reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzień dobry dziewczyny widzę że wątek znowu ożył 😁dawno mnie tu nie było i u mnie nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o ciąże, nadal się staram i nadal jestem otyła.
91Asia bardzo mi przykro że straciłaś swoje maleństwo😭, ale będzie jeszcze dobrze zobaczysz. Oczekujaca a jak Twoje pociechy pewnie już duże i rozrabiają 😁
Fajnie że są tu nowe dziewczyny zaraz zapoznam się z resztą 😁
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 powiedzcie czy macie w ciąży cukrzyce? Czy zawsze otyłość w ciąży wiąże się z cukrzycą?
Cześć powiem Ci na swoim przykładzie, akurat ja miałam, ale te cukry były nie wysokie więc tylko dieta z nikim ig. Za to moja znajoma chudzinka przed ciąża może z 45kg ważyła, i u niej też cukrzyca i cukry jej skakały przeokropnie na koniec to już z insuliną wylądowała, dziecko duże bo coś koło 5kg.

Nie ma reguły czy chuda jesteś czy gruba, każdego cukrzyca ciążowa może dopaść.
 
Shiba, bardzo mi przykro że cię to spotkało, mnie kiedyś też dwa razy, a już za trzecim mam 7 latke 😁 teraz staram się już jakiś czas o drugie, ale bez rezultatu, no ale się nie poddaje jeszcze mi 2 lata do 40stki zostały 😜.
Zobaczysz i u ciebie będzie dobrze 🌞
 
Asia z Podlasia mogę tak pisać??? Obawy kochana zawsze są po stracie i to jest jak najbardziej normalne, ale każda ciąża inna i ta będzie super wszystko, trzymam kciuki bo dzisiaj wizyta tak??? Daj znać koniecznie 🌞
 
Asia z Podlasia mogę tak pisać??? Obawy kochana zawsze są po stracie i to jest jak najbardziej normalne, ale każda ciąża inna i ta będzie super wszystko, trzymam kciuki bo dzisiaj wizyta tak??? Daj znać koniecznie 🌞
Już po wizycie przedwczoraj byłam jak narazie wszystko oki dzidziuś 4 cm teraz wizyta 24 prenatalne
 
Hej dziewczyny, już wcześniej tu pisałam, że staramy się z mężem o Bobo. Kiedy najlepiej udać się na test beta HCG z krwi ? Testy z moczu w dniu spodziewanej miesiączki i jeden dzień po wychodzą negatywne. Iść na betę czy jeszcze poczekać ?
Lliinnkaa jak ja się cieszę że jest ktoś tutaj w przybliżonym wieku do mnie i też się stara, a może już nie bo się udało 😁, ale fajnie że ktoś rocznikowo taki jest.
 
Cześć powiem Ci na swoim przykładzie, akurat ja miałam, ale te cukry były nie wysokie więc tylko dieta z nikim ig. Za to moja znajoma chudzinka przed ciąża może z 45kg ważyła, i u niej też cukrzyca i cukry jej skakały przeokropnie na koniec to już z insuliną wylądowała, dziecko duże bo coś koło 5kg.

Nie ma reguły czy chuda jesteś czy gruba, każdego cukrzyca ciążowa może dopaść.
Ja właśnie staram się o dziecko, a też jestem otyła. Koleżanka też przy kosci urodziła w kwietniu. W ciąży miała cukrzycę, myślała że po ciąży minie. Wczoraj zrobiła badania i cukier na czczo 163 a po 2 godz po obciążeniu glukoza 320. Załamała się... Była u diabetologa i dał jej tabletki, zalecił dietę. Powiedział że jeszcze jest szansa że się unormuje. I tak zaczęłam zastanawiać się czy cukrzyca zawsze występuje u osób puszystych. Ale jak piszecie, że szczupłe osoby też mają.. czyli nie ma reguły, jedyne co wiadomo, że jesteśmy bardziej narażone uwagi na kg. 🙂 A ja jestem na etapie testów owu. Wczoraj był prawie pozytyw, zobaczymy dziś, no i staramy się. W tamtym miesiącu się nie udało 😣 trzymajcie za nas kciuki, może w tym cyklu się uda ❤️🥰
 
reklama
Lliinnkaa jak ja się cieszę że jest ktoś tutaj w przybliżonym wieku do mnie i też się stara, a może już nie bo się udało 😁, ale fajnie że ktoś rocznikowo taki jest.
Lliinnkaa jak ja się cieszę że jest ktoś tutaj w przybliżonym wieku do mnie i też się stara, a może już nie bo się udało 😁, ale fajnie że ktoś rocznikowo taki jest.
No niestety starać się będziemy dalej, bo jednak się nie udało i dostałam @ drugi dzień po terminie spodziewanej @ więc dobrze że na betę nie poszłam, bo niepotrzebny stres jednak lepiej poczekać, szczególnie że testy wychodziły negatywne jednak się nie myliły. Niestety nie wiem kochana ile masz lat ale raczej nie wspominałam wcześniej nic o swoim wieku ☺ długo starasz się o dzidzię ? Masz już dzieci ?
 
Do góry