reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny! My po roczku! Uffffff... Wszystko wyszło PERFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona ale stresu kosztowało mnie to bardzo duzo-pierwszy raz organizowałam sama imprezę w domu dla rodziny. Nigdy nie robiłam takich sałatek, przystawek i mięs. Roczek mojego synuniunia mamusi musial byc wyjątkowy i wlasnie taki był! Pochwalę się Wam troche, bo powiem Wam, że serio jestem z siebie BARDZO dumna. Dla Was to może chleb powszedni ale dla mnie taki pierwszy raz to na prawdę bylo duzo stresu a chciałam żeby było wyjątkowo.

Stol wyglądał przepięknie, nie mam zdjęć ale bylo konfetti i muszle rozsypane, balony, stalowy materiałowy obrus, wszystko w klimacie morskim. Wrzucę kilka zdjęć ale jakis sałatek itp. Nie fotografowalam bo niezbyt mialam czas.

Teraz mogę odpocząć...
received_287792645277353.jpeg
received_315538302566366.jpeg
received_170930023817676.jpeg
received_275767163046330.jpeg
received_105018250441328.jpeg
 

Załączniki

  • received_287792645277353.jpeg
    received_287792645277353.jpeg
    92,1 KB · Wyświetleń: 535
  • received_315538302566366.jpeg
    received_315538302566366.jpeg
    90,3 KB · Wyświetleń: 548
  • received_170930023817676.jpeg
    received_170930023817676.jpeg
    54,1 KB · Wyświetleń: 535
  • received_275767163046330.jpeg
    received_275767163046330.jpeg
    66,6 KB · Wyświetleń: 533
  • received_105018250441328.jpeg
    received_105018250441328.jpeg
    60,8 KB · Wyświetleń: 548
reklama
Z powodów o których piszecie my nie będziemy mieli kota, dom jest otwarty przez większość roku, okna, balkon, drzwi na taras więc byłby to kot wędrowiec :) mamy takiego po sąsiedzku u brata to czasem przychodzi do ogrodu. Pies od początku miał powiedziane że na piętro nie wolno, wie też za na kanapę w salonie się nie można ładować . W zimie ma dostęp do kuchni z jadalnią plus posłanie blisko kominka w salonie. Teraz będzie zapewne inaczej bo Młody już chodzi wszędzie i też nie wiem czy będzie słuchał że blisko kominka nie wolno. Już mam namierzone w Castoramie zabezpieczenie na kominek ale nie wiem czy będzie wystarczające.
Póki Młody nie chodził część szafek nie była zabezpieczona, teraz nakleiłam zabezpieczenia i Młody podszedł paluszkiem nacisnął i pyk odblokowane , ja w szoku a Mąż mówi żebym w komentarzu produktu napisać "Nie dla inteligentnych 15 miesięcznych dzieci" :):):)
Musimy wymyślić inny patent .
 
Hej dziewczyny! My po roczku! Uffffff... Wszystko wyszło PERFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona ale stresu kosztowało mnie to bardzo duzo-pierwszy raz organizowałam sama imprezę w domu dla rodziny. Nigdy nie robiłam takich sałatek, przystawek i mięs. Roczek mojego synuniunia mamusi musial byc wyjątkowy i wlasnie taki był! Pochwalę się Wam troche, bo powiem Wam, że serio jestem z siebie BARDZO dumna. Dla Was to może chleb powszedni ale dla mnie taki pierwszy raz to na prawdę bylo duzo stresu a chciałam żeby było wyjątkowo.

Stol wyglądał przepięknie, nie mam zdjęć ale bylo konfetti i muszle rozsypane, balony, stalowy materiałowy obrus, wszystko w klimacie morskim. Wrzucę kilka zdjęć ale jakis sałatek itp. Nie fotografowalam bo niezbyt mialam czas.

Teraz mogę odpocząć... Zobacz załącznik 905194Zobacz załącznik 905195Zobacz załącznik 905196Zobacz załącznik 905197Zobacz załącznik 905198
No powiem ci woooow. Wyszło przepięknie
 
Hej dziewczyny! My po roczku! Uffffff... Wszystko wyszło PERFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona ale stresu kosztowało mnie to bardzo duzo-pierwszy raz organizowałam sama imprezę w domu dla rodziny. Nigdy nie robiłam takich sałatek, przystawek i mięs. Roczek mojego synuniunia mamusi musial byc wyjątkowy i wlasnie taki był! Pochwalę się Wam troche, bo powiem Wam, że serio jestem z siebie BARDZO dumna. Dla Was to może chleb powszedni ale dla mnie taki pierwszy raz to na prawdę bylo duzo stresu a chciałam żeby było wyjątkowo.

