reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Totka, ale wez wytlumacz przy kolejnej wizycie, ze jak sie nie podoba, to Ty swoje pieniadze zostawisz gdzie indziej. Kurcze, dlaczego maja Cie obrazac? Pierwsze to bym spytala czy w zwiazku z tym nie czuja sie na silach, zaraz potem bym podziekowala za wspolprace. Kurde, swinie sa. Pytajac czy poradza sobie z badaniem, odwrocisz sytuacje, poddasz w watpliwosc ich kompetencje, zasugerujesz osmieszenie. Pierdykam... Jak mozna tak czlowieka traktowac?
I zapamietaj jedno: "No one can make you feel inferior without your consent."- Anna Eleanor Roosevelt
 
reklama
Tak jakby 3 dzień. Zawsze miałam tak 30-31 dni a dzisiaj 34 a poza tym zawsze tak na dzień dwa przed normalnym krwawieniem miałam takie plamienia takie delikatne przepowiadajace a teraz nic. Testów już tez zrobiłam 3 i tez nic. Tak generalnie to mi sie @ nie spóźnia. Ostatni raz to spoznila mi sie o 5 dni w maju ale to było raczej spowodowane zagraniczna wycieczka, zmiana klimatu i lotem samolotem. Wogle to jakoś dziwnie sie czuje często mi sie robi niedobrze ale jak są jakieś zaburzenia hormonalne to tez takie objawy moga byc. W sumie nie odnotowalam jajeczkowania tylko stan podwyższonego estrogenu ale na takim fajnym portalu ovufriend wyczytalam ze moze byc taka sytuacja ze robiąc z rana test owulacyjny moze on pokazać wzrost estrogenu a po godzinie moze nastąpić wzrost LH i "krótkie jajeczkowanie" ze jak już zrobi sie test następnego ranka to jest po wszystkim i dlatego nie pokazuje owulacji:crazy:
 
marcia30 no właśnie jutro będę wiedziała czy rośnie.
kłaczek a u nas słoneczko wypaśnie :-) możemy się zamienić bo ja za jeżynami nie przepadam :-) za to jakbyś miała jakies tam malinki jakiś cudem jeszcze to owszem bardzo chętnie :-)

tymczasem mam fazę na śliwki .... jem i jem i jem.
na szczęście własne (z rodziców sadu)
Na malinki zapraszam do mnie,bo mam na krzaczkach:) takie co to cały sezon smakują:)
 
o matko .. dziekujemy .... :-) ale jak my tam się dostaniemy :rofl2:

booziaczki dla Lenki

marcia30 nie wiem ale mi się wydaje że 3 dni to jeszcze nie tragedia a może się spóźniac bo się stresujesz tym LH i czekasz i robisz testy... opanuj emocje i cierpliwie poczej kilk adni ... wiem wiem ... opanuj i cierpliwie - i kto to mówi heh heh


od jakiegoś czasu mam wystawioną na sprzedaz swoją suknie ślubną no i teraz sie ktoś odezwał. Wczoraj wysyłałam jej zdjęcia i wróciły wspomnienia i jakoś tak odechciało mi się sprzedaży. Suknia ślubna to tyle wspomnień ... szkoda mi jej jak nie wiem jest taka śliczna.... ale z drugiej strony lezy bezczynnie w szafie. Jedyne do czego się może przydac to potem, zęby pokazać córce (jeśli sie jej doczekam). Ale mnie nostalgia złapała ....


a moze jak kiedyś schudne to na którąś rocznicę slubu ubiorę się w nią dla męża :-D chociaż pewnie stwierdzi, że oszalałam. i taką sesje zdjęciową w sukni po np. 10 latach zrobić.. heh ...
 
Ostatnia edycja:
ainhoa- widze laleczko ze ci marsz mendelsona beda grać:-)

super i gratulacje, to co odliczamu te 11 miesiecy:-D

marcia ja bym poczekala jeszcze kilka dni tak do piatku,jesli nic sie nie bedzie dzialo to bym w poniedzialek z rana zrobila test,jesli nadal nic nie wykarze poszlabym do ginka:-)

wiedzialas ze testty ciazowe nie zawsze wykazuja ciaze? mojej kuzynce o tydzien sie spoznial i nic nie pokazywalo, poszla do lekarza bo sie bala ze cos nie tak a on do niej wyjechal- no przeciez tu jest ciaza jak byk:-)

pozdrawiam
 
marcia ja bym poczekala jeszcze kilka dni tak do piatku,jesli nic sie nie bedzie dzialo to bym w poniedzialek z rana zrobila test,jesli nadal nic nie wykarze poszlabym do ginka:-)

wiedzialas ze testty ciazowe nie zawsze wykazuja ciaze? mojej kuzynce o tydzien sie spoznial i nic nie pokazywalo, poszla do lekarza bo sie bala ze cos nie tak a on do niej wyjechal- no przeciez tu jest ciaza jak byk:-)

pozdrawiam

mi w pierwszej ciazy tez nie wykrylo... a ze mialam 16 lat to wtedy o tym nie myslalam i poszlam do lekarza jak juz bylam 1 2 miesiacy a w miedzy czasie mialam plamienia ktore wzielam za okres :zawstydzona/y: a pamietam robilam pierwszy test 2tyg po tym jak mi sie spozniala miesiaczka i nie bylo nic.... a jak poszlam do lekarza to juz byl 10tydzien ciazy
 
Dzięki za słowa otuchy fajnie by było żeby to była fasoleczka a nie jakieś zaburzenia:-( Poczekam parę dni i zobaczymy. Kurde jakie to jest frustrujące...jak nie chcesz zajść w ciąże to moment zaskoczysz a jak chcesz to guzik z pętelką:no:.Nie ma sprawiedliwości na tym świecie!
 
reklama
Do góry