reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A tu moje 10 miesięcy 9kg rozmiar 86 :)
IMG_20180914_134145.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180914_134145.jpg
    IMG_20180914_134145.jpg
    82,5 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Ja mam rozmiar stopy 36 lub 37 więc rzadko coś na mnie jest.. Mam bardzo szeroką stopę, wysoką podeszwe i do tego grubą kostkę i jeszcze nigdzie nie udało mi się kupić kozaków.. Jedynie botki przed kostkę :(

Colorado, tak udało się. Wycieli mi kamienie, tarczyca uregulowana. Odetchnęłam z ulgą i nie zamierzam zostawiać już Antosia nigdy więcej..
Kurde, my to mamy z tymi stopami :) ja kozaki kupuję w jednym takim sklepie u nas, babeczka, która prowadzi ten sklep, sama ma taki problem z wielką łydką i podbiciem i sprowadza takie buty. Ale jedna para 400-500 zł... Tak więc noszę je mało kiedy i chucham i dmucham na nie [emoji23]

Świetnie, że już Cię ogarnęli, tyle rzeczy naraz Ci się zwaliło, że szok ... Więc tym większy szacunek za to, że mimo tego utrzymałaś kp :) po CC już wszystko dobrze też? [emoji4]
 
Mimi Antek jest wcześniakiem więc ma refundowane szczepienia 5w1 a co za tym idzie przychodnia musi się martwić o ich dostępność ;)
No raczej na diecie nie da rady :p jeszcze dwa tygodnie temu jadł co 2 godziny- nawet w nocy!
 
Ja dla odmiany mam standardową stopę w rozmiarze 39 i wszystkie buty na mnie pasują. Ale równowaga w rodzinie musi być i mąż nosi 48. Patrząc na stopy i dłonie syna jego też to czeka. Oby córka nie poszła w stronę tej rodziny bo teściowa i szwagierka noszą buty 42.
 
O kurcze! 10 miesięcy i 9 kg powiadasz?! :p chyba zaczynam popadać w kompleksy odnośnie wagi Antka :p
Próbuje chodzić już?

Colorado ile?? Ja mam problem żeby wydać 200zł na buty :p no ale skoro dzięki temu możesz nosić kozaki to trochę zazdroszczę, że masz taki sklep.
Tak, rana po cc goiła się bardzo długo i boleśnie. Ale już jest dobrze. Czasem mam tylko wrażenie że jest bardzo cienka blizna i jak mocno dotknę lub mąż jakoś tak przydusi przypadkowo to boli jakby się miało rozerwać. Ale skoro tyle czasu miałam dziurę w brzuchu to może ma prawo tak być.
Marzy mi się żeby kolejne dziecko urodzić naturalnie...
Długo mnie nie było i pewnie o tym pisałaś nie raz ale możesz opowiedzieć o porodzie malucha? Nie mogę się dokopać do tych postów.
 
Nagini mój mąż ma rozmiar stopy 46 i Antek zdecydowanie będzie po nim miał. Już w szpitalu położne się śmiały że wielkie stopki ma.
W ogóle zęby też po nim, już ma 6 a ja w tym wieku miałam 2. Tylko że mąż ma okropne zęby ..
 
Mimi Antek jest wcześniakiem więc ma refundowane szczepienia 5w1 a co za tym idzie przychodnia musi się martwić o ich dostępność ;)
No raczej na diecie nie da rady [emoji14] jeszcze dwa tygodnie temu jadł co 2 godziny- nawet w nocy!
Mój je już wszystko... Mleko w dzień raz lub dwa po 60ml więc tyle co nic :) jedynie w nocy zjada na spiaco po 180ml
 
O kurcze! 10 miesięcy i 9 kg powiadasz?! [emoji14] chyba zaczynam popadać w kompleksy odnośnie wagi Antka [emoji14]
Próbuje chodzić już?

Colorado ile?? Ja mam problem żeby wydać 200zł na buty [emoji14] no ale skoro dzięki temu możesz nosić kozaki to trochę zazdroszczę, że masz taki sklep.
Tak, rana po cc goiła się bardzo długo i boleśnie. Ale już jest dobrze. Czasem mam tylko wrażenie że jest bardzo cienka blizna i jak mocno dotknę lub mąż jakoś tak przydusi przypadkowo to boli jakby się miało rozerwać. Ale skoro tyle czasu miałam dziurę w brzuchu to może ma prawo tak być.
Marzy mi się żeby kolejne dziecko urodzić naturalnie...
Długo mnie nie było i pewnie o tym pisałaś nie raz ale możesz opowiedzieć o porodzie malucha? Nie mogę się dokopać do tych postów.
Daj spokój. Później się wyciągnie
Tak, już są pierwsze próby samodzielnego chodzenia [emoji7]
 
reklama
Mój je już wszystko... Mleko w dzień raz lub dwa po 60ml więc tyle co nic :) jedynie w nocy zjada na spiaco po 180ml
U nas pierś często- nie korzystamy ze smoczka więc też jako uspokajacz działa. A stałych posiłków póki co 3 wprowadziłam.
Pewnie wyciągnie się jak zacznie raczkować ;). Brawo! :) czyli za chwilę zacznie się uciekanie :p . U nas od 3 dni dopiero siedzi sam ale wcześniej go nie sadzałam. Pełza, próbuję też podciągać nóżki jak do raczkowania ale wtedy porusza się jak dżdżownica
 
Do góry