reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

ja mam termin na 18 października, ale myślę że jednak urodzę wcześniej ;)

colorado, tak kążdy lekarz mi mówił że najpierw muszę schudnąć, dobić do wagi sprzed ciąży a potem będą szukac przyczyny - nie wierzyłam do póki tak się nie stało ;)
 
reklama
Też niefajnie, że to takie subiektywne i nie wiesz, jak Cię poprowadzą. Ale super, że tak dobrze dziewczynki mają się w brzuszku, każdy tydzień dla nich to wielki zysk! :) Ja teraz na wizycie zamierzam zapytać się gina, co jak mi się akcja wcześniej zacznie, gdzie mam jechać, bo do szpitala w moim mieście nie mam najmniejszej ochoty :) a do szpitala, gdzie on pracuje, takiego pół-prywatnego, to trzeba mieć skierowanie, a je daje chyba dopiero w ciąży donoszonej, bo mają 1 stopień referencyjności ...
Ta niepewność co do porodu jest najgorsza, bo o ile by to było jedno dziecko, to idę na żywioł, czyli czekam na początek akcji i dzwonię po karetkę. A tak? Taka trochę lipa. Za to ten szpital, co go mam przez ulicę ma 3 stopień, także nie jest źle :)

Moja mama bardzo by chciała żebym urodziła 28 lipca, w jej urodziny :p
 
Ta niepewność co do porodu jest najgorsza, bo o ile by to było jedno dziecko, to idę na żywioł, czyli czekam na początek akcji i dzwonię po karetkę. A tak? Taka trochę lipa. Za to ten szpital, co go mam przez ulicę ma 3 stopień, także nie jest źle :)

Moja mama bardzo by chciała żebym urodziła 28 lipca, w jej urodziny :p
Fajny prezent by miała [emoji23] i grupowe świętowanie :)

No z dwójką dzieci pod sercem to i zmartwienie podwójne w tym temacie, nie? Lekarze też czasem boją się podjąć jakiejś mniej sztampowej decyzji, bo ciążę mnogie to chyba z automatu lecą na CC...

U nas z tą referencyjnością tak się nie martwię, w Katowicach jest masa szpitali z większą niż 1 i wtedy szybko przewożą. Nastawiam się mimo wszystko na pozytywny scenariusz :)
 
Ano :) Za rok mama 60 urodziny a panienki roczek :D to by była imprezka, ale moja mama za daleko mieszka i raczej byśmy nie imprezowały razem.
To samo mi gieniutek mówi, że jak się uprę, to mogę rodzić SN, ale raczej z automatu idzie decyzja o CC.
A podwójne zmartwienie, to też fakt :)
 
reklama
Do góry