reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Colorado pięknie wyglądasz.
Mnie brzuch ciążowy nigdy nie krępował, a nawet byłam z niego dumna i chciałam żeby wszyscy widzieli [emoji16]
Dotykanie przez obcych nie wchodziło w grę; ale jakoś nie miałam takich osób w swoim otoczeniu.

U Was też tak zimno?
O 7 rano było u mnie -17 [emoji32]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Na mnie się gapili już od dłuższego czasu w szkole jak po młodego jeżdżę. Teraz już raczej nie ma wątpliwości więc coraz więcej ludzi pyta. Ostatnio wychowawczyni młodego nie wytrzymała i zapytała mnie czy Patryk będzie miał rodzeństwo. A macania też nienawidzę!!!
Pokazuje Wam mój brzuszek, sorry za jakość zdjecia, ale mój telefon ma już prawie 4 lata, stłuczoną szybę i ledwo zipie ;)
1519631699-a3d1678320d8c6f2-aaaaaa.jpeg


p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Na mnie się gapili już od dłuższego czasu w szkole jak po młodego jeżdżę. Teraz już raczej nie ma wątpliwości więc coraz więcej ludzi pyta. Ostatnio wychowawczyni młodego nie wytrzymała i zapytała mnie czy Patryk będzie miał rodzeństwo. A macania też nienawidzę!!!
Pokazuje Wam mój brzuszek, sorry za jakość zdjecia, ale mój telefon ma już prawie 4 lata, stłuczoną szybę i ledwo zipie ;)
1519631699-a3d1678320d8c6f2-aaaaaa.jpeg


p19uqqmzxqi22hcj.png
Super [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Kattaya cudowne zdjęcie, śliczna Lila i ten torcik, zjadłabym :).
Colorado, Nagini wygladacie pięknie. Ja tam nadprogramowych kg się nie doszukałam:)

Macania po brzuchu nie lubiałam i nie pozwalałam. Wyjątkiem był mąż, mama i babcia.
U mnie z rana było -14. Teraz niewiele cieplej. Podobno takie mrozy mają być do czwartku. Ja chce wiosnę. Co prawda lubię zimę ale brakuje mi już zieleni i kwitnących drzew i kwiatków :)
 
reklama
Ja też jestem cieplolubna, ale jak już jest tak zimno to chociaż mógłby być śnieg, a u mnie nawet śladu.
Też już chciałabym wiosnę, poszłabym porobić coś w ogrodzie, bo lubię.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry