reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, zdrowia dla dzieciaczków!

oar8csqvp5fvg6v3.png
 
reklama
Cześć...
Długo myślałam, zanim zdecydowałam się napisać.... Nie wiem ile wazylyscie zachodzące w ciaze, ale ja obecnie ważne 128kg... I jestem w 6t3dc. Nie przytylam poki co nic, nawet schudlam 1,5kg. Boję się, najpierw chciałam schudnąć , potem dziecko , nie sądziłam , że uda nam się od razu ale się udało. Cieszę się... Ale strach też jest duży.
Byłam.u ginekologa w 4tc i wczoraj, wczoraj wykonał Usg najpierw długo szukal.... Ale w końcu zauważył pęcherzyk 18mm... Nie był pewien czy widzi zarodek , bo widział coś rozmazanego... Boję się.. następna wizytę mam dopiero 15.03 zastanawiam się czy nie iść gdzieś prywatnie na USG ZOBSCZYC czy wszystko widac bo te urządzenie widać było, że dość wiekowe... co wy widzialyscie w 7tc? Czy tłuszcz faktycznie może przeszkadzać ? Ja raczej jestem "zbita" i nie widać ile waże. Lekarz też.mnie nie ważył nawet karty ciąży nie założył. Ostatnio miałam wysokie ciśnienie więc dał mi leki i się unormowalo. Ogólnie odczuwam ból pleców lewa strona i trochę podbrzusza/jajnika ale niby to normalne ..?? Czytałam gdzieś że mogę mylić to z bólem jelit, bo faktycznie mam brzuch wzdeyt od samego początku. Zawsze w trakcie okresu bolało mnie i teraz od kilku dni mam podobnie. Jak wy się czulyscie ?
Ja biorę jeszcze luteine 2x100mg dopochwowo i asparganinan extra.
 
Cześć...
Długo myślałam, zanim zdecydowałam się napisać.... Nie wiem ile wazylyscie zachodzące w ciaze, ale ja obecnie ważne 128kg... I jestem w 6t3dc. Nie przytylam poki co nic, nawet schudlam 1,5kg. Boję się, najpierw chciałam schudnąć , potem dziecko , nie sądziłam , że uda nam się od razu ale się udało. Cieszę się... Ale strach też jest duży.
Byłam.u ginekologa w 4tc i wczoraj, wczoraj wykonał Usg najpierw długo szukal.... Ale w końcu zauważył pęcherzyk 18mm... Nie był pewien czy widzi zarodek , bo widział coś rozmazanego... Boję się.. następna wizytę mam dopiero 15.03 zastanawiam się czy nie iść gdzieś prywatnie na USG ZOBSCZYC czy wszystko widac bo te urządzenie widać było, że dość wiekowe... co wy widzialyscie w 7tc? Czy tłuszcz faktycznie może przeszkadzać ? Ja raczej jestem "zbita" i nie widać ile waże. Lekarz też.mnie nie ważył nawet karty ciąży nie założył. Ostatnio miałam wysokie ciśnienie więc dał mi leki i się unormowalo. Ogólnie odczuwam ból pleców lewa strona i trochę podbrzusza/jajnika ale niby to normalne ..?? Czytałam gdzieś że mogę mylić to z bólem jelit, bo faktycznie mam brzuch wzdeyt od samego początku. Zawsze w trakcie okresu bolało mnie i teraz od kilku dni mam podobnie. Jak wy się czulyscie ?
Ja biorę jeszcze luteine 2x100mg dopochwowo i asparganinan extra.
Hej. Witamy [emoji1]
Nie widział bo 4tc to zbyt wcześnie. Ja bym poszła prywatnie ok 8tc
Wszystko będzie dobrze. Nie martw się.
A ile masz wzrostu?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Planuje właśnie iść na początku następnego tygodnia to będzie 8tc. Znalazłam poradnie z NFZ gdzie chwalą się super sprzętem... A jak nie to we wtorek ide prywatnie.
Ale chciałabym się dowiedzieć co wy widzialyście na początku 7tc i czy to
mozliwe , żeby miał problem z zobaczeniem zarodka.
 
reklama
Witaj Oczekujaca i gratulacje:)
Ja bym dla spokoju poszła tak za tydzień na usg na dobrym sprzęcie, nawet prywatnie.
 
Do góry