reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja też mam ubranka w różnych kolorach nawet sporo niebieskich. Mam sporo ubranek na rozmiar 56, ale póki co jest taka malutka i szczuplutka, że zbyt wielkiego wyboru nie mam. Mam chyba ze 3 body i śpiochy w których nie tonie, a przynajmniej nie tak bardzo widocznie ;)
 
reklama
a ja chciałam mieć drugą córkę, a będzie chłopak.... ciekawa już jestem jak będzie wyglądał, jaką będzię miał buźkę itp. ;)
na jaki rozmiar pakujecie ubranka do szpitala?
Ja to biorę taką walizkę na kółkach, moja znajoma ostatnio mówiła że spakowała się tylko w taką torbę sportową nie dużą....kurdę może i ja upcham do mniejszej torby :/
 
Ja też mam ubranka w różnych kolorach nawet sporo niebieskich. Mam sporo ubranek na rozmiar 56, ale póki co jest taka malutka i szczuplutka, że zbyt wielkiego wyboru nie mam. Mam chyba ze 3 body i śpiochy w których nie tonie, a przynajmniej nie tak bardzo widocznie ;)
Dorośnie jeszcze do tych większych i potem będziesz już narzekać tylko na to, że parę razy ubierze i już za małe na nią [emoji7]
a ja chciałam mieć drugą córkę, a będzie chłopak.... ciekawa już jestem jak będzie wyglądał, jaką będzię miał buźkę itp. ;)
na jaki rozmiar pakujecie ubranka do szpitala?
Ja to biorę taką walizkę na kółkach, moja znajoma ostatnio mówiła że spakowała się tylko w taką torbę sportową nie dużą....kurdę może i ja upcham do mniejszej torby :/
Na pewno będzie śliczny :)

Ja mam tylko 56 :) jak będzie trzeba inny rozmiar, to mąż podrzuci. Mam 3 pełne kompleciki ubrań.

Co do walizek to ja mam 2 torby sportowe, jedną większą, druga mniejszą dla malucha, ale w obydwu mam dość miejsca wolnego. Jakbym się wysilila, to spakowała bym się w jedną, ale nie lubię, jak wszystko jest takie skompresowane i jak chce się dostać do 1 konkretnej rzeczy, to muszę zawartość torby do dna przekopać [emoji23]

U nas rekordzistka sierpniowa ma 3 niemaler walizki [emoji4]
 
U mnie w szpitalu dają ubranka więc się o to nie martwiłam i spokojnie do sportowej torby się spakowałam. Przeciętny noworodek mieści się w 56 albo w nich tonie chyba że spodziewasz się dużego chłopa :)
Fajnie mieć 2 dziecko innej płci, taka odmiana, inne ubranka potem będą inne zabawki. Nie będzie nudno. Ja też byłam przed porodem ciekawa wyglądu małej i ma początku wyglądała identycznie jak jej brat po urodzeniu. Teraz po tygodniu już się zmienia, jest podobna , ale już nie tak bardzo. Przede wszystkim taka drobniejsza i delikatniejsza jest jak porównuje zdjęcia.
 
Kącik dla Bruna wygląda tak:

Oczywiście ta listwa z wtyczkami zniknie, musimy tylko kupić inny przedłużacz [emoji23]
IMG_20180730_130334.jpg
IMG_20180730_130344.jpg
IMG_20180730_130411.jpg
IMG_20180730_130440.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180730_130334.jpg
    IMG_20180730_130334.jpg
    65,2 KB · Wyświetleń: 260
  • IMG_20180730_130344.jpg
    IMG_20180730_130344.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 264
  • IMG_20180730_130411.jpg
    IMG_20180730_130411.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 261
  • IMG_20180730_130440.jpg
    IMG_20180730_130440.jpg
    70,9 KB · Wyświetleń: 267
colorado bardzo ładny pokoik naszykowałaś :) a te torby o których mówisz to te co widać na zdjeciu czarne z niebieskim pasem? ;)

nagini też naszykowałam 56 i jedno większe nie wiem jakie dokładnie bo już metka obcięta. Podobno ma być długi syn... jeszcze poszukam po córce większych ubranek w razie co.
Dziewczynki z reguły mają delikatniejsze rysy twarzy jeśli o tym mowa ;)
Ja po narodzinach sądziłam że podobna do mnie, na drugi dzień jak fotograf przyniósł zdjęcia małej to byłam w szoku jak bardzo jest podobna do męża, zupełnie inaczej na tych zdjęciach wyglądała. I teraz jako 3,5 latka wygląda zupełnie inaczej ;) na szczęście bardziej podobna do mnie z buzi, a figurę ma szczupła po mężu, tak właśnie miało być ;) buzia po mnie, figura po mężu ;)
 
Dzięki dziewczyny [emoji846] bardzo minimalistycznie urządzaliśmy, bo w przyszłym roku przeprowadzamy się, to nie ma co cudować [emoji16]

Oluchapoducha - tak, to te torby :) nie są jakieś wielgachne, ale są pojemne :) a niestety sporo do szpitala muszę wziąć, niemal wszystko swoje trzeba mieć :)

To u Twojej córeczki z figurą i buzią idealnie w takim razie [emoji4] ja po zdjęciu z USG twierdzę, że synek będzie podobny do męża, a mąż twierdzi, że do mnie [emoji28] lepiej, żeby taką pyzą jak ja nie był hehehe
 
reklama
Do góry