reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ciąg dalszy snów: bardzo przyjemny seks w jakimś basenie w jakimś ciepłym pięknym i zielonym miejscu [emoji23] takich snów to mogę mieć więcej!

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Przez te Wasze rozmowy o snach, mi się śniła dziś moja miłość z podstawówki [emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mi się dzisiaj śnił największy koszmar - że byłam w toalecie i się załatwiam. Jak się przebudzałam, to że strachem czy łóżko mokre nie jest...ale jakimś cudem mój ciężarny pęcherz się nie dał nabrać... Masakra, nie mogę czytać waszych snów [emoji23]

oar8csqvkujogohc.png
 
Przez te Wasze rozmowy o snach, mi się śniła dziś moja miłość z podstawówki [emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze, czy nie bardzo? [emoji28]
Dziewczyny, mi się dzisiaj śnił największy koszmar - że byłam w toalecie i się załatwiam. Jak się przebudzałam, to że strachem czy łóżko mokre nie jest...ale jakimś cudem mój ciężarny pęcherz się nie dał nabrać... Masakra, nie mogę czytać waszych snów [emoji23]

oar8csqvkujogohc.png
No to teraz będą Ci się seksy śnić! [emoji16]

Kilka dni temu to maluch musiał mi się tak w brzuchu niefortunnie ułożyć, że co 30 min leciałam sikać. Na szczęście przeszło [emoji16] bo już myślałam o cewnikowaniu [emoji14]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Hej dziewczyny, czy ktoras z Was używała bądź używa w ciąży detektoru tętna płodu? Czy ekstra tłuszcz na brzuchu nie będzie mocno przeszkadzał? Trafiliśmy za super cenę że aż żal nie brać i dziś ma mąż przywieźć do domu :D

p19ugox1yxswrxa5.png
 
Hej dziewczyny, czy ktoras z Was używała bądź używa w ciąży detektoru tętna płodu? Czy ekstra tłuszcz na brzuchu nie będzie mocno przeszkadzał? Trafiliśmy za super cenę że aż żal nie brać i dziś ma mąż przywieźć do domu :D

p19ugox1yxswrxa5.png
Ja raczej jestem przeciwna takim wynalazkom. Tętno nie zawsze tak łatwo znaleźć, a już sobie wyobrażam jakbym panikowała gdyby mi się to nie udało [emoji33]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja raczej jestem przeciwna takim wynalazkom. Tętno nie zawsze tak łatwo znaleźć, a już sobie wyobrażam jakbym panikowała gdyby mi się to nie udało [emoji33]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sobie na spokojnie wytłumaczyłam, że nie zawsze się dziecko tak ułoży, że będzie słychać. Ciężko było znaleźć (mąż już wrócił;) ) ale się udało :) myślę, że co trzeci dzień troszkę będę podsłuchiwać maleństwo, zwłaszcza póki nie czuję wyraźnie ruchów :) pewnie one będą później moim uspokajaczem :))

p19ugox1yxswrxa5.png
 
Do góry