reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej hej!
Czy u was już też jesień pełną parą?
Mówiłam wam że kocham wielka miłością chusty i chustonoszenie? Niestety Antek nie ;( próbowałam różnych chust ale młody nie dał się przekonać. Ale na rękach spędziłaby pół życia wiek zamówiłam w końcu nosidło i dziś przyszło. Jakaś namiastka chusty i noszenia bez użycia rąk.

Jak Wasze maluszki się mają? :)
 
reklama
Dziewczyny starające się- tak mnie dziś naszło- staraliśmy się pół roku i przez te pół roku był zakaz alkoholu. W dzień kiedy zaszłam w ciążę wypiłam lampkę wina . Także- na zdrowie! :p
 
Ka nogi w górze też masz? Haha
Co do tego że seks staje się zadaniowy.. U nas chcąc nie chcą też tak było. Było hasło że dni płodne i nie ma zmiłuj :p ale mężowi to nie przeszkadzało. Sam trzymał mi wysoko nogi po wszystkim ;). Wiedzieliśmy jaki mamy cel i trzeba było dążyć by go osiągnąć.
 
Colorado zapomnialam ze oboje z mężem pracujecie w domu. No ale tak czy siak, był w pracy ;)
Dominik przez pierwszy rok płakał na widok babci także ten [emoji23]
Na tym drugim ale Ci ładnie spadła po 2h :) Ty miałaś mierzyć glukometrem? Czy Cie ta watpliwa przyjemnosc ominela? Ja dzis na czczo nie zmierzylam, cała noc mnoe gardlo bolalo i o 5 już herbate goraca piłam. A 1h po sniadaniu(dwa jajka, caly pomidor, kromka chleba zytniego na zakwasie) mialam 98 :)
Nagini, super :) Ale tak to często jest ze jak pierwsze dziecko jest spokojne to drugie daje czadu za dwoje. U mnie na odwrot wiec teraz łatwiej ;) Kuba nadal daje popalic wiec mamy równowage. Ciekawe co mnie czeka [emoji33]
To co ta babcia mu robiła? [emoji23] Albo ma Cię za tak absolutnie najwspanialszą mamę [emoji7]

Na tym drugim badaniu to nawet za bardzo mi spadła [emoji16] glukometrem cukier miałam mierzyć w ostatnim miesiącu ciąży, gin kazał, bo na tym etapie wg niego mogło się coś zepsuć. Ale w szoku jestem, że cukrzyca mnie ominęła, bo byłam pewna, że mnie dopadnie [emoji6]
Hej hej!
Czy u was już też jesień pełną parą?
Mówiłam wam że kocham wielka miłością chusty i chustonoszenie? Niestety Antek nie ;( próbowałam różnych chust ale młody nie dał się przekonać. Ale na rękach spędziłaby pół życia wiek zamówiłam w końcu nosidło i dziś przyszło. Jakaś namiastka chusty i noszenia bez użycia rąk.

Jak Wasze maluszki się mają? :)
Oj tak, jesień pełną gębą [emoji16] ale ta ładna jesień póki co [emoji7] też się chustonosimy, Bruno akurat lubi :) czasem nawet w domu go wsadzam w chustę, jak już mam dość noszenia i marudzenia.

Jakie masz nosidełko? Pochwal się [emoji7]
Hahahaha, Szafirek ja już próbowałam różnych konfiguracji - i abstynencji i wręcz przeciwnie [emoji16]
Ka, ja jestem na 99% pewna, że Wam się uda wtedy, gdy Was to najbardziej zaskoczy [emoji16] tak to bywa, natura jest przewrotna i złośliwa [emoji16]
 
A ja od 6.30 dziś wyjątkowo leżę w łóżku i się cudownie nudzę [emoji16]. Mąż śpi, Bruno pół-śpi, koty śpią. Zjadłabym śniadanie, ale sama nie lubię jeść [emoji23] więc czekam, a może i ja jeszcze zasnę [emoji1]

Jakie plany na weekend dziewczyny?
 
To mamy podobnie. Sobota, więc mogłam pospać, ale obudziłam się 6:30 i po spaniu [emoji849] więc na razie siedzę pod kocem, piję kawę i oglądam film. A potem muszę załatwić kilka spraw, mam pierwszą lekcję włoskiego [emoji7], spotkanie urodzinowe koleżanki z pracy i rocznicowa kolacja. Także sobota na full [emoji16]

Dobrego weekendu dziewczyny!
 
reklama
A ja od 6.30 dziś wyjątkowo leżę w łóżku i się cudownie nudzę [emoji16]. Mąż śpi, Bruno pół-śpi, koty śpią. Zjadłabym śniadanie, ale sama nie lubię jeść [emoji23] więc czekam, a może i ja jeszcze zasnę [emoji1]

Jakie plany na weekend dziewczyny?
Ja pewnie w weekend poleniuchuje z mezem[emoji7] bo mielismy intensywny tydzien mimo jego urlopu.

Wam rowniez milego weekendu !
Ka, milego swietowania :**

Colorado1989 , a Wy nie mieliscie gdzies wyjezdzac w ten weekend/ piatek? Czy juz wrociliscie ? Jak Bruno przezyl kolejny piatek ?[emoji28]
 
Do góry