reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado padłam z tej czarownicy [emoji23]. Z moją też się średnio dogaduję, właściwie nie tylko ja bo z nią nikt nie potrafi się dogadać dlatego nawet dobrze, że nie urodziłam w jej urodziny ;) Może poczekam do zodiakalnego lwa to w końcu już niebawem :D
Każda kobieta to albo czarodziejka albo czarownica, niektórzy twierdzą, że to od wieku zależy [emoji23]

Co do znaku my się cieszymy, że raczej lew u nas będzie, bo to kolejny kotek w domu będzie, a kotki jak powszechnie wiadomo bardzo lubimy [emoji16]

A ja przed chwilą miałam telefon od anonimowego wielbiciela, dzwoni ktoś i mi wali od razu "cześć piękna, co słychać?" Zbaraniałam, pytam kto to co to, a ten ktoś mówi "kolega twojego kolegi"[emoji41] a głos w słuchawce oceniłabym tak na jakieś 10-12 lat, przed mutacją [emoji23][emoji23][emoji23] z mężem się śmieję, że rozważę, czy nie wymienić go na nowszy model [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
To mi przypomina czasy jak w podstawówce dzwoniłyśmy z koleżankami na przypadkowe numery i takie jaja robiłyśmy [emoji16]

Colorado, jak cukry? Pączek był grany?[emoji507]

Co to teściowych to ja zawsze mówię, że z moją mam super kontakt bo jest daleko [emoji16]

U mnie 3 dni do @ - podbrzusze nie boli, cycki nie bolą... Na razie wypiłam 3 mojito na lepszy sen[emoji6]
 
To mi przypomina czasy jak w podstawówce dzwoniłyśmy z koleżankami na przypadkowe numery i takie jaja robiłyśmy [emoji16]

Colorado, jak cukry? Pączek był grany?[emoji507]

Co to teściowych to ja zawsze mówię, że z moją mam super kontakt bo jest daleko [emoji16]

U mnie 3 dni do @ - podbrzusze nie boli, cycki nie bolą... Na razie wypiłam 3 mojito na lepszy sen[emoji6]
To te modżajta Cię znieczuliły [emoji23][emoji23]

Ten psikus z dzwonieniem na przypadkowe numery widać dalej modny hehe

Cukry jakieś dziwnie niskie, 1h po kolacji miałam 88, a mąż - zdrowy cukrowo i jadł taką samą kolację - 149 insulina pewnie mi szaleje, no ale lekarz przynajmniej nie będzie chyba nic mruczał pod wąsem [emoji23]
 
Tą datę wróżyli mi od dawna bo to urodziny Harry'ego Pottera, którego jestem wielką fanką [emoji23]. Dla mnie to już data ostateczna, w sierpniu rodzic nie zamierzam [emoji14]
A moja teściowa miała wczoraj, wnuczka nie zechciała zrobić prezentu [emoji14]

Swietna data, to też moje urodziny [emoji173]️ Zawsze sje smieje, ze obchodze ja razem z Harrym [emoji12]
Bardzo nieskromnie polecam [emoji5][emoji5][emoji5]
 
To te modżajta Cię znieczuliły [emoji23][emoji23]

Ten psikus z dzwonieniem na przypadkowe numery widać dalej modny hehe

Cukry jakieś dziwnie niskie, 1h po kolacji miałam 88, a mąż - zdrowy cukrowo i jadł taką samą kolację - 149 insulina pewnie mi szaleje, no ale lekarz przynajmniej nie będzie chyba nic mruczał pod wąsem [emoji23]

Moja diabetolog już mnie uprzedziła, że tuż przed porodem cukry mi spadną. Może to pierwsze znaki? :)
 
reklama
Do góry