reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Parka- Amelka i Staś :)
Dużo przeszliśmy, pierwszego syna straciliśmy w 23tc... Także dla nas to że zaszlismy tak daleko mimo przeciwności losu to cud... walczymy o każdy dzień:)
Przykro mi z powodu wcześniejszej straty Ale Bóg wam to wynagrodzi. Życzę zdrówka i przesyłam wirtualne buziaki
 
reklama
Nie mogę narzekać. Na szczęście nie mam jakichś takich typowych i męczących objawów ciąży. Z maleństwem też jest wszystko dobrze. Będzie dziewczynka :) Jest to moja pierwsza ciąża i bardziej psychicznie przeraża mnie samo rozwiązanie ;)
Dasz radę kochana. Ja tez się stresowalam porodem Ale dałam radę jak wszystkie zresztą mamusie ;) A potem jak weźmiesz na rączki córeczkę to i o bólu się zapomina :)
 
A wy dziewczyny jestescie na etapie starań czy już w ciazy? Ja się staram o drugie dziecko :)

Ja jestem w ciąży 26+5 teraz. Przez około rok współżylismy bez zabezpieczenia, ale to nie przyniosło efektu. Mój partner jest kierowcą zawodowym, więc trafienie w stosowny moment było bardzo trudne i okazja była rzadko. Potem do tego przysiadliśmy tzn. obserwowałam swoje ciało,owulację, partner był dostępny wtedy kiedy trzeba było i przy trzeciej kontrolowanej próbie poszło :) ciążę przechodzę koszmarnie i łapią mnie bardzo depresyjne chwile, ale jakoś chyba będzie. Trzymam kciuki żeby Wam się udało, jak najszybciej. :)
 
Dasz radę kochana. Ja tez się stresowalam porodem Ale dałam radę jak wszystkie zresztą mamusie ;) A potem jak weźmiesz na rączki córeczkę to i o bólu się zapomina :)
Ja będę miała cesarskie cięcie ze względu na ryzyko odwarstwienia siatkówki i WZW typu C.
 
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) no, ja też nie mam miłych wspomnień. Ja po prostu poszłam się położyć do samochodu i tak przetrwałam.
Dziękuję [emoji4] super, że miałaś ten komfort, u mnie w przychodni dają zakaz wychodzenia, więc nawet świeżego powietrze zaczerpnąć nie mogłam. Ale na szczęście mam to badanie już za sobą i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała go robić [emoji16] czy trzeba na późniejszym etapie ciąży jeszcze powtarzać?
 
A wy dziewczyny jestescie na etapie starań czy już w ciazy? Ja się staram o drugie dziecko :)
Ja mam obecnie 21 i 6 dni i czekam na synka. Ogólnie jest to moja 3 ciąża, 2 poprzednie straciłam w 6 i 16 tygodniu. Ale tym razem chyba szczęście nam sprzyja, bo i z maluchem wszystko dobrze i jak dotąd moje wyniki badań są bardzo dobre [emoji846] pierwszy trymestr był ogromnym stresem, ale teraz mam tyle energii i radości w sobie, że wgl nie odczuwam fizycznie czasami, że w ciąży jestem [emoji16]



I trzymam kciuki za owocne starania [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Dzięki dziewczyny. Wam życzę spokojnych miesięcy ciąży. A jak wagowo stoicie? Ja niestety kiepsko A w ciazy nie jestem...mam że 30 kg do zrzucenia :(
 
Dzięki dziewczyny. Wam życzę spokojnych miesięcy ciąży. A jak wagowo stoicie? Ja niestety kiepsko A w ciazy nie jestem...mam że 30 kg do zrzucenia :(
Ja na szczęście dużo poki co nie przytylam. Jestem na plusie 2-3kg, a zaczął się już 6 miesiąc, no ale waga sprzed ciąży tez wymagalaby zrzucenia ok nawet 35 kg, zeby zejść do gornej granicy normy prawidlowej wagi...
Takze mam co robić po ciąży i mam nadzieję, że maleństwo też mi w tym pomoże :)
 
Dzięki dziewczyny. Wam życzę spokojnych miesięcy ciąży. A jak wagowo stoicie? Ja niestety kiepsko A w ciazy nie jestem...mam że 30 kg do zrzucenia :(
Na chwilę obecną mam 1kg mniej niż przed ciążą. Zdrowszy tryb życia, który zaczęłam prowadzić w ciąży zdecydowanie mi służy i mam nadzieję, że takie nawyki żywieniowe zostaną mi również po ciąży, bo chciałabym przynajmniej 20kg zrzucić.
 
reklama
Właśnie też tak myślę że jakbym zaciążyła to miałabym świetną motywację do zwracania uwagi na to co i ile jem... 6 lat temu urodziłam córeczkę i wtedy kilka kg miałam za dużo Ale nie tak jak teraz. Wówczas przytylam jedynie 8 kg A po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą. Niestety potem przybrałam... jeżeli w tym cyklu się nie uda to biorę się za odchudzanie :)
 
Do góry