reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
U nas wczoraj była masakra Michaś wymiotował aż z niego chlustało podłoga meble wszystko ....po 3takich razach dopiero mu przeszło .Oczywiście 2godziny na rękach dopiero jak włączyłam okap a max zaczął zasypiać....Był taki wiotki ,że przez ręce leciał.....Juz z Kacprem tak miałam coś okropnego...Dziś wstał już przed 5 radosny jak skowronek.A teraz jedziemy do zoo do Wrocławia zobaczymy jak Michaś wytrzyma 250km.
Ojej a co to było ? Biedny, wymeczylo go

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza i miałam pierwsze ważenie. 110kg. 12 tydzień, w sumie od początku ciąży schudłam 3 kg. bo męczą mnie wymioty.
Po pierwsze lekarz powiedział, że nie muszę jeść, więc nie ma co panikować, poza tym kazał mi się odchudzać w ciąży, a przynajmniej mam do końca ciąży utrzymać obecną wagę. Nie wolno mi jeść cukru i owoców, głównie warzywa i pić wodę.
Czy któraś z was też tak miała? Nie wiem czy będę w stanie przejść na dietę w ciąży, skoro przed nią nie potrafiłam.
przepraszam , że się wtrącę ale spróbuj własnie diety cukrzycowej częste posiłki małe porcje i bezpieczna dla dziecka i oczywiście z węglowodanami głównie ze złożonymi bez słodzenia herbaty
 
Agunia, wycieczka na pewno będzie super :) miłego dnia!

U nas słonko to tak niesmialo wygląda, ale jest ciepło, ptaszki śpiewają [emoji4] kocury wietrzą się na balkonie, a ja szaleję w kuchni z niedzielnym obiadem [emoji16]

Podejmuję dziś próbę jedzenia mięsa, ale ciemno to widzę [emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja często robię sałatki. W sumie to niemal w każdy weekend.
I najczęściej są to gyros, albo z tuńczykiem albo z tortellini. Lubię też śledziową, albo z zupek chińskich. A rok temu na święta zrobiłam ze szparagami i miała super wzięcie. Jak coś to mogę wrzucić przepis.

Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom

Edysiek poproszę przepis:) przepisy zawsze się przydadzą. Mój mąż uwielbia sałatkę z zupek chińskich więc od czasu do czasu ją robię :)

Agunia jak tam wycieczka?
 
Agunia Biedactwo:( Cieszę się że już się dobrze czuje :* Udanej wyprawy do zoo :*
Kasia, mój mąż też lubi sałatkę z zupką ;) Robię z zupki pomidorowej amino, pomidorów, ogórków zielonych i majonezu.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja robię ostre zupki z vifona, pierś z kurczaka usmażone z przyprawą do kurczaka, kapusta pekińska, kukurydza, trochę majonezu i przyprawy z tych zupek chińskich :) pychota:)
 
reklama
Do góry