reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ja sobie zajrzałam do książeczki syna i on na 4 miesiące miał już 8300. Wyglądał jak ludzik Michelin. Ale potem przystopował nieco z wagą i na roczek miał 11,700. Między 2 i 3 rokiem życia tak go wyciągnęło, że zrobił się szczypior, dopiero teraz mając prawie 8 lat nabiera ciała i robi się z niego facet ;)

U nas musiałabym sprawdzić ile miał, ale wciąż słyszę od pediatry że "trochę za dużo..". Mam go oszukiwać wodą, ale on wody nie lubi :p
Może też w końcu przystopuje ;)
Ponoć na roczek dziecko powinno potroić wagę urodzeniową, Antek to zrobił na pół roku :D
 
Hejka, ja na jutro termin mam. Na razie cisza... lekki stres jest ;) co do stopy i butów ja mam rozmiar 44 i tylko w deichmanie są, albo w sklepie pt. Buciory i ceny z kosmosu. Wcześniej przysylala mi babcia buty z usa bo tam bez problemu można kupić damski duży numer, ale niestety już zmarła :/
 
Co do szczepionek dla córki wybrałam 5w1, nigdy nie obawiałam się szczepic, ale po którejś szczepionce zaczęło się pojawiać odczyn miejscowy czerwona wielka plama, z której pozostawało pod skóra zbite grudki i nie gojace się miejsca wklocia.... szukałam pomocy na to u różnych lekarzy, dopiero po konsultacji u dr. Grzesiowskiego (znany z tv) udało się masciami załagodzić te miejsca. Po tym fakcie boję się szczepionek , i nie wiem co wybiorę dla syna...
 
Szafirek, normalnie też mi szkoda na buty takiej kasy, ale to jedyne kozaki do kolana, jakie mam [emoji23]

Dobrze, że rana Ci się już zagoiła. Bolesna pewnie może być trochę dłużej po przejściach z gojeniem ...

U mnie też na cc stanęło, z tym, że to było planowe cc, bo Bruno się nie obrócił. W piątek byłam cięta, w poniedziałek był już wypis. Bruno urodził się malutki, 2,9kg, a przy wypisie 2,7 kg, ale długo bo 54cm :)
 
reklama
Oluchapoducha no to rzeczywiscie taki rozmiar dostać to problem. Czasem widziałam na Allegro na licytacji u tych firm co ciuchy z bonprix sprzedają.
A jaki plan jak nic nie ruszy? Masz wyznaczoną date kiedy sie zgłosić?
Oczywiście kciukasy, zeby samo ruszyło:)

A tego lekarza to kompletnie nie kojarzę, ale ja nietelewizyjna:D
Co to za człowiek?
 
Do góry