reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Tak, tzn. na dobe i to nie było wtedy takich temperatur jak teraz. Także my na razie będziemy palić trochę gazem trochę drzewem, a koncowowo pewnie i tak postawimy kotłownię i może ekogroszek. No zobaczymy. Ale gaz jest pierońsko drogi, a ja lubię ciepełko. Poza tym wydaje mi się że inne jest ciepło z gazu a inne z paliwa stałego. Z tego drugiego jakby było lepsze.
Masakra co za kwoty....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do ginekologa idę planowo dopiero na jesień. Endokrynolog mówi że przeciwwskazań medycznych nie ma. W marcu idę na USG ginekologiczne to zobaczymy co ten powie [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, zdrówka dla Dominisia i cierpliwości dla Ciebie [emoji8]

Colorado, zobaczymy jak z tym moim brzuchem. Dziś mam fazę "nigdy się nie uda" :( a zaraz 33 urodziny...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ka, no nawet tak nie mow [emoji55] oczywiście, że się uda! Czemu miałoby się nie udać? Dbasz i siebie, masz dietr odpowiednią, IO ogarniasz, ruszasz się, musi się udać! [emoji9]

Jak nie "samoistnie" to z niewielką pomocą farmakologiczną. Opcje zawsze są [emoji9]

50zl dziennie? ??? [emoji32]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Tak wygląda walka ze smogiem u nas w kraju [emoji23][emoji23][emoji23]

Moi rodzice też mają ogrzewanie na gaz i koszty masakryczne... :/

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do ginekologa idę planowo dopiero na jesień. Endokrynolog mówi że przeciwwskazań medycznych nie ma. W marcu idę na USG ginekologiczne to zobaczymy co ten powie [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Może powinnaś znaleźć już lekarza który poprowadzi później ciąże i konsultować z nim na bieżąco ? Może by pomógł lekami. Moim zdaniem warto próbować

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ka, no nawet tak nie mow [emoji55] oczywiście, że się uda! Czemu miałoby się nie udać? Dbasz i siebie, masz dietr odpowiednią, IO ogarniasz, ruszasz się, musi się udać! [emoji9]

Jak nie "samoistnie" to z niewielką pomocą farmakologiczną. Opcje zawsze są [emoji9]



Tak wygląda walka ze smogiem u nas w kraju [emoji23][emoji23][emoji23]

Moi rodzice też mają ogrzewanie na gaz i koszty masakryczne... :/

8une3e3kck8m6mea.png
Ta... już nie wiedzą jak kasę od ludzi wyciągnąć.
Kogo stać na takie rachunki.... Masakra

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Dziewczyny jak było u Was w ciąży z bólem kręgosłupa? Podobno nadwaga temu sprzyja... Ja od jakiegoś czasu odczuwam silny ucisk w dolnej części, najczęściej promieniujący. Nasila się przy każdej zmianie pozycji. To dopiero 19 tydzień, martwię się jak ja dam radę do końca :(

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Dziewczyny jak było u Was w ciąży z bólem kręgosłupa? Podobno nadwaga temu sprzyja... Ja od jakiegoś czasu odczuwam silny ucisk w dolnej części, najczęściej promieniujący. Nasila się przy każdej zmianie pozycji. To dopiero 19 tydzień, martwię się jak ja dam radę do końca :(

p19uqqmzxqi22hcj.png
U mnie 18tc i dokucza nie tyle kręgosłup co ból kolan [emoji58] jednak stawy dostają po tyłku..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ogólnie mam problem z kręgosłupem i tak teraz przeczytałam post i się zmartwiłam, to samo z kolanami. Kilka lat dźwigania w pracy i jednemu zaszkodzi drugiemu nie, ech zdrowie.
 
reklama
Plecy w ciąży mi mocno dokuczały, najgorzej było w 3 trymestrze. Problemem było siedzenie, leżenie, obracanie się z boku na bok, czy wstawanie z łóżka. Najmniej bolało jak chodziłam. Położenie się na "łóżku" u ginekoga na usg czy ktg i późniejsze wstanie z niego wiązało się ze strasznym bólem. W domu obracalam się na bok i wtedy powoli wstawalam a tam nie było tyle miejsca i strasznie się gramoliłam. Wysiedzenie przez 1h na szkole rodzenia też było nie lada wyzwaniem.
 
Do góry