reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado... ja tez nie wierzylam ze to u mnie zadziala xD jednak natura nie robi zbytnio wyjatkow :D
A ja bym się była w stanie założyć o wypasioną kawę, że u mnie bałagan hormonalny się nie uporządkuje [emoji23][emoji23][emoji23] i jakże z radością bym komuś tę kawę postawiła! [emoji23][emoji23][emoji23]

Miałaś wcześniej problemy hormonalne? W sensie przed ciążą nr 1? :)
Do oporu [emoji14] Najlepiej w życiu czułam się i wyglądałam na studiach mając 55kg, ale tego to mi już chyba żadne czary nie przywrócą [emoji14] Póki co cieszy każdy kilogram :)
No weź, 55 kilo to jakby człowieka nie było hehehe
 
reklama
Colorado... ja tez nie wierzylam ze to u mnie zadziala xD jednak natura nie robi zbytnio wyjatkow :D
A ja bym się była w stanie założyć o wypasioną kawę, że u mnie bałagan hormonalny się nie uporządkuje [emoji23][emoji23][emoji23] i jakże z radością bym komuś tę kawę postawiła! [emoji23][emoji23][emoji23]

Miałaś wcześniej problemy hormonalne? W sensie przed ciążą nr 1? :)
Do oporu [emoji14] Najlepiej w życiu czułam się i wyglądałam na studiach mając 55kg, ale tego to mi już chyba żadne czary nie przywrócą [emoji14] Póki co cieszy każdy kilogram :)
No weź, 55 kilo to jakby człowieka nie było [emoji33]

Ja tak marzę o dojściu do 84 kg. Oczywiście jak to u baby, stoi za tym pokrętna logika - z taką wagą poznałam męża [emoji15]
 
Moja teściowa teraz do endoprotezy musiała schudnąć 10kg i z 98 schudla do 88 i sie boi zeby bardziej nie schudnac bo bedzie wyglądała jak śmierć. Kocham ta kobietę, ma z 155cm wzrostu, otyłość jak sie patrzy a ona sie boi o każdy kilogram :D

Nie miałam problemów hormonalnych, raczej nadwaga i presja psychiczna spowodowały, ze dosc długo nie wychodziło z pierwsza ciąża. Od kawy mnie calkiem odrzucilo, więc załóżmy się o jakies wino :D Skonczysz karmic max 2 cykle i drugi brzuch! Zobaczysz :D
 
A ja bym się była w stanie założyć o wypasioną kawę, że u mnie bałagan hormonalny się nie uporządkuje [emoji23][emoji23][emoji23] i jakże z radością bym komuś tę kawę postawiła! [emoji23][emoji23][emoji23]

Miałaś wcześniej problemy hormonalne? W sensie przed ciążą nr 1? :)No weź, 55 kilo to jakby człowieka nie było [emoji33]

Ja tak marzę o dojściu do 84 kg. Oczywiście jak to u baby, stoi za tym pokrętna logika - z taką wagą poznałam męża [emoji15]
Przy moich 160cm to wcale nie tak mało. Wtedy marzyłam o 50 [emoji23]. Ja poznałam męża właśnie z wagą 55kg, ale on wtedy też był ponad 30kg lżejszy :D
 
Moja teściowa teraz do endoprotezy musiała schudnąć 10kg i z 98 schudla do 88 i sie boi zeby bardziej nie schudnac bo bedzie wyglądała jak śmierć. Kocham ta kobietę, ma z 155cm wzrostu, otyłość jak sie patrzy a ona sie boi o każdy kilogram :D

Nie miałam problemów hormonalnych, raczej nadwaga i presja psychiczna spowodowały, ze dosc długo nie wychodziło z pierwsza ciąża. Od kawy mnie calkiem odrzucilo, więc załóżmy się o jakies wino :D Skonczysz karmic max 2 cykle i drugi brzuch! Zobaczysz :D
Hihi to możemy się założyć, tylko karmić pewnie będę krócej, niż będę mieć bana na następną ciążę po cesarce [emoji4] nie wiem, czy lekarz ostatnio żartował, czy ja go źle zrozumiałam, bo mózg mi jeszcze nie do końca dobrze funkcjonuje zwłaszcza jak jestem niewyspana, ale mówił jakbym mogła od razu w napadzie hiper płodności się starać o drugiego bobasa, bez brania tabletek anty. Ale chyba źle go zrozumiałam, bo wszędzie czytam i wszędzie słyszę, że 18 m-cy trzeba odczekać [emoji16] chyba z dyktafonem włączonym będę chodzić na wizyty [emoji6]

