reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cześć dziewczyny :) jak tam u Was? Ja dzisiaj właśnie zrobiłam test obciążenia glukozą I troszkę się podlamalam. Na czczo i po godzinie od wypicia tego świństwa miałam dobre wyniki. Tylko ostatni, ten po 2h jest troszkę przekroczony. (Wynik 8,1 norma do 7,8). Niestety ginekolog poleciła mi wizytę u diabetoga, wybieram się więc w sobotę. Mam bardzo nikłe pojęcie na ten temat, więc zobaczymy. Miałam nadzieję, że chociaż to wyjdzie dobrze. Regularnie badalam glukoze I za kazdym razem było ok. :(
Ja robiłam obciążenie glukozą we wtorek, ale jeszcze nie miałam kiedy pojechać po wyniki. Ogólnie czułam się fatalnie po wypiciu, w głowie mi się bardzo kręciło i strasznie senna się zrobiłam, no myślałam, że poproszę Pana, który siedział obok o to, żeby się przesiadl i się położę tam [emoji16] boję się trochę tych wyników, ale dam znać, jak odbiorę w poniedziałek [emoji846]
 
reklama
Ja robiłam obciążenie glukozą we wtorek, ale jeszcze nie miałam kiedy pojechać po wyniki. Ogólnie czułam się fatalnie po wypiciu, w głowie mi się bardzo kręciło i strasznie senna się zrobiłam, no myślałam, że poproszę Pana, który siedział obok o to, żeby się przesiadl i się położę tam [emoji16] boję się trochę tych wyników, ale dam znać, jak odbiorę w poniedziałek [emoji846]
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) no, ja też nie mam miłych wspomnień. Ja po prostu poszłam się położyć do samochodu i tak przetrwałam.
 
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) no, ja też nie mam miłych wspomnień. Ja po prostu poszłam się położyć do samochodu i tak przetrwałam.
Mnie zrobiło się dwa razy słabo, ale położyłam się na kozetce, pielęgniarka pozwoliła mi wypić troszkę wody i przeszło.
No ale sam ten roztwór do wypicia nie był aż taki zły. Słodki bardzo to prawda, zle ja kupiłam sobie glukozę o smaku cytrynowym i może to złagodziło efekt mdłego napoju, bo na szczęście mdłe nie było.
Trzymam kciuki za Wasze dobre wyniki :)
 
A wy dziewczyny jestescie na etapie starań czy już w ciazy? Ja się staram o drugie dziecko :)
 
Super :) gratuluję serdecznie. Jak się czujesz ?
Nie mogę narzekać. Na szczęście nie mam jakichś takich typowych i męczących objawów ciąży. Z maleństwem też jest wszystko dobrze. Będzie dziewczynka :) Jest to moja pierwsza ciąża i bardziej psychicznie przeraża mnie samo rozwiązanie ;)
 
reklama
Gratuluję serdecznie. Wow aż tyle w szpitalu? Wyobrażam sobie jakie to może być męczące Ale wiadomo że dzieciaczki najwazniejsze:) jakiej płci są maluszki?
Parka- Amelka i Staś :)
Dużo przeszliśmy, pierwszego syna straciliśmy w 23tc... Także dla nas to że zaszlismy tak daleko mimo przeciwności losu to cud... walczymy o każdy dzień:)
 
Do góry