reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oluchapoducha trzymam kciuki ;**

Co do butow to ja mam rozmiar 42, szeroka stope wysokie podbicie, buty na lato to tylko deichman, bo w CCC nawet jak pisza, ze 42 to chyba chinskie 42 bo nie wchodze...
Buty na zime kiedys kupowała w deichman ale od jakis 2 lat robia je jakies wąskie i ciezko z moim podbiciem tam wejść ;/ do tego moha lydka jest ogromna ! ;p
Znalazlam sklep gdzie robia buty na zamowienie, nawet mozna znalezc cos modnego ;) zamawialam juz 2 raz. Buty sa na wymiar, ze skory, ja dosc szybko zawsze niszczylam buty, a jak zamowilam tam pierwszy raz to na dwa sezony ciągłego chodzenia byly ok a i teraz jako drugie dodatkowe buty sie nadaja.
Nie umiem skusisc sie tam na kozaki, wiec zamawiam tylko takie troche ponad kostke.

Colorado1989 jaka masz lydke? Bo moje mi sie wydaja takie ogromne, ze do kozakow sie nie przymierzam ;p
 
reklama
Oluchapoducha no to rzeczywiscie taki rozmiar dostać to problem. Czasem widziałam na Allegro na licytacji u tych firm co ciuchy z bonprix sprzedają.
A jaki plan jak nic nie ruszy? Masz wyznaczoną date kiedy sie zgłosić?
Oczywiście kciukasy, zeby samo ruszyło:)

A tego lekarza to kompletnie nie kojarzę, ale ja nietelewizyjna:D
Co to za człowiek?
Też nie znam lekarza [emoji16]
Oluchapoducha trzymam kciuki ;**

Co do butow to ja mam rozmiar 42, szeroka stope wysokie podbicie, buty na lato to tylko deichman, bo w CCC nawet jak pisza, ze 42 to chyba chinskie 42 bo nie wchodze...
Buty na zime kiedys kupowała w deichman ale od jakis 2 lat robia je jakies wąskie i ciezko z moim podbiciem tam wejść ;/ do tego moha lydka jest ogromna ! ;p
Znalazlam sklep gdzie robia buty na zamowienie, nawet mozna znalezc cos modnego ;) zamawialam juz 2 raz. Buty sa na wymiar, ze skory, ja dosc szybko zawsze niszczylam buty, a jak zamowilam tam pierwszy raz to na dwa sezony ciągłego chodzenia byly ok a i teraz jako drugie dodatkowe buty sie nadaja.
Nie umiem skusisc sie tam na kozaki, wiec zamawiam tylko takie troche ponad kostke.

Colorado1989 jaka masz lydke? Bo moje mi sie wydaja takie ogromne, ze do kozakow sie nie przymierzam ;p
No to też masz niezła kumulację ze stopami ... [emoji16]

Moja łydka w najszerszym miejscu ma 44cm, świeżo zmierzone [emoji26]
 
Aż zmierzę łydkę jak będę w domu [emoji3] od lat marzę o ładnych kozakach oficerkach i nic z tego... A łydkę to mam nawet nie tyle grubą co dość umięśnioną i też botki za kostkę to mój maks [emoji849]
 
Aż zmierzę łydkę jak będę w domu [emoji3] od lat marzę o ładnych kozakach oficerkach i nic z tego... A łydkę to mam nawet nie tyle grubą co dość umięśnioną i też botki za kostkę to mój maks [emoji849]
No wlasnie u mnie tez taki miesien duzy i ciezko...
No widzisz @Colorado1989 moja lydka to z 52 ma ;(
 
Kattaya, no to chudsza od mojej [emoji16] kto idzie ze mną na rekord łydkowy? Oczekująca, rozumiem, że nie mierzyłaś, tylko przypuszczasz? [emoji4]
 
Ja dużo schudłam, w nogach też trochę a moja łydka nadal ma 42 ... A przy kostce mam 28. Nie mam takiego ładnego zwężenia i w butach na obcasie noga wygląda jak klocek..
 
Kattaya, no to chudsza od mojej [emoji16] kto idzie ze mną na rekord łydkowy? Oczekująca, rozumiem, że nie mierzyłaś, tylko przypuszczasz? [emoji4]
Wierzylam w zime jak chcialam zamowic kozaki ;p ale potem zdanie zmienilam
Pewnie jak schudne to niewiele mi ubedzie z lydki, bo tam taki wielki miesien :[emoji848] dla kulturysty bylby idealny
 
reklama
Do góry