Stol wyglądał przepięknie, nie mam zdjęć ale bylo konfetti i muszle rozsypane, balony, stalowy materiałowy obrus, wszystko w klimacie morskim. Wrzucę kilka zdjęć ale jakis sałatek itp. Nie fotografowalam bo niezbyt mialam czas.

Teraz mogę odpocząć... Zobacz załącznik 905194Zobacz załącznik 905195Zobacz załącznik 905196Zobacz załącznik 905197Zobacz załącznik 905198

Bardzo ładnie i pomysłowo. Super!!
 
Jo, nie otwiera mi się Twoje zdjęcie [emoji17]

Madagos... Wow! Jestem pod mega wrażeniem, cudownie wszystko wygląda!!!! [emoji7]
 
Hej dziewczyny! My po roczku! Uffffff... Wszystko wyszło PERFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona ale stresu kosztowało mnie to bardzo duzo-pierwszy raz organizowałam sama imprezę w domu dla rodziny. Nigdy nie robiłam takich sałatek, przystawek i mięs. Roczek mojego synuniunia mamusi musial byc wyjątkowy i wlasnie taki był! Pochwalę się Wam troche, bo powiem Wam, że serio jestem z siebie BARDZO dumna. Dla Was to może chleb powszedni ale dla mnie taki pierwszy raz to na prawdę bylo duzo stresu a chciałam żeby było wyjątkowo.

Stol wyglądał przepięknie, nie mam zdjęć ale bylo konfetti i muszle rozsypane, balony, stalowy materiałowy obrus, wszystko w klimacie morskim. Wrzucę kilka zdjęć ale jakis sałatek itp. Nie fotografowalam bo niezbyt mialam czas.

Teraz mogę odpocząć... Zobacz załącznik 905194Zobacz załącznik 905195Zobacz załącznik 905196Zobacz załącznik 905197Zobacz załącznik 905198
Super!!! My często robimy imprezy w domu z różnymi ciekawymi przystawkami, bo mój mąż bardzo kreatywny pod tym względem i lubi się z tym bawić. Ja lubuję się jedynie w przekąskach na Halloween, kiedyś wrzucę fotki ;)
A ja dla ukochanego synusia mamusi zaczęłam piec torty :) Synowi nie zależy specjalnie na bajeranckich tortach z cukierni, tylko na takim klasycznym, który będzie mógł ze mną dekorować :)
 
Z powodów o których piszecie my nie będziemy mieli kota, dom jest otwarty przez większość roku, okna, balkon, drzwi na taras więc byłby to kot wędrowiec :) mamy takiego po sąsiedzku u brata to czasem przychodzi do ogrodu. Pies od początku miał powiedziane że na piętro nie wolno, wie też za na kanapę w salonie się nie można ładować . W zimie ma dostęp do kuchni z jadalnią plus posłanie blisko kominka w salonie. Teraz będzie zapewne inaczej bo Młody już chodzi wszędzie i też nie wiem czy będzie słuchał że blisko kominka nie wolno. Już mam namierzone w Castoramie zabezpieczenie na kominek ale nie wiem czy będzie wystarczające.
Póki Młody nie chodził część szafek nie była zabezpieczona, teraz nakleiłam zabezpieczenia i Młody podszedł paluszkiem nacisnął i pyk odblokowane , ja w szoku a Mąż mówi żebym w komentarzu produktu napisać "Nie dla inteligentnych 15 miesięcznych dzieci" :):):)
Musimy wymyślić inny patent .
Zdolnego masz syna :D
Ja właśnie mieszkam na parterze domu bez piwnic i też mam zwykle pootwierane okna więc kot będzie wędrował. Jakoś nie wyobrażam sobie kota niewychodzącego :)
 
reklama
Ja bym bardzo się bała że dzieci pokochają kota a On pójdzie gdzieś i zaginie, ktoś zabierze. Psiak ma 18 arów do biegania i nie wypuszczamy go poza ogrodzenie. No ale jakby była okazja że brama otwarta to wybiega bo tyle zapachów do obwąchania :) .
 
Do góry