reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

O super historia 🙂 może też kiedyś poddam się zmniejszeniu żołądka, tylko boje się tego zabiegu.
Powiem Ci tak tylko idiota by się nie bał to są nawet słowa mego chirurga to jednak jest bardzo poważna operacja ale tak na prawdę przy wyrwaniu zeba może coś Ci się stać a tu jednak się walczy o lepsze życie chodzę tak na prawdę wszystko siedzi w głowie i ta ja powinni operować też.
 
reklama
Powiem Ci tak tylko idiota by się nie bał to są nawet słowa mego chirurga to jednak jest bardzo poważna operacja ale tak na prawdę przy wyrwaniu zeba może coś Ci się stać a tu jednak się walczy o lepsze życie chodzę tak na prawdę wszystko siedzi w głowie i ta ja powinni operować też.
No dokładnie. 🙂 Silna wola najważniejsza..
 
Powiem Ci tak tylko idiota by się nie bał to są nawet słowa mego chirurga to jednak jest bardzo poważna operacja ale tak na prawdę przy wyrwaniu zeba może coś Ci się stać a tu jednak się walczy o lepsze życie chodzę tak na prawdę wszystko siedzi w głowie i ta ja powinni operować też.
Dokładnie zgadzam się z tobą w 100%, sama najpierw udam się do psychologa, zresztą taka rozmowa jest konieczna
 
A tak w ogóle to dzień dobry 🙂, u nas pogoda dzisiaj troszkę lepsza tzn jest słonko, nie lubię upału bo męczy, ale ta pogoda mnie dobija do bani takie lato
 
no ja muszę dzisiaj starego zbałamucić 8-) , bo co dwa dni mam zalecenie od gina 😜 , niestety mój ma tak że jemu spokojnie raz w tygodniu wystarczy ,to ja mam zawsze chęci 😉
Mój dziś też został zbalamucony hehe wrócił z nocki, a ja przed pracą. 😊 Ciekawe czy się tym razem uda ehh chciałabym....
 
reklama
Do góry