Co do teściowej, to wiesz, każdy ma jakiś obraz siebie i widocznie siebie lubi w takiej postaci [emoji16] moja teściowa przeżywa każde wahnięcie o kilo w tę czy druga sprawa stronę [emoji16]
Przy moich 160cm to wcale nie tak mało. Wtedy marzyłam o 50 [emoji23]. Ja poznałam męża właśnie z wagą 55kg, ale on wtedy też był ponad 30kg lżejszy :D
Bo widzisz zawsze może być gorzej [emoji23] tfu tfu za jakiś czas może coś się zadziać i wtedy będziemy marzyć o tej wadze którą mamy dzisiaj hehe [emoji16]
 
Zamówiłam wczoraj ten laktator, jutro mam nadzieję przyjdzie [emoji4]

Dziś odciągałam tym ręcznym z piersi, z której nie karmiłam, a z której mi już ciekło, wydusiłam 60 ml... Ciekawe czy z elektrycznym będzie więcej [emoji16]
 
Hihi to możemy się założyć, tylko karmić pewnie będę krócej, niż będę mieć bana na następną ciążę po cesarce [emoji4] nie wiem, czy lekarz ostatnio żartował, czy ja go źle zrozumiałam, bo mózg mi jeszcze nie do końca dobrze funkcjonuje zwłaszcza jak jestem niewyspana, ale mówił jakbym mogła od razu w napadzie hiper płodności się starać o drugiego bobasa, bez brania tabletek anty. Ale chyba źle go zrozumiałam, bo wszędzie czytam i wszędzie słyszę, że 18 m-cy trzeba odczekać [emoji16] chyba z dyktafonem włączonym będę chodzić na wizyty [emoji6]

Co do teściowej, to wiesz, każdy ma jakiś obraz siebie i widocznie siebie lubi w takiej postaci [emoji16] moja teściowa przeżywa każde wahnięcie o kilo w tę czy druga sprawa stronę [emoji16] Bo widzisz zawsze może być gorzej [emoji23] tfu tfu za jakiś czas może coś się zadziać i wtedy będziemy marzyć o tej wadze którą mamy dzisiaj hehe [emoji16]
18 miesięcy musi minąć od porodu do porodu [emoji846] także jak Bruno będzie miał 9 miesięcy, to możecie działać w kierunku stworzenia mu rodzeństwa [emoji6]
 
Zamówiłam wczoraj ten laktator, jutro mam nadzieję przyjdzie [emoji4]

Dziś odciągałam tym ręcznym z piersi, z której nie karmiłam, a z której mi już ciekło, wydusiłam 60 ml... Ciekawe czy z elektrycznym będzie więcej [emoji16]
Kurcze mówisz, że ten ręczny Canpol do bani? Muszę spróbować bo jeszcze go nie używałam, a chciałabym przekonać młoda do butli, zebym nie była jej niewolnicą i mogła ją od czasu do czasu na chwilkę chociaż zostawić. [emoji14]
 
18 miesięcy musi minąć od porodu do porodu [emoji846] także jak Bruno będzie miał 9 miesięcy, to możecie działać w kierunku stworzenia mu rodzeństwa [emoji6]
No właśnie, ewidentnie źle zrozumiałam gina [emoji16]
Kurcze mówisz, że ten ręczny Canpol do bani? Muszę spróbować bo jeszcze go nie używałam, a chciałabym przekonać młoda do butli, zebym nie była jej niewolnicą i mogła ją od czasu do czasu na chwilkę chociaż zostawić. [emoji14]
Strasznie kiepsko ściąga u mnie :( po tym jak ściągnęłam 60 ml, Bruno zgłodniał i jeszcze najadł się z tej samej piersi ... A właśnie chciałabym móc zostawić butelkę dla męża i ruszyć gdzieś, albo po prostu czasem pospać w nocy bez jednego wstawania :)
 
reklama
U nas była położna, Bruno w 6 dni przytył 420g [emoji33] waży już 3340g [emoji16] jestem z niego i siebie dumna, bo ciągle walczyliśmy o wystarczającą ilość mleka. Ale teraz jak mam więcej pokarmu, to je na potęgę, a ja czuję się jak chodząca mlekodajnia [emoji23]

O to gratulacje, że udało się rozkręcić laktacje :)
 
Do góry