reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza, ale was te choróbska męczą [emoji22] niech ta zima się już kończy!

Kattaya, ale Ty zdolna jesteś! Nic dziwnego, że Lilce tak oczęta się świecą [emoji1]

Mimi, co do poduchy wybrałam tą typu C, stwierdziłam, że z jednej strony chcę męża [emoji6]

Ka, brzucho niewidocznie rośnie, narazie jest na takim etapie, że wciąganie go nie daje po prostu efektów [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Prezentuję Pyrkę w inkubatorze:

1519587710-6d2d577343307521-aaaaaa.jpeg

1519587724-5ba22a2c077f4e94-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Zuza, ale was te choróbska męczą [emoji22] niech ta zima się już kończy!

Kattaya, ale Ty zdolna jesteś! Nic dziwnego, że Lilce tak oczęta się świecą [emoji1]

Mimi, co do poduchy wybrałam tą typu C, stwierdziłam, że z jednej strony chcę męża [emoji6]

Ka, brzucho niewidocznie rośnie, narazie jest na takim etapie, że wciąganie go nie daje po prostu efektów [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Prezentuję Pyrkę w inkubatorze:

1519587710-6d2d577343307521-aaaaaa.jpeg

1519587724-5ba22a2c077f4e94-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
[emoji32][emoji32][emoji32][emoji32]
I gdzie niby ta twoja waga ja się pytam????
Świetnie wyglądasz.

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
[emoji32][emoji32][emoji32][emoji32]
I gdzie niby ta twoja waga ja się pytam????
Świetnie wyglądasz.

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Mimi, dzięki [emoji9] może tyle farta, że sadło wszędzie po trochu się rozłożyło. Ale brzuch miałam większy przed metforminą [emoji41]

W ogóle to mnie teraz ludzie wiedzący o ciąży krępują, bo nic tylko mi się na brzuch patrzą [emoji33] też tak Was to krępowało?

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, dzięki [emoji9] może tyle farta, że sadło wszędzie po trochu się rozłożyło. Ale brzuch miałam większy przed metforminą [emoji41]

W ogóle to mnie teraz ludzie wiedzący o ciąży krępują, bo nic tylko mi się na brzuch patrzą [emoji33] też tak Was to krępowało?

8une3e3kck8m6mea.png
A mój siofor ciągle leży w sZafce [emoji28]

Mi też się gapili na brzuch. Zwłaszcza jedna ciocia i mówiła ze nic nie tyje hehe

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A mój siofor ciągle leży w sZafce [emoji28]

Mi też się gapili na brzuch. Zwłaszcza jedna ciocia i mówiła ze nic nie tyje hehe

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Może się jeszcze przekonasz do siofora :) czasem trzeba to przetrawić [emoji6] no i dla spokoju można badac nerki co jakiś czas.

Oj, też bym tak chciała usłyszeć [emoji1] ale szlag mnie trafi, jak ktoś mi będzie macał brzucha [emoji23] będę syczeć jak kot [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado, ale Ty jesteś laska! A wcięcie w talii jak marzenie!

Mimi, a czego konkretnie się obawiasz?

Kattaya, co za tort [emoji7][emoji7][emoji7] masz talent, nie powiem.

Zuza, mam nadzieję, że przetrwacie nockę. Dużo zdrówka dla Was [emoji8]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado, ale Ty jesteś laska! A wcięcie w talii jak marzenie!

Mimi, a czego konkretnie się obawiasz?

Kattaya, co za tort [emoji7][emoji7][emoji7] masz talent, nie powiem.

Zuza, mam nadzieję, że przetrwacie nockę. Dużo zdrówka dla Was [emoji8]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Spadków cukru bo mam dobre. Po posiłku godzinę mam Max 110

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Kawkowo miłego dzionka :)

W ogóle to mnie teraz ludzie wiedzący o ciąży krępują, bo nic tylko mi się na brzuch patrzą
emoji33.png
też tak Was to krępowało?
Mam wrażenie jakby liczyli, że wyskoczy od razu wielki jak pod koniec ciąży :D moja mama mi opowiadała, że się brzucha wstydziła w pierwszej ciąży (ze mną hihi), bo myślała, że wszyscy na nią patrzą i widzą, że kochała się ze swoim mężem (moim tatą), takie schizo młodej, przyszłej mamy :D

ale szlag mnie trafi, jak ktoś mi będzie macał brzucha
Nie cierpię tego, takiego macania, głaskania i w ogóle, osobiście to odbieram jako przekroczenie mojej osobistej granicy. Tylko dzieci i mąż mogą mnie głaskać po brzuchu, jak już będzie duży :)
 
Do góry