reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A nie pisałam staram się już ponad dwa lata, waga u mnie też sporo utrudnia tak mi się wydaje, zobaczymy będzie co ma być do 40 stki mam czas, powiem szczerze że chciałabym jeszcze jedno dziecko, a potem produkcja zamknięta i biorę się za siebie, tz znajoma moja miała resekcje żałądka ona już jest szczypiorkiem a ja nadal tkwię w otyłości a pamiętam jak mnie namawiała bym z nią razem się poddała, ale wtedy stchurzyłam, bałam się sama nie wiem czego, że umrę i zostawię 3letnie dziecko, teraz żałuję że nie podjęłam takiej decyzji jak widzę ją jaka jest pełna energi z 10 lat młodziej wygląda i w ogóle inna kobieta, taka radosna.
No nic, mam jeszcze 2 lata, a potem już zadecydowałam że jak się nie uda powiększyć rodziny, to poddam się operacji, chcę być dla mojej córki sprawna i pomagać jej ile będę mogła
 
A nie pisałam staram się już ponad dwa lata, waga u mnie też sporo utrudnia tak mi się wydaje, zobaczymy będzie co ma być do 40 stki mam czas, powiem szczerze że chciałabym jeszcze jedno dziecko, a potem produkcja zamknięta i biorę się za siebie, tz znajoma moja miała resekcje żałądka ona już jest szczypiorkiem a ja nadal tkwię w otyłości a pamiętam jak mnie namawiała bym z nią razem się poddała, ale wtedy stchurzyłam, bałam się sama nie wiem czego, że umrę i zostawię 3letnie dziecko, teraz żałuję że nie podjęłam takiej decyzji jak widzę ją jaka jest pełna energi z 10 lat młodziej wygląda i w ogóle inna kobieta, taka radosna.
No nic, mam jeszcze 2 lata, a potem już zadecydowałam że jak się nie uda powiększyć rodziny, to poddam się operacji, chcę być dla mojej córki sprawna i pomagać jej ile będę mogła
Ja mam 36 lat. 2 córki, jestem otyła. Boję się ciąży ale też bardzo bardzo chcę. Zawsze chciałam dwoje dzieci jak będę młodsza i trzecie później 🙃 Moja mama mnie urodziła w wieku 33 lat, co na tamte czasu było późno i zawsze ją bardzo odmładzałam :) Boję się badań w ciąży i ogólnie wizyty lekarza, że zmierzy mnie wzrokiem i będzie niemiły.
 
Powiem wam że cieszę się że jest to forum, gdzie indziej odrazu jest hejt że gruba nie odpowiedzialna, że najpierw powinnam zadbać o siebie, kuźwa ja wszystko to wiem, ale chudy grubego nie zrozumie, że też chcę być mamą pomimo swojej wagi że łudzę się że będzie wszystko dobrze że wieżę że wszystko zależy od Boga.
 
Ja mam 36 lat. 2 córki, jestem otyła. Boję się ciąży ale też bardzo bardzo chcę. Zawsze chciałam dwoje dzieci jak będę młodsza i trzecie później 🙃 Moja mama mnie urodziła w wieku 33 lat, co na tamte czasu było późno i zawsze ją bardzo odmładzałam :) Boję się badań w ciąży i ogólnie wizyty lekarza, że zmierzy mnie wzrokiem i będzie niemiły.🙂

Jezu jak bym czytała o sobie poważnie, cieszę się że forum znowu odżyło że można z kimś w sumie takim jak ja pogadać, bo ktoś po drugiej stronie ma takie podobne dylematy 🙂 co do lekarza to znam jednego takiego co bym mogła że spokojem chodzić bo nie ocenia, sam też jest sporo przy kości
 
Powiem wam że cieszę się że jest to forum, gdzie indziej odrazu jest hejt że gruba nie odpowiedzialna, że najpierw powinnam zadbać o siebie, kuźwa ja wszystko to wiem, ale chudy grubego nie zrozumie, że też chcę być mamą pomimo swojej wagi że łudzę się że będzie wszystko dobrze że wieżę że wszystko zależy od Boga.


No o to chodzi, jakby każdy mógł być chudy, to nie było by grubasków. Wiele razy próbowałam.
 
Hej piękne . Co do pluci jest mi to całkowicie jakoś obojętne co będzie. Kilka może kilkanaście stron wcześniej opisywałam swoją historię ale może przypomnę z synem byłam otyła zaczynałam ciążę z wagą 105 kg syn skończył właśnie 3 latka a ja 16 miesięcy temu poddałam się właśnie resekcji żołądka moja waga na dziś 12 tydz ciąży to 69.9 kg więc juz nie mam otyłości ale że ten wątek był mi najbliższy w ciąży z synem i bardzo Was rozumiem temu tu pisze. Pamiętam że byłam też na majowych mamach ale tam dziewczyny nie miały takich problemów jak ja z otyłością czytałam je ale kochałam to forum było nas sporo temu przy kolejnej ciąży szybko tu wróciłam 😘 miłego dnia 😁
 
reklama
Hej piękne . Co do pluci jest mi to całkowicie jakoś obojętne co będzie. Kilka może kilkanaście stron wcześniej opisywałam swoją historię ale może przypomnę z synem byłam otyła zaczynałam ciążę z wagą 105 kg syn skończył właśnie 3 latka a ja 16 miesięcy temu poddałam się właśnie resekcji żołądka moja waga na dziś 12 tydz ciąży to 69.9 kg więc juz nie mam otyłości ale że ten wątek był mi najbliższy w ciąży z synem i bardzo Was rozumiem temu tu pisze. Pamiętam że byłam też na majowych mamach ale tam dziewczyny nie miały takich problemów jak ja z otyłością czytałam je ale kochałam to forum było nas sporo temu przy kolejnej ciąży szybko tu wróciłam 😘 miłego dnia 😁
O super historia 🙂 może też kiedyś poddam się zmniejszeniu żołądka, tylko boje się tego zabiegu.
 
Do góry