reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Madagos gratulacje :*
I to chyba pora abym i ja się ujawniła... Nie pisałam bo szkoda mi Ka i Oczekującej i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć że nam sie udało bez problemu a dziewczynom tak trudno:(
Spodziewamy się trzeciego Bąbla :)
Madagos mamy bardzo zbliżony czas ciąży. Ja mam termin na 29.03.2019 ;) I podobnie z sennością... Śpię razem z Dominisiem. Jestem nie do życia, spałbym całe dnie. I również za dużo dźwigam no ale jak nie nosić naszych słodkich synków. Trochę się denerwuję jak to będzie z dwoma berbeciami w domu ;)

Zuza super :) gratulacje
 
reklama
Oby, trzymam kciuki za Ciebie :*
W moim przypadku kolejna ciaza bedzie baaardzo ciezka i pewnie pelna lez i obaw.... niestety.
Nie wiem czy pisalam Wam, ale mam "zgode" na starania po trzeciej miesiaczce zarowno ze strony ginekolga jak i psychologa... i to wypada koniec wrzesnia.. a ja panicznie sie boje :( boje sie ze nie uda nam sie ale jeszcze bardziej boje sie ze sie uda i bedzie ciezko...


Wsłuchaj się w siebie to najważniejsze, i dużo spokoju, a,z resztą napewno dasz radę.
 
Oby, trzymam kciuki za Ciebie :*
W moim przypadku kolejna ciaza bedzie baaardzo ciezka i pewnie pelna lez i obaw.... niestety.
Nie wiem czy pisalam Wam, ale mam "zgode" na starania po trzeciej miesiaczce zarowno ze strony ginekolga jak i psychologa... i to wypada koniec wrzesnia.. a ja panicznie sie boje :( boje sie ze nie uda nam sie ale jeszcze bardziej boje sie ze sie uda i bedzie ciezko...

Oczekująca wierzę, że będzie dobrze :)


No weź, 55 kilo to jakby człowieka nie było hehehe

Colorado tekst mnie rozwalił :D
Ja kiedyś ważyłam nawet 48 kilo a teraz 90 i nic nie chudnę chociaz dużo karmię moją małą :)

Gratuluję Dziewczynom ciąż :) Ja mam naprawdę duże przerwy między dzieciakami i powiem Wam, że dzięki temu każde z nich ma swój czas przytulani, wyściskania teraz chciałabym 4 dziecko ale boję się małej różnicy wieku, że ta córeczka by straciła ....

Co do ubierania ja mam teraz drugą córkę i często pytają ludzie czy to chłopiec czy dziewczynka bo raczej nie zakładam rózowych ubranek mam dosyc Wszystko jest różowe :D
Starszą córkę też nie ubierałąm w różowe i jej ulubiony kolor to zielony tj mój :)
Tą córeczkę najbardziej lubię w białych ubrankach a różowe te co dostaję odkładam raczej na bok.

Lubię sukienki i opaski ale te wygodne nie tiulowe itd.
Szukam sukienki na chrzciny ale również prostej i bez udziwnień.
Może sama uszyję jest taki plan :) Tylko czasu mało bo wróciłam do pracy z małą oczywiście nie jest łatwo ale cóż nie mam wyjścia kasa musi się zgadzać :(
 
Miałam wrzucić fotkę poporodową, oczywiście mi się zapomniało :)

Melduję się z wagą 94,5 kg, czyli 2 kilo mniej niż przed ciążą [emoji33] nie wiem gdzie te kilogramy lecą, ale niech lecą i do mnie nie wracają [emoji23] problem jest oczywiście taki, że z niewyspania żrę, a nie jem, a na dodatek mój romans z czekoladą wrócił ze zdwojoną intensywnością... [emoji27]
IMG_20180905_114830_HHT.jpg
IMG_20180905_114946_HHT.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180905_114830_HHT.jpg
    IMG_20180905_114830_HHT.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 319
  • IMG_20180905_114946_HHT.jpg
    IMG_20180905_114946_HHT.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 324
Miałam wrzucić fotkę poporodową, oczywiście mi się zapomniało :)

Melduję się z wagą 94,5 kg, czyli 2 kilo mniej niż przed ciążą [emoji33] nie wiem gdzie te kilogramy lecą, ale niech lecą i do mnie nie wracają [emoji23] problem jest oczywiście taki, że z niewyspania żrę, a nie jem, a na dodatek mój romans z czekoladą wrócił ze zdwojoną intensywnością... [emoji27]Zobacz załącznik 894914Zobacz załącznik 894915
Wow...
Ja niewiem gdzie ty chowasz te kilogramy. Wyglądasz na max 75 :)
 
Mimi, chciałabym tyle ważyć, ale nawet nie łudzę się, że do takiej wagi bym doszła, bo jest zbyt odległa [emoji23][emoji23][emoji23]

Dziewczyny, nie wiem kto wymyślił elektryczny laktator, ale Nobla bym przyznała [emoji15] ten to ciągnie!
 
Dziewczyny doradźcie :) Jak już mówiłam zrezygnowałam z kupna sukienki na imprezę (50-tka mojej chrzestnej). Nic mi się nie podoba z dostępem do bufetu i szkoda mi kasy, bo właśnie kupiliśmy samochód :) Wyraźcie swoją opinię czy mogę zatem wepchnąć swój tłusty zad w taką spódnicę i bluzkę? :) Nie zależy mi, żeby wyglądać oszałamiająco. Jestem 6 tyg po porodzie chce wyglądać tylko znośnie [emoji14] I tak pewnie będę miała cały czas na rękach młodą więc zasłoni mamusie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry