reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Nagini, Luiza też się dobrze trzyma [emoji16] a może doczekacie i razem ze mna się rozpakujecie [emoji23]

My właśnie wróciliśmy ze szkoły rodzenia, mieliśmy dziś o diecie przy kp, rozszerzaniu diety maluszka, już mi głowa pęka od ilości wiedzy [emoji33]

A jak wracaliśmy z Tychów to taka piękna tęcza nam towarzyszyła [emoji7][emoji7][emoji7] oczywiście mój aparat jest jest ślepy na te ilość kolorów i jest złapany tylko ułamek [emoji23][emoji23]
IMG_20180713_202358.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180713_202358.jpg
    IMG_20180713_202358.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 361
No zleciało :) Tak jak i u Was ;) Maluchy za szybko rosną :(
Lilka nadal łobuziak? :) Pamiętem te iskierki w jej oczkach :) Kuba ok, przez ostatni miesąc był rozchwiany emocjonalnie ale idzie ku lepszemu. Najgorzej jak ma szlaban na tablet, komputer, wiadomo jak to dzieciak w jego wieku. No wtedy sie dzieje... jak Kuba ma dobry nastrój to się ładnie bawi z małym, przypilnuje :) Dominik dobrze :) Rośnie, rozwija się w dobrym tempie. Chodzi po kilka kroków, gada po chińsku ;), ostatnio złości się jak coś idzie nie po jego myśli, zabawne to jest:)
A jak starsza córa? Zadowolona z wyników matury?
 
Zuza, jesteś [emoji16] Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Zaraz roczek Dominisia to i wracasz do pracy czy jeszcze w domu?
 
Zuza, ale na pewno rozumiesz ten chiński, w jamim gada Dominiś [emoji16]

Powiem Wam, że jestem podekscytowana od tej strony, że będę widzieć, jak rozwija się mowa dziecka [emoji16] uwielbiam jak ludzie przytaczają przykłady dziecięcej kreatywności w nazywaniu wszystkiego, szkoda że potem nam to tak po prostu zanika [emoji16]

Kurde, nie wiem co się w ostatnie dni podziało, ale czuję się jak czołg, brzuch mi wypchało nawet, kręgosłup mnie w nocy boli, budzę się po kilka razy, śpię 3 razy na dobę, wieczorami trochę skurcze mnie już łapią. Chyba ostatni miesiąc będę mieć jednak ciążowy. Nie rozumiem tylko tego, że to się tak w zasadzie z dnia na dzień zadziało [emoji33] a najlepsze jest to, że dzieje się to od momentu, jak już powiedziałam klientom, że narazie to ja mam przerwę, nie biorę już żadnej pracy. To chyba psychika [emoji23]
 
Colorado, organizm zrozumiał, że już nie pracujesz więc możesz pocierpieć [emoji16] pokaż brzuch wypchany [emoji6]

Mowa dziecięca jest super, fajnie logicznie kombinują z końcówkami i odmianami [emoji3]
 
Colorado, organizm zrozumiał, że już nie pracujesz więc możesz pocierpieć [emoji16] pokaż brzuch wypchany [emoji6]

Mowa dziecięca jest super, fajnie logicznie kombinują z końcówkami i odmianami [emoji3]
Jak mąż nie będzie patrzył i brechtał to zrobię i wrzucę foto [emoji16]

Ostatnio czytałam gdzieś, że na korepetycjach z niemieckiego dziecko na psa kundelka powiedziało "Hundelek" [emoji7] (Hund - pies po niemiecku + poczciwy polski kundelek), ja to chyba zeszyt założę, żeby takie perełki zbierać hehe
 
Mój syn zaczął bardzo szybko gadać. Miał rok i 9 miesięcy jak już zaczął pełnymi zdaniami mówić. Teściu mu potem non stop śpiewał piosenki ludowe i ten wszystko łapał. Gdzie nie poszłam z nim jak miał 2 lata i troszkę to ten śpiewał "Głęboka studzienka", a wszyscy mieli polew [emoji23] Gdzieś mam filmiki, ale tu sie nie da filmików wrzucać [emoji14]
A z takich moich ulubionych perełek mowy dziecięcej jakie przerobilam to jak mówił "daj to mamowi" zamiast mamie i moje 2 ulubione słowa "fjetjuszka" (pietruszka) i "bjubelki" (wróbelki) :)
 
reklama
No to my jesteśmy na taki etapie przekręcania teraz. Próbuje powtarzać nawet trudne slowa i cuda wychodzą:) Ja nie mam kontaktu z dziećmi w jej wieku wiec nie wiem czy mówi duzo czy mało, ale moze to lepiej...

Zuza matura w porządku, studia wybrane:) Miała być Warszawa, będzie Kraków.
 
Do góry