlopina tez z gatunku 6 takich jak on za sztylem od lopaty sie chowa. Tez moze co chce, ile chce i jeszcze jeczy ze mu sadlo rosnie. Chyba na pietach!
 
czesc wam!

A ja co do clo sie nie wypowiem bo nie mam pojecia.
moja alergia atakuje i to chyba bedzie jednak nabiał bo zjadłam wczoraj troche sera zółtego jak przygotowywałam stromboli i wygladam masakrycznie, czuje sie jakbym miała maske na twarzy i chyba przejde na sałatki w tym tygodniu zeby mi ta twarz do swiat ogasła.
akeake gdzie sie podziewasz? jak tam u ciebie sytuacja?
 
Marcia, jestem jestem i czytam Was :) U mnie nic ciekawego, 20dc, jakichkolwiek sladow owu brak, szykuje sie na kolejna niekonczaca sie opowiesc z cyklem..;( Poza tym dalej przygotowania slubne ale jakos tak mi sie nie chce i zapal minal bo mnie wiele rzeczy wkurza ;( Jakas strasznie drazliwa sie zrobilam, ale to chyba stres przedslubny i jakas zimowa deprecha. Teraz czekam czy listonosz sukienke przywiezie i z siebie wychodze takie mam nerwy ze kolejny dzien a jej nie ma, a miala dojsc w 2 dni :wściekła/y: Eh, i tak strasznie chcialabym miec juz dzidziola.. Nawet nie ciaze,tylko od razu dzidzie :p Bo ciaza to bedzie masakra i jeden wielki strach jesli sie uda.

U Ciebie widze juz po owu,tak że trzymam kciuki :)

Pozdrawiam Was wszystkie i postaram sie czesciej cos tu naskrobac ;)
 
Pietrucha
lekarz zalecił mi teaz 0,5 tabletki żeby uniknąć hiperstymulacji jajników. Chce zobaczyć jak mój organizm zareaguje na CLO. Sama się zastnawiałam czy nie łyknąć całej, ale posłucham lekarza i zobaczymy co wyniknie w tym cyklu z tego. Idę teraz na USG zobaczymy czy pęcherzyk w ogóle rośnie i czy pęka.
Akeake
wiem jak się teraz czujesz to samo przeżywałam 7 miesięcy temu ;) nie jest wbrew pozorom tak źle. Ja chętnie jeszcze raz przeżyłabym swój ślub i wesele chociaż nas nasze ominął cały stres ze ślubem kościelnym.
 
hardcoremuffin, hehe, my tylko cywilny wiec tez o tyle dobrze ;) ale zalamka bo przyszla sukienka i jest okropna i nie pasuje na mnie,nie wiem czy uda mi sie zwrocic i odzyskac kase bo byla jakby do mnie dopasowywana :( miesiac do slubu a ja nie mam w co sie ubrac...

powodzenia z tym CLO, mnie pewnie tez kiedys to czeka. oby u Ciebie zaowocowalo II krechami:)
 
reklama
My też wybraliśmy cywilny i nie żałuję byłabym straszną hipokrytką gdybyśmy się zdecydowali na ślub w kościele. Niby całe 10 minut , ale stresu też sporo w momencie przysięgi z nerwów zaczęłam chichotać :D a wybrałaś wyjściową sukienkę czy ślubną ? Ja mimo cywilnego wcisnęłam się w ślubną i nie żałuję nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności założenia białej sukni.Ahh ja chce jeszcze raz !

Nie wiem czy to normalne, ale od kiedy biore Clo to non stop chce mi się siku i latam do toalety.
My się dwa lata nie zabezpieczaliśmy i nic w końcu zaczęłam brać Duphaston i teraz Clo dużo lepiej się czuje libido wzrosło, a i od kiedy biore Duphaston mój lewy jajnik wygląda na całkiem zdrowy torbiele gdzieś pouciekały ;)
 
Do góry