reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Swing88 nie przybieraj sobie tego do głowy. tak jak dziewczyny piszą mamy swoje kg i zdrowe dzieci.Ja zachodząc w ciążę ważyłam 127 kg i od 7tygodnia miałam usg przez brzuch, tak w ciąży miałam nadciśnienie cukrzycę i niedoczynność i zamiast przytyć schudłam8kg jedząc mnóstwo słodyczy .Ciąża się skończyła ciśnienie 90/60 cukier w normie tarczyca też a synuś zdrowy :)
Kasia super że już pozbyłaś się szwów z pewnością poczułaś ulgę a i teraz doczytałam Filipkowi gratuluję 3ząbka:)
 
reklama
Mimi cudny synuś :)
Ja do plam używałam vanisha w proszku, robiłam papkę i zacierałam tym plamę. Marchewka jakoś nie była problematyczna, gorzej z jabłkiem, po nim plamy nie zawsze schodziły.
 
Ja ten artykuł przeczytałam i powiem, że nie bierze on pod uwagę wszystkiego, ale my to wiemy :) a wczoraj oglądałam w tv program pt. "szokujące życie" i w porównaniu do kobiet, które tam widziałam, z ich podejściem (no takie typowe, amerykańskie), to moje 125 kg teraz, to jest nic. Jedna kobieta tam miała prawie 2 metry w biodrach, nota bene striptizerka i jeszcze przyklaskiwała córce, która chce iść w jej ślady, z wyglądem. To ja robię wszystko żeby moje synki były zdrowe, szczupłe i tacy na szczęście są, a tam baba pozawalała paść się córce, która ma lat 22 i wygląda jak ja. No zdrowe te kobiety nie były, tak na ciele jak i na umyśle.. z pięciu jakie przedstawili jednej zależało na zdrowiu... cholera, one ledwo chodziły!

Ja dzisiaj kawy już nie posłodziłam, bo mam przed oczami, za przeproszeniem, tamte tyłki. Nie!!! Ja od siostry pożyczam rowerek stacjonarny i póki mi ginek pozwoli będę na nim pędziła, hehe, po balkonie :D

Teraz przytyłam w ciąży 5kg, mam nadzieję, że więcej z tych kilogramów to dzieci w brzuchu i sama ciąża :)
 
Ja jeszcze nie robię zakupów z tego względu, że czeka nas przeprowadzka, a w związku z tym troszkę zamieszania będzie. Dużo znajomych mi się zaoferowało z ubrankami, ale ile z tego wyjdzie, to nie wiem. Jak już będę miała ogarnięte nowe mieszkanie (nowe, wynająć musimy, bo chwilowo nie mamy kapitału na zamianę naszego małego gniazdka) to wtedy będę kupować wszystko, wózek z olxa, bo nowe bliźniacze to te co mi się podobają kosztują majątek, a ubranka na allegro znalazłam, piękne, nowe i niedrogie :)
 
Ja też nic nie kupuję bo mój remont jeszcze ze 2 miesiące może potrwać, nie chce żeby się coś kurzyło i walało. Po za tym czekam na ostateczne potwierdzenie płci. A 3 sprawa - jeszcze tego nie czuję. Nie ruszają mnie dziecięce ubranka i gadżety. Na razie bobas jest dla mnie bliżej nieokreśloną abstrakcją.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Ja ten artykuł przeczytałam i powiem, że nie bierze on pod uwagę wszystkiego, ale my to wiemy :) a wczoraj oglądałam w tv program pt. "szokujące życie" i w porównaniu do kobiet, które tam widziałam, z ich podejściem (no takie typowe, amerykańskie), to moje 125 kg teraz, to jest nic. Jedna kobieta tam miała prawie 2 metry w biodrach, nota bene striptizerka i jeszcze przyklaskiwała córce, która chce iść w jej ślady, z wyglądem. To ja robię wszystko żeby moje synki były zdrowe, szczupłe i tacy na szczęście są, a tam baba pozawalała paść się córce, która ma lat 22 i wygląda jak ja. No zdrowe te kobiety nie były, tak na ciele jak i na umyśle.. z pięciu jakie przedstawili jednej zależało na zdrowiu... cholera, one ledwo chodziły!

Ja dzisiaj kawy już nie posłodziłam, bo mam przed oczami, za przeproszeniem, tamte tyłki. Nie!!! Ja od siostry pożyczam rowerek stacjonarny i póki mi ginek pozwoli będę na nim pędziła, hehe, po balkonie :D

Teraz przytyłam w ciąży 5kg, mam nadzieję, że więcej z tych kilogramów to dzieci w brzuchu i sama ciąża :)
No takie coś to przegięcie :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi możesz użyć vanisha, a później wyprać