reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja swego czasu mialam ciągle sny o wojnie. ... to było straszne

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak kiedyś miałam. Najczęściej były tak straszne i realistyczne, że cały dzień potem nie umiałam dojść do siebie. W dzieciństwie zaś prawie co noc gonił mnie morderca. Wychodził z piwnicy i gnał za mna, aż na 3 piętro [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, nagini, takie straszne sny to chyba w stresujących okresach :)

Ja w takich okresach to miałam najczęściej taki sen, że wchodzę gdzieś meeeeegaaa wysoko bez żadnych zabezpieczeń i nie umiem zejść. A dodam, że mam straszny lęk wysokości [emoji16]

A dziś mi się przypomniało, że na początku ciąży mezowi snilo sie, że rozmawiał ze swoim już chyba 7letnim synkiem [emoji16] toż to prorok [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Mi kiedyś często się śniło, że chodzę boso. Niby normalna sytuacja, a nagle zauważałam, że nie mam butów, ale zwykle stwierdzałam we śnie, że trudno i szłam dalej.
A w ostatnich latach zdarzały mi się sny, że jestem w szkole, a tu zaraz jakiś sprawdzian a ja nic nie umiem :baffled:
Zawsze się cieszyłam jak się obudziłam z takiego snu :-D
 
Mimi, nagini, takie straszne sny to chyba w stresujących okresach :)

Ja w takich okresach to miałam najczęściej taki sen, że wchodzę gdzieś meeeeegaaa wysoko bez żadnych zabezpieczeń i nie umiem zejść. A dodam, że mam straszny lęk wysokości [emoji16]

A dziś mi się przypomniało, że na początku ciąży mezowi snilo sie, że rozmawiał ze swoim już chyba 7letnim synkiem [emoji16] toż to prorok [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
U mnie to działa na opak. Z synem nie znałam płci do porodu i zawsze mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę. W tej ciąży dopóki nie poznałam płci kilka razy śniło mi sie, że miałam małego chłopca.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez pewien czas bałam się chodzić spać.Co mi się przyśniło spełniało sie i nie zawsze to były dobre sny...To było jak miałam 17-23lata zawsze o moich snach mówiłam mamie i przyjaciółce .Sny spełniały sie do 3tygodni idealnie miejsca osoby ubrania.Jak urodziłam Kacpra to zaczęły znikać i teraz już ich nie ma.A sny z mordercami to miałam dzięki kryminalnym zagadką np.Los Angeles ,Kości itp.Ale już przestałam oglądać i sny zniknęły.
 
A sny z mordercami to miałam dzięki kryminalnym zagadką np.Los Angeles ,Kości itp.Ale już przestałam oglądać i sny zniknęły.
Ha! Ja kocham oglądać wszelkiej maści seriale kryminalne, szczególnie CSI: Las Vegas (dopóki nie zaczęli rzeźbić non stop tego samego)... i raz mi się śnił jeden z ekipy, no i prowadziliśmy razem śledztwo.

A co do spełniania się snów, przestałam swoje mamie opowiadać, bo ja w to nie wierzę, a ona mi jakieś śmieszne proroctwa wróżyła. Ja mam bardzo bujną wyobraźnię (kiedyś chciałam na tym zarabiać poprzez pisanie książek, ale nie mam do tego talentu) i byle jaki bodziec skutkuje bardzo obrazowymi snami.
 
Mi kiedyś często się śniło, że chodzę boso. Niby normalna sytuacja, a nagle zauważałam, że nie mam butów, ale zwykle stwierdzałam we śnie, że trudno i szłam dalej.
A w ostatnich latach zdarzały mi się sny, że jestem w szkole, a tu zaraz jakiś sprawdzian a ja nic nie umiem :baffled:
Zawsze się cieszyłam jak się obudziłam z takiego snu :-D
Edysiek, też mam uraz szkolny [emoji16] i też takie sny i też ich nie lubię [emoji16] chyba nie dołączę nigdy do osób, które tęsknią za szkołą [emoji16]
U mnie to działa na opak. Z synem nie znałam płci do porodu i zawsze mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę. W tej ciąży dopóki nie poznałam płci kilka razy śniło mi sie, że miałam małego chłopca.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, szanse na strzelenie z proroctwem są 50/50 [emoji16] przez to ja nic nie mówiłam, a miałam delikatne wrażenie, że bedzie synalek. Jakieś takie przeświadczenie mam, że ten męski pierwiastek do mnie z jakiegoś powodu ciągnie w życiu [emoji16] ale jak lekarz na prenatalnych powiedział, że na 60% dziewczynka, to dałam sobie spokój o uwierzyłam [emoji16]
Ja przez pewien czas bałam się chodzić spać.Co mi się przyśniło spełniało sie i nie zawsze to były dobre sny...To było jak miałam 17-23lata zawsze o moich snach mówiłam mamie i przyjaciółce .Sny spełniały sie do 3tygodni idealnie miejsca osoby ubrania.Jak urodziłam Kacpra to zaczęły znikać i teraz już ich nie ma.A sny z mordercami to miałam dzięki kryminalnym zagadką np.Los Angeles ,Kości itp.Ale już przestałam oglądać i sny zniknęły.
Moja babcia zawsze mówiła, że jak śnią się zęby, to ktoś umrze. Nieraz mi się śniły, byłam spietrana przez to na maksa, na szczęście nikt nie umarł ... Nie lubię takich zabobonów :( mi koszmary po studiach się skończyły [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Mimi, nagini, takie straszne sny to chyba w stresujących okresach :)

Ja w takich okresach to miałam najczęściej taki sen, że wchodzę gdzieś meeeeegaaa wysoko bez żadnych zabezpieczeń i nie umiem zejść. A dodam, że mam straszny lęk wysokości [emoji16]

A dziś mi się przypomniało, że na początku ciąży mezowi snilo sie, że rozmawiał ze swoim już chyba 7letnim synkiem [emoji16] toż to prorok [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
A to mu się wysnilo ;)
Ja czytalam w senniku ze jak w ciąży dni się wojna to oznacza to ze się urodzi syna [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek, też mam uraz szkolny [emoji16] i też takie sny i też ich nie lubię [emoji16] chyba nie dołączę nigdy do osób, które tęsknią za szkołą [emoji16]Wiesz, szanse na strzelenie z proroctwem są 50/50 [emoji16] przez to ja nic nie mówiłam, a miałam delikatne wrażenie, że bedzie synalek. Jakieś takie przeświadczenie mam, że ten męski pierwiastek do mnie z jakiegoś powodu ciągnie w życiu [emoji16] ale jak lekarz na prenatalnych powiedział, że na 60% dziewczynka, to dałam sobie spokój o uwierzyłam [emoji16]Moja babcia zawsze mówiła, że jak śnią się zęby, to ktoś umrze. Nieraz mi się śniły, byłam spietrana przez to na maksa, na szczęście nikt nie umarł ... Nie lubię takich zabobonów :( mi koszmary po studiach się skończyły [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Ja mam zwykle dobrą intuicję. Płeć każdego mojego dziecka intuicyjnie czułam od samego początku. W obecnej ciąży intuicyjnie wiedziałam, że jestem w ciąży już około 1,5 tyg przed @.
W młodości miewałam sny, które się sprawdzały i miewałam też czasem krótkie przeblyski tego co się za chwilę wydarzy. Ale "bycie czarownicą" jest u mnie rodzinne bo i mama tak miała i babcia tak ma ;) Z wiekiem takie rzeczy zdarzają mi się coraz rzadziej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zwykle dobrą intuicję. Płeć każdego mojego dziecka intuicyjnie czułam od samego początku. W obecnej ciąży intuicyjnie wiedziałam, że jestem w ciąży już około 1,5 tyg przed @.
W młodości miewałam sny, które się sprawdzały i miewałam też czasem krótkie przeblyski tego co się za chwilę wydarzy. Ale "bycie czarownicą" jest u mnie rodzinne bo i mama tak miała i babcia tak ma ;) Z wiekiem takie rzeczy zdarzają mi się coraz rzadziej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też nieraz tak mam.... Tak jakby coś już się działo wcześniej hehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry