reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Melduję się po wizycie w 20tc. Płeć potwierdzona, będzie Paulinka :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) to już połówkowe było? :)

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Nagini gratuluję, imię piękne. Wszystkie Paulinki to fajne dziewczynki (bynajmniej te które znam :)). Moja przyjaciółka ma na imię Paulina więc mam sentyment do tego imienia:).

Mam mieszane odczucia co do tego szczepienia. Tak jak szczepilam Filipa na wszystko, tak nie wiem co zrobić z tą ospa. Boję się że jak to zaszczepie to w wieku dziecięcym nie przejdzie ospy, tylko jak będzie dorosły. A z drugiej strony wiem że teraz ta ospa jest jakaś zmutowana i ciężko ją dzieci przechodzą a dzięki szczepionce może uda się przez nią przejść lagodniej. No głupia jestem. Chce jak najlepiej ale nie wiem co zrobić.
 
Nagini gratuluję, imię piękne. Wszystkie Paulinki to fajne dziewczynki (bynajmniej te które znam :)). Moja przyjaciółka ma na imię Paulina więc mam sentyment do tego imienia:).

Mam mieszane odczucia co do tego szczepienia. Tak jak szczepilam Filipa na wszystko, tak nie wiem co zrobić z tą ospa. Boję się że jak to zaszczepie to w wieku dziecięcym nie przejdzie ospy, tylko jak będzie dorosły. A z drugiej strony wiem że teraz ta ospa jest jakaś zmutowana i ciężko ją dzieci przechodzą a dzięki szczepionce może uda się przez nią przejść lagodniej. No głupia jestem. Chce jak najlepiej ale nie wiem co zrobić.
A nie lepiej po prostu pediatry zapytać? [emoji4] Oczywiście jeśli jest zaufanie [emoji4]
W sumie to tak :) Gin dał mi skierowanie na dodatkowe prenatalne jeśli bym chciała pójść, ale powiedzial, że wg niego wszystko jest w porządku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę, ja dopiero pewnie za miesiąc połówkowe [emoji4] ale jutro mam wizytę i pewnie moją Pyreczkę zobaczę [emoji1]

Dziś już zjadłam 5 małych posiłków i wymiękam [emoji23] może faktycznie to dobry patent, żeby zjeść mniej i zrzucać kg [emoji23][emoji23]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, zakupiłam dziś duphalaca i już wypiłam 30 ml (mam nadzieję, że nie za dużo [emoji23]), ale on jest masakryczniasto słodki! [emoji33]

Faktycznie w ulotce jak byk stoi, że w ciąży można. Nie wiem, czemu wtedy ta babka w aptece tak powiedziała... :(

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado do "państwowego" pediatry nie mam zaufania, on każe szczepic zawsze i na wszystko8-). A do pediatry, do którego chodzimy prywatnie nie ma szans się dodzwonić, a podjechać do niego na wizytę łączy się z dwu godzinnym czekaniem w kolejce. Myślałam że któraś z dziewczyn już przerabiala ten temat.
 
Nagini gratuluję, imię piękne. Wszystkie Paulinki to fajne dziewczynki (bynajmniej te które znam :)). Moja przyjaciółka ma na imię Paulina więc mam sentyment do tego imienia:).

Mam mieszane odczucia co do tego szczepienia. Tak jak szczepilam Filipa na wszystko, tak nie wiem co zrobić z tą ospa. Boję się że jak to zaszczepie to w wieku dziecięcym nie przejdzie ospy, tylko jak będzie dorosły. A z drugiej strony wiem że teraz ta ospa jest jakaś zmutowana i ciężko ją dzieci przechodzą a dzięki szczepionce może uda się przez nią przejść lagodniej. No głupia jestem. Chce jak najlepiej ale nie wiem co zrobić.
Dzięki :) Ja akurat nie znam żadnej Pauliny, więc to imię jest całkiem neutralne dla mnie :) Syn tak wybrał i tak musi być :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia ja przerabiałam i wychodzi na to, ze warto zaszczepić ale starsze dziecko/nastolatka jak nie przechoruje. Moja siostra miała ospę jako półroczniak i doslownie trzy krostki. Podobno takie maluchy łagodnie przechodzą., ale to dośc dawno było, może teraz wirusy inne. W kazdym razie ja póki co nie szczepie.
U nas chore są przyjmowane w innych godzinach niz zdrowe, ale co z tego jak chore wychodzą a zdrowee wchodzą. Przecież w 5 minut wirusy nie wyginą. Miałam wczoraj iść na bilans roczniaka ale chyba jeszcze poczekam bo boje sie, ze się czymś zarazi a (odpukać) nawet kataru nie ma.

Udanych wizyt dziewczyny.
Nagini jak masz skierowanie to chyba warto to usg zrobić. I gratuluję potwierdzenia Paulinki:)
 
reklama
Colorado do "państwowego" pediatry nie mam zaufania, on każe szczepic zawsze i na wszystko8-). A do pediatry, do którego chodzimy prywatnie nie ma szans się dodzwonić, a podjechać do niego na wizytę łączy się z dwu godzinnym czekaniem w kolejce. Myślałam że któraś z dziewczyn już przerabiala ten temat.
Hehe no jak zawsze są dwie strony ekstremalnych podejść [emoji1]

2h czekania do pediatry?! [emoji33]

Ja w ogóle nie wiem jak u mnie jakiegoś pediatrę znajdę, bo deficyt ich jest [emoji23] i większość ma ze 100 lat [emoji14]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry