reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

cześć dziewczynki,
dziecaczki cudne, ładnie rosną i ładnie jedzą :-)

w niedzielę zaliczyłam nawet dwa spacery a nie jeden :-D

własnie byłam na kolejnym upuszczeniu krwi i po wyniki z piątkowego betahcg

no i miałam 2096 mIU/ml

na wydruczku nie mam niestety norm ale wg internetowej stronki bhcg wychodzi że to od miesiączki 5-6 tydz. no i wszystko pasuje. Tylko to usg jakieś lipne może doktorek w przychodni ma.

same zerknijcie :
ygodnie licząc od ostatniej miesiączki
Poziom beta-HCG ( mIU/ml )
3
5 – 50​
4​
3 – 426
5
19 – 7.340​
6​
1.080 – 56.500​
 
reklama
Witam poniedziałkowo:-) ja dalej w dwupaku:wściekła/y: mam serdecznie dosc skurczy prawie zero ,nic nie moge w domu zrobic bo mam mega bole kregosłupa i jakies zawroty głowy ....generalnie doła mam i ryczec mi sie chce coz taki dzien do du...py.......
Zazdroszcze dziewczynki ze macie dzieciaczki juz przy sobie i jak czytam ile maja tygodni czy miesiecy to w szoku jestem jak to szybko leci:tak:.....
 
Dzewelajna - łoł ale wypasiona ta Twoja Beta, gratuluję i nie puszczam kciukasów na 2 betkę :tak:
Fasolko - ale lipa, męczysz się a rozpakowania ani widu ani słychu, uparta Córcia Wam rośnie, przytulam i też kciukuję za szybki jednopak. ;-)
 
fasolka35 trzymaj się jakoś myśl tylko o tym że już niedługo, lada dzien i ty bedziesz tulić swego dzieciaczka.
dzewelajna to super że beta rośnie, u mnie jeszcze @ nie ma. Zobaczymy co to bedzie jak jutro nie dostanę to w środę zrobię test
 
Dzewalajna, bardzo ladnie!

Ja dzis zombie. Mlody jak zrobil cyrk przed polnoca, tak potem co chwila budzil sie z rykiem. Obstawiam dolne dwojki. Teraz on dosypia, a ja porozkladalam pranie i mam chwile luzu. Pogoda sie spascila, d... bedzie a nie wyprawa na jezyny. Wrr...
 
marcia30 no właśnie jutro będę wiedziała czy rośnie.
kłaczek a u nas słoneczko wypaśnie :-) możemy się zamienić bo ja za jeżynami nie przepadam :-) za to jakbyś miała jakies tam malinki jakiś cudem jeszcze to owszem bardzo chętnie :-)

tymczasem mam fazę na śliwki .... jem i jem i jem.
na szczęście własne (z rodziców sadu)
 
fasolka rycz, marudź i dołuj się teraz ile wlezie :) Masz do tego absolutne prawo bo koniec ciąży to gorsze niż hmm..nie, zdecydowanie nie ma nic gorszego! Najważniejsze, że zaraz minie i będzie zupełnie nowe otwarcie ;) I caaały ten syf psychiczno-fizyczny z końca ciąży nagle znika i ma się wrażenie, że wcale go nie było :) Z resztą masz doświadczenie i wiesz, że to przejściowe :) Ściskam Cię mocno i trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie :)


Lolcia, plamy nie zeszły, zrobiły się trochę ciemniejsze i już chyba zostaną na zawsze. Póki co nie widzę nowych. Ale konsultację z genetykiem i tak będziemy mieli.
 
reklama
Do góry