reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja właśnie staram się o dziecko, a też jestem otyła. Koleżanka też przy kosci urodziła w kwietniu. W ciąży miała cukrzycę, myślała że po ciąży minie. Wczoraj zrobiła badania i cukier na czczo 163 a po 2 godz po obciążeniu glukoza 320. Załamała się... Była u diabetologa i dał jej tabletki, zalecił dietę. Powiedział że jeszcze jest szansa że się unormuje. I tak zaczęłam zastanawiać się czy cukrzyca zawsze występuje u osób puszystych. Ale jak piszecie, że szczupłe osoby też mają.. czyli nie ma reguły, jedyne co wiadomo, że jesteśmy bardziej narażone uwagi na kg. 🙂 A ja jestem na etapie testów owu. Wczoraj był prawie pozytyw, zobaczymy dziś, no i staramy się. W tamtym miesiącu się nie udało 😣 trzymajcie za nas kciuki, może w tym cyklu się uda ❤🥰
Trzymam kciuki👍 jak długo się staracie ? My jesteśmy na początku swojej drogi o maluszka.
 
reklama
Właśnie dopiero 2 miesiąc. Wczoraj mi wyszedł taki prawie pozytywny test owulacyjny. To moze owulacja będzie w tym tygodniu. 🙂 Chciałabym 🥰
Trzymam kciuki aby się udało ☺️ ja jestem właśnie w pierwszym dniu wielkiego rozczarowania bo sie nastawialam, że się uda ale już mam nauczkę i teraz postaram się podchodzić do tego z rezerwą. Masz już dzieci czy to starania o pierwsze ?
 
Trzymam kciuki aby się udało ☺ ja jestem właśnie w pierwszym dniu wielkiego rozczarowania bo sie nastawialam, że się uda ale już mam nauczkę i teraz postaram się podchodzić do tego z rezerwą. Masz już dzieci czy to starania o pierwsze ?
Mam już 2 córki 🥰 zawsze marzyłam o trójce ❤ wtedy byłam mloda, łatwiej było. Córki maja 9 i 13 lat.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny, ja również będę robić testy cukrzycowe, bo też z racji wagi podejrzewają mnie o nią. Chociaż mój prowadzący stwierdził, że skoro sobie życzą to mi zleci, jednak cukrzyca ciążowa nie zależy od wagi, gdyż są szczupłe kobiety w ciąży a też wychodzi im cukrzyca ciążowa. Przed moim drugim porodem leżałam w pokoju z szczupłą kobietą w ciąży i miała ona właśnie dietę cukrzycową. Potem ją przenieśli a mnie zostawili jej dietę, chyba pomyśleli że to ja mam cukrzycę.
Co do starających się to już gdzieś pisałam, nic na siłę bo to wtedy blokuje wszystko, jestem tego najlepszym przykładem, a to moja czwarta ciąża spontaniczna i też powoli dobijam do 40stki😱 Problemy z zajściem w ciążę miałam zawsze, największe gdy bardzo tego chciałam. A najszybciej zachodziłam, gdy sobie odpuszczałam i zaczynałam się odchudzać. W obecną ciążę zaszłam i powiem Wam, że nic nie czułam. Podczas plotkowania z koleżanką mówię że znów mam przestój i @ spóźnia się dwa tygodnie a on, że może w ciąży jestem. Odpowiedziałam, że raczej nie, ale pomyślałam że może zrobię test, patrzę a tam mocne dwie kreski😀Trzymam kciuki za Was wszystkie 🤛🤛
 
No niestety starać się będziemy dalej, bo jednak się nie udało i dostałam @ drugi dzień po terminie spodziewanej @ więc dobrze że na betę nie poszłam, bo niepotrzebny stres jednak lepiej poczekać, szczególnie że testy wychodziły negatywne jednak się nie myliły. Niestety nie wiem kochana ile masz lat ale raczej nie wspominałam wcześniej nic o swoim wieku ☺ długo starasz się o dzidzię ? Masz już dzieci ?
Boże sorki musiało mi się coś pomylić,ja mam już córcie,7lat ,ja mam 38 ☺️
 
Witajcie dziewczyny, ja również będę robić testy cukrzycowe, bo też z racji wagi podejrzewają mnie o nią. Chociaż mój prowadzący stwierdził, że skoro sobie życzą to mi zleci, jednak cukrzyca ciążowa nie zależy od wagi, gdyż są szczupłe kobiety w ciąży a też wychodzi im cukrzyca ciążowa. Przed moim drugim porodem leżałam w pokoju z szczupłą kobietą w ciąży i miała ona właśnie dietę cukrzycową. Potem ją przenieśli a mnie zostawili jej dietę, chyba pomyśleli że to ja mam cukrzycę.
Co do starających się to już gdzieś pisałam, nic na siłę bo to wtedy blokuje wszystko, jestem tego najlepszym przykładem, a to moja czwarta ciąża spontaniczna i też powoli dobijam do 40stki😱 Problemy z zajściem w ciążę miałam zawsze, największe gdy bardzo tego chciałam. A najszybciej zachodziłam, gdy sobie odpuszczałam i zaczynałam się odchudzać. W obecną ciążę zaszłam i powiem Wam, że nic nie czułam. Podczas plotkowania z koleżanką mówię że znów mam przestój i @ spóźnia się dwa tygodnie a on, że może w ciąży jestem. Odpowiedziałam, że raczej nie, ale pomyślałam że może zrobię test, patrzę a tam mocne dwie kreski😀Trzymam kciuki za Was wszystkie 🤛🤛
Ja nie umiem tak odpuścić,niby nie myślę tyle ale zawsze z tyłu głowy coś jest
 
Właśnie dopiero 2 miesiąc. Wczoraj mi wyszedł taki prawie pozytywny test owulacyjny. To moze owulacja będzie w tym tygodniu. 🙂 Chciałabym 🥰
Super jedziemy prawie na tym samym wózku 😁, ja ten miesiąc jestem z clo i myo folik, staremu nic nie mówię i sama inicjuję sex, bo jak wie to zawsze potem jest spina i seks nie jest fajny
 
reklama
Do góry