reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka, Ty to jesteś torpeda [emoji16] daj znać jak na włoskim [emoji16] ja się któryś rok z rzędu wybieram [emoji16]

Oczekująca i super, trzeba czasem poleniuchować [emoji6]

Byliśmy w środę na imieninach teściowej, Bruno był trochę marudny, ale połowę imprezy przespał [emoji6] a o piątku chyba zapomniał hehe i alleluja! [emoji16]
 
reklama
To mamy podobnie. Sobota, więc mogłam pospać, ale obudziłam się 6:30 i po spaniu [emoji849] więc na razie siedzę pod kocem, piję kawę i oglądam film. A potem muszę załatwić kilka spraw, mam pierwszą lekcję włoskiego [emoji7], spotkanie urodzinowe koleżanki z pracy i rocznicowa kolacja. Także sobota na full [emoji16]

Dobrego weekendu dziewczyny!

Nam dziś Młody dał promocję i spał pięknie do 8:30 , od około 6:30 juz w łóżku z nami ale smacznie spał i to najważniejsze bo ostatnio budził się już o 6:30 czy chwilę później a ja wstaję Młodą wyszykować do szkoły i zawieść więc nie było zmiłuj się.

Uczyć się włoskiego to też mój plan bo ponoć jest łatwiejszy niż hiszpański ale wciąż nie mam czasu zacząć.
Młoda ma hiszpański w szkole i na kursie więc czasem przy obiedzie odmieniają sobie z Mężem czasowniki a dla mnie to czarna magia. Mąż uczył się rok hiszpańskiego i przerwał ale podstawy ma.
Wczoraj Młoda przypomniała że ona chce się zacząć uczyć francuskiego i żebyśmy nie myśleli że dopuściła ten pomysł- tylko ja pytam kiedy to ogarniesz wszystko - w przyszłym roku już na bank chce na kurs więc Ok, niech idzie .
Tylko że w szkole zapisała się na kółko z rosyjskiego :):szok: w tym roku i za rok ma zdawać FC z angielskiego bo zdała ostatnio PET Cambridge na 165 pkt na 170 możliwe.

A mi ten włoski wciąż "wisi" w planach :)
 
Ja mam plan na weekend tylko jeden - nie zwariować [emoji85]. Tesciowa mnie zagrzała, młoda daje czadu, z synem znów wojna o tablet i jeszcze nowy lokator kociak [emoji85]
 
Nam dziś Młody dał promocję i spał pięknie do 8:30 , od około 6:30 juz w łóżku z nami ale smacznie spał i to najważniejsze bo ostatnio budził się już o 6:30 czy chwilę później a ja wstaję Młodą wyszykować do szkoły i zawieść więc nie było zmiłuj się.

Uczyć się włoskiego to też mój plan bo ponoć jest łatwiejszy niż hiszpański ale wciąż nie mam czasu zacząć.
Młoda ma hiszpański w szkole i na kursie więc czasem przy obiedzie odmieniają sobie z Mężem czasowniki a dla mnie to czarna magia. Mąż uczył się rok hiszpańskiego i przerwał ale podstawy ma.
Wczoraj Młoda przypomniała że ona chce się zacząć uczyć francuskiego i żebyśmy nie myśleli że dopuściła ten pomysł- tylko ja pytam kiedy to ogarniesz wszystko - w przyszłym roku już na bank chce na kurs więc Ok, niech idzie .
Tylko że w szkole zapisała się na kółko z rosyjskiego :):szok: w tym roku i za rok ma zdawać FC z angielskiego bo zdała ostatnio PET Cambridge na 165 pkt na 170 możliwe.

A mi ten włoski wciąż "wisi" w planach :)
Taa takie z nas leniuchy, ze juz mamy 10km spacerow za soba i wlasnie wracamy z Pogorii , pomyśleć ze mamy tak blisko a nigdy tak nie bylam ;D
Wiec jednak weekend aktywny, ale przynajmniej rekreacyjnie a nie przy skladaniu kolejnych mebli :D

Nagini, wdech i wydech i oby szybko weekend minal :*
 
Colorado zamówiłam na wymiar u dziewczyny która szyje nosidła ergonomiczne klamrowe- jak się uda wstawię zdjęcie.

Ka ale fajne plany na weekend! Korzystajcie póki dzieci nie ma, za kilka miesięcy już nie będziesz mieć tyle czasu :p

Nagini- wdech, wydech.. Dasz radę i przetrwasz ;)

Jo ale masz wyrozumiałe dziecię :D
U nas dziś zaczęliśmy dzień punkt 6....

Oczekująca może reszta dnia będzie leniwa? :)

My od rana zakupy, teraz mąż ostatnie jesienne porządki w ogrodzie robi, drewno do kominka układa itp. Mój maluch śpi a ja koło niego delektuję się ciszą :)
 
Nagini, tylko spokój może Cię uratować! [emoji8] Pochwal się lokatorem [emoji7]

Jo, to poliglotka wam rośnie [emoji16] hyhy to nie jestem sama z wiecznymi planami nauki włoskiego [emoji16]

Oczekująca - to jest pomysł! Jak tak ładnie to na pogorii musi być ślicznie teraz [emoji7] nie wiem czy męża udałoby mi się wyciągnąć. Też daleko nie mamy [emoji16]

Szafirek o nosidłach jeszcze absolutnie nic nie wiem i "ergonomiczne klamrowe" brzmi mi nieco tajemniczo [emoji16] opalacie dom samym kominkiem?

Ja obleciałam mieszkanie, w końcu nie ma syfu [emoji85] przemeblowałam sypialnię, bo Bruna już tak nie muszę wiedzieć z łóżka przez całą noc [emoji16] dodatkowo jest wygodniej w pokoju i więcej miejsca mamy, a młody nie będzie widzieć nieprzyzwoitych sytuacji [emoji85][emoji16]
 
My też prace w ogrodzie. Jeszcze chcę zrobić nowe nasadzenia w ogrodzie i dużo z tym pracy będzie- muszę zebrać kilka metrów darnii i później zakup ziemi,czarnej włókniny/ folii zobaczymy co będzie lepsze. Cześć roślin / krzewów już mam. No potem jeszcze kamyczki do obsypania. Dobrze że ma być tydzień ładnej pogody jeszcze.
Młody biega po trawie i szczęśliwy
 
Nosidło.
Zapinane na klamry jest i dostosowane dla dziecka żeby zdrowe było- nie jest to tzw wisiadło ;)
2018-10-05_15-00-19-959.jpg
Screenshot_20181001-145406.jpg
 

Załączniki

  • 2018-10-05_15-00-19-959.jpg
    2018-10-05_15-00-19-959.jpg
    114,8 KB · Wyświetleń: 427
  • Screenshot_20181001-145406.jpg
    Screenshot_20181001-145406.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 426
reklama
Ogrzewamy dom kominkiem akumulacyjnym, palimy brykie i drewno. Chociaż mamy też ogrzewanie gazowe i chyba w tym roku jak jest malutki to będziemy też korzystać.
To nasz kawałek ogrodu [emoji169]
DSC_0700.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0700.JPG
    DSC_0700.JPG
    92 KB · Wyświetleń: 474
Do góry