reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dziewczyny doradźcie :) Jak już mówiłam zrezygnowałam z kupna sukienki na imprezę (50-tka mojej chrzestnej). Nic mi się nie podoba z dostępem do bufetu i szkoda mi kasy, bo właśnie kupiliśmy samochód :) Wyraźcie swoją opinię czy mogę zatem wepchnąć swój tłusty zad w taką spódnicę i bluzkę? :) Nie zależy mi, żeby wyglądać oszałamiająco. Jestem 6 tyg po porodzie chce wyglądać tylko znośnie [emoji14] I tak pewnie będę miała cały czas na rękach młodą więc zasłoni mamusie ;)Zobacz załącznik 895075
Wg mnie jak najbardziej może być! I jest to znacznie powyżej "znośnie" [emoji16] śliczny kolor tej bluzeczki, i jakie nogi [emoji15]
 
Dziękuję :* Podbudowalyscie mnie, od razu będę się lepiej w tym czuć :D
Chciałabym założyć jakieś wyższe buty, ale z moimi 2 lewymi nogami i dzieckiem na rękach to kiepski pomysł ;)
 
A weź przestań :D Jeszcze w obcasach sie bedziesz męczyć :D

Wczoraj w Lidlu wyhaczylam -50% produkty Lewandowskiej. Kurczę... musli dobre, te szejki strasznie smakują. Jak poparte suszone warzywa zalane woda i to się wcale nie rozpuszcza i ma takie grudki i jest no... fuj :D najleosze mango w gorzkiej czekoladzie :D I tak nie pojmuję jak taka paczka 50g moze kosztować 8zl :O 4 dam ale 8 zdecydowanie nie. Szkoda, ze tych batonow nie bylo bo chętnie bym spróbowała. Ogolnie: zdzierstwo! :D
 
A weź przestań :D Jeszcze w obcasach sie bedziesz męczyć :D

Wczoraj w Lidlu wyhaczylam -50% produkty Lewandowskiej. Kurczę... musli dobre, te szejki strasznie smakują. Jak poparte suszone warzywa zalane woda i to się wcale nie rozpuszcza i ma takie grudki i jest no... fuj :D najleosze mango w gorzkiej czekoladzie :D I tak nie pojmuję jak taka paczka 50g moze kosztować 8zl :O 4 dam ale 8 zdecydowanie nie. Szkoda, ze tych batonow nie bylo bo chętnie bym spróbowała. Ogolnie: zdzierstwo! :D
Hehehe za nazwisko na opakowaniu dużo trzeba zapłacić [emoji23] jeszcze jak mówisz ,że to takie "pyszności" to mają dodatkowe działanie dietetyczne, jak ich się nie zje [emoji23][emoji23]

Ja o zgrozo w gazetce Lidla widziałam rogale świętomarcińskie i dopóki one tam będą, to ja nie mogę iść do Lidla [emoji23][emoji23][emoji23]
 
To cos dobrego? Lepsze od schabowego i duuuuzej ilosci kiszonej kapusty? Mam takie smaki, że masakra. Slodycze stoją i stoją A ja kwiczę o kwaśnicę albo taki domowy pyszny obiad! Golonko z kapustą kiszoną... Mam fantazje erotyczne z kapustą kiszoną...
 
reklama
Dziewczyny doradźcie :) Jak już mówiłam zrezygnowałam z kupna sukienki na imprezę (50-tka mojej chrzestnej). Nic mi się nie podoba z dostępem do bufetu i szkoda mi kasy, bo właśnie kupiliśmy samochód :) Wyraźcie swoją opinię czy mogę zatem wepchnąć swój tłusty zad w taką spódnicę i bluzkę? :) Nie zależy mi, żeby wyglądać oszałamiająco. Jestem 6 tyg po porodzie chce wyglądać tylko znośnie [emoji14] I tak pewnie będę miała cały czas na rękach młodą więc zasłoni mamusie ;)Zobacz załącznik 895075

Bardzo fajny strój, i jak najbardziej elegancki :)
 
Do góry