reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, no weźcie [emoji23] dziękuję za komplementy, ale ciągle jednak pulpet jestem [emoji28]

Luiza, tłuszczyku mogę się wstydzić, ale owoców miłości już nie [emoji16] chociaż skoro u mnie Pyrka, to chyba warzywko miłości [emoji16]

Ludzie faktycznie chyba myślą, że taki wielgachny brzucho się robi od razu, albo w naszym przypadku zastanawiają się, czy przed porodem zobaczą w ogóle brzuch [emoji16][emoji16]

Edysiek, zimno tak, że koty grzejnika nie opuszczają [emoji16]

Nagini, fajny brzusio [emoji7] jak mi urośnie to też się pochwalę [emoji1]

Co do macania, to tylko mąż może, reszta po łbie dostanie [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Mi też do laski daleko. Na takim kiepskim zdjęciu tego nie widać :p. Na szczęście teraz wyglądam lepiej niż przed ciążą bo ludzie patrząc na mój brzuch widzą ciążę a nie to co jeszcze na tym brzuchu się znajduje hehe. O tym wiem ja ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Mi też do laski daleko. Na takim kiepskim zdjęciu tego nie widać :p. Na szczęście teraz wyglądam lepiej niż przed ciążą bo ludzie patrząc na mój brzuch widzą ciążę a nie to co jeszcze na tym brzuchu się znajduje hehe. O tym wiem ja ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ty już na jakość zdjęcia nie zwalaj kochana [emoji16]

U mnie rodzina, a zwłaszcza ta nieco dalsza, to od daaaawna brzuch lustrowała i doszukiwała oznak powiększania rodziny [emoji14] ale mnie to zwykle mało obchodziło, gorsze było gadanie a kiedy, a czemu jeszcze nie, a ile jeszcze[emoji14]

Teraz jak mi tylko brzucho wyskoczy będę się z nim obnosić, a co [emoji16] od tego jest ciąża :)

Taką poduchę zamówiłam:

Link do: Poduszka Dla Kobiet w Ciąży Ciążowa C XXL 50D

Mam nadzieję, że będzie porządnie wypchana, bo trochę ciężaru będzie musiała znosić [emoji16]

Nie pamiętam, czy się Was pytałam o czopki eva/qu? Używałyście może?

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ty już na jakość zdjęcia nie zwalaj kochana [emoji16]

U mnie rodzina, a zwłaszcza ta nieco dalsza, to od daaaawna brzuch lustrowała i doszukiwała oznak powiększania rodziny [emoji14] ale mnie to zwykle mało obchodziło, gorsze było gadanie a kiedy, a czemu jeszcze nie, a ile jeszcze[emoji14]

Teraz jak mi tylko brzucho wyskoczy będę się z nim obnosić, a co [emoji16] od tego jest ciąża :)

Taką poduchę zamówiłam:

Link do: Poduszka Dla Kobiet w Ciąży Ciążowa C XXL 50D

Mam nadzieję, że będzie porządnie wypchana, bo trochę ciężaru będzie musiała znosić [emoji16]

Nie pamiętam, czy się Was pytałam o czopki eva/qu? Używałyście może?

8une3e3kck8m6mea.png
U mnie nikt się ciąży nie doszukiwał bo już dawno oznajmiłam wszystkim i powtarzałam to przy każdej okazji, że nie chcę i nie będę miała 2 dziecka. O zmianie zdania w tej kwestii poinformowałam tylko moją siostrę. Reszta była w dużym szoku ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Nagini, śliczny brzuszek [emoji3]

Ja mam tak okropny brzuch że nie wiem jak będzie w ciąży wyglądał

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie wyglądacie dziewczyny:* Ja również niewidze tych kg!!! :o
Dominik ma infekcję wirusową :/ i jakby tego bylo mało zapalenie spojówek :( Spytałam o Groprinosin i lekarka powiedziala że Dominik jest za mały :o i odradziła stosowanie Dentinoxu bo ma w skladzie lidokainę która działa przez chwilę a trafia do krwioobiegu i może zaszkodzić :o Poleciła Anaftin baby.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza zdrówka dla Dominika.
Groprinosin stosuje się powyżej 1 roku.

Nagini fajny brzusio.
U mnie też było wielkie zdziwienie, bo też się zapieraliśmy przy jednym. Ale z czasem instynkt zwyciężył i zachciało mi się bejbika. Oczywiście wszyscy stwierdzili, że zaliczyliśmy wpadkę, nawet bliska rodzina. Ja tam nikogo specjalnie z błędu nie wyprowadzałam [emoji23]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ty już na jakość zdjęcia nie zwalaj kochana [emoji16]

U mnie rodzina, a zwłaszcza ta nieco dalsza, to od daaaawna brzuch lustrowała i doszukiwała oznak powiększania rodziny [emoji14] ale mnie to zwykle mało obchodziło, gorsze było gadanie a kiedy, a czemu jeszcze nie, a ile jeszcze[emoji14]

Teraz jak mi tylko brzucho wyskoczy będę się z nim obnosić, a co [emoji16] od tego jest ciąża :)

Taką poduchę zamówiłam:

Link do: Poduszka Dla Kobiet w Ciąży Ciążowa C XXL 50D

Mam nadzieję, że będzie porządnie wypchana, bo trochę ciężaru będzie musiała znosić [emoji16]

Nie pamiętam, czy się Was pytałam o czopki eva/qu? Używałyście może?

8une3e3kck8m6mea.png
Te poduchy sa naprawdę pomocne

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
U mnie nikt się ciąży nie doszukiwał bo już dawno oznajmiłam wszystkim i powtarzałam to przy każdej okazji, że nie chcę i nie będę miała 2 dziecka. O zmianie zdania w tej kwestii poinformowałam tylko moją siostrę. Reszta była w dużym szoku ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
A czemu tak nie chciałaś 2?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry