reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Będzie normalną wyplata bo l4 ciążowe jest płatne 100%
Nie powinien płacić w ratach

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
ok. Dziękuję
rozumiem, że pracodawca doliczy mi wszystkie dodatki , premie i podwyzki z całego roku, a nie tylko goła pensja jak co miesiąc ?
Kojarzy ktoś czy 13stka tez dolicza się do wyciągania średniej ?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja też marnie czuję, dopiero 3 razy poczułam, nie martwię się, na usg zawsze wszystko ok, także się nie nakręcam, będę więcej czuć później. Ponoc to indywidualna sprawa, bo zależy raz że od tłuszczyku, a dwa od unerwienia w brzuchu [emoji16]

Na l4 szczególnie się nie znam, zwłaszcza w warunkach etatowych, więc nic tu nie pomogę :(

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
W niedzielę byliśmy u teściów, po raz kolejny przyłapałam teściową na lustrowaniu mi brzucha, zauważyła to i zaczęła mówić, że to 4 mc i dalej nic nie widać, a u niej to już było [emoji14] ja tam widzę, że bebzon mi rośnie, tylko zwykle jestem w jakiejś luźniejszej bluzce [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
ok. Dziękuję
rozumiem, że pracodawca doliczy mi wszystkie dodatki , premie i podwyzki z całego roku, a nie tylko goła pensja jak co miesiąc ?
Kojarzy ktoś czy 13stka tez dolicza się do wyciągania średniej ?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jestem pewna czy wilczy te dodatki....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja też marnie czuję, dopiero 3 razy poczułam, nie martwię się, na usg zawsze wszystko ok, także się nie nakręcam, będę więcej czuć później. Ponoc to indywidualna sprawa, bo zależy raz że od tłuszczyku, a dwa od unerwienia w brzuchu [emoji16]

Na l4 szczególnie się nie znam, zwłaszcza w warunkach etatowych, więc nic tu nie pomogę :(

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
I jeszcze od położenia łożyska [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
W niedzielę byliśmy u teściów, po raz kolejny przyłapałam teściową na lustrowaniu mi brzucha, zauważyła to i zaczęła mówić, że to 4 mc i dalej nic nie widać, a u niej to już było [emoji14] ja tam widzę, że bebzon mi rośnie, tylko zwykle jestem w jakiejś luźniejszej bluzce [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
ja jestem w 10tc a też już widzę zaokrąglony brzuszek, podobno to mozliwe , a na wadze bez zmian.. hmm

chyba u każdego wygląda to inaczej... u mojej koleżanki do 5miesiaca niewiele było widać...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jestem pewna czy wilczy te dodatki....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
hmm... kurcze dziwne, przecież podobno dostaje się średnia z 12miesiecy a ja w tym czasie miałam podwyżkę, premie na święta, premie uznaniowa, 13stke itp... liczyłam chociaż na trochę więcej niż zwykła wypłata [emoji14] no coz. uzbroje się w cierpliwość do końca miesiąca ;)

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry