reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

My też prace w ogrodzie. Jeszcze chcę zrobić nowe nasadzenia w ogrodzie i dużo z tym pracy będzie- muszę zebrać kilka metrów darnii i później zakup ziemi,czarnej włókniny/ folii zobaczymy co będzie lepsze. Cześć roślin / krzewów już mam. No potem jeszcze kamyczki do obsypania. Dobrze że ma być tydzień ładnej pogody jeszcze.
Młody biega po trawie i szczęśliwy
Lubisz pracę ogrodowe? Ja jestem ekspertem w robieniu zakupów ogrodniczych a później już do reszty męża wysyłam i biedny wciąż coś wsadza lub przeradza [emoji14]
 
reklama
Ogrzewamy dom kominkiem akumulacyjnym, palimy brykie i drewno. Chociaż mamy też ogrzewanie gazowe i chyba w tym roku jak jest malutki to będziemy też korzystać.
To nasz kawałek ogrodu [emoji169]Zobacz załącznik 904973
My mamy labradorkę czekoladową więc wszelkie oczka wodne i baseny wykopane odpadają :)
Ogród piękny, ja nad moim pracuję ale wrzosy przed domem w tym roku cuuudne, tak pięknie się wybarwiły ze szok.
 
My mamy labradorkę czekoladową więc wszelkie oczka wodne i baseny wykopane odpadają :)
Ogród piękny, ja nad moim pracuję ale wrzosy przed domem w tym roku cuuudne, tak pięknie się wybarwiły ze szok.
My mamy yorka więc nie podchodzi bliżej niż na metr :D, kot pije z niego wodę. Niestety musimy porządnie ogrodzić je wiosną bo Antoś już będzie chodzić i jednak boimy się o jego bezpieczeństwo..
 
Ogrzewamy dom kominkiem akumulacyjnym, palimy brykie i drewno. Chociaż mamy też ogrzewanie gazowe i chyba w tym roku jak jest malutki to będziemy też korzystać.
To nasz kawałek ogrodu [emoji169]Zobacz załącznik 904973
@Szafirek90 piekny ogrod [emoji7]

@Colorado1989 idzcie idzcie pogoda super ! Byly i panie w bikini i panowie w slipach :D [emoji33] troche przesada, ale slonce swieci wiec trzeba korzystac, każdy po swojemu ;)
 
Szafirek - fajne to nosidło :) jaki szczupak z Ciebie [emoji33]
Śliczny ogród i super oczko wodne [emoji846] rybki też widzę - kot nie ma smaka? [emoji7] na zimę co z nimi robicie?

Nagini - słodkości [emoji7] skąd go macie? Kicia czy kocur? [emoji7]

Jo, wrzuć zdjęcie wrzosów [emoji16] a labradorce to trzeba taką budę czy inne legowisko-ponton do oczka dać [emoji16][emoji16][emoji16] i drinki z palemką [emoji41]

Oczekująca, to chyba tam był zlot morsów [emoji33][emoji16]
 
Colorado dzięki ;). Oj do szczupaka to mi bardzo dużo brakuje.. Tak ładnie chudłam a w wakacje sobie pozwoliłam i ciężko wrócić na dobre tory a waga znów rośnie ;(.
Kot podchodzi żeby się napić, obserwuje rybki czasem ale nie ma tyle odwagi żeby zapolować- bardzo nie lubi wody. Za to codziennie przynosi kilka myszek i ptaki..
Rybki zimtją w oczku, w najgłębszym miejscu ma 120cm czyli poniżej poziomu zamarzania.
 
Colorado dzięki ;). Oj do szczupaka to mi bardzo dużo brakuje.. Tak ładnie chudłam a w wakacje sobie pozwoliłam i ciężko wrócić na dobre tory a waga znów rośnie ;(.
Kot podchodzi żeby się napić, obserwuje rybki czasem ale nie ma tyle odwagi żeby zapolować- bardzo nie lubi wody. Za to codziennie przynosi kilka myszek i ptaki..
Rybki zimtją w oczku, w najgłębszym miejscu ma 120cm czyli poniżej poziomu zamarzania.
Coś Ty, zgrabiutka jesteś [emoji8] a waga to wiadomo, że raz w tę, raz we wtę...

To opanowany kotek, przy moich mam 100% pewność, że żadna rybka by nie przeżyła, bo zwłaszcza jeden z nich jakoś wybitnie wody się się nie boi [emoji16]

Super oczko, jeszcze raz się zachwycę [emoji16] moi rodzice mają, ale takie płytkie. Latem fajnie, bo cała masa ptaków przychodzi i można obserwować bez końca [emoji7]
 
Szafirek - fajne to nosidło :) jaki szczupak z Ciebie [emoji33]
Śliczny ogród i super oczko wodne [emoji846] rybki też widzę - kot nie ma smaka? [emoji7] na zimę co z nimi robicie?

Nagini - słodkości [emoji7] skąd go macie? Kicia czy kocur? [emoji7]

Jo, wrzuć zdjęcie wrzosów [emoji16] a labradorce to trzeba taką budę czy inne legowisko-ponton do oczka dać [emoji16][emoji16][emoji16] i drinki z palemką [emoji41]

Oczekująca, to chyba tam był zlot morsów [emoji33][emoji16]
Mamy koty podwórkowe, które się same przypałętały i je dokarmiamy. Kotka się okocila w garażu i ten jeden kotek był wyjątkowo ładny. Na początku malych było 5, ale 2 zaginęły, a jeden wpadł pod samochód, więc podjęliśmy decyzję, że go weźmiemy. To jest kocur. Na razie będzie tylko w domu, a potem kastracja i będzie mógł łazić :)
 
reklama
To i ja wam przedstawie naszego Pana Domu... tak to on u nas rzadzi ! ;) nasze 8kg szczescia - Beczoł [emoji33] [emoji7]


20181006_220649.jpg
20181006_220821.jpg
 

Załączniki

  • 20181006_220649.jpg
    20181006_220649.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 333
  • 20181006_220821.jpg
    20181006_220821.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 345
Do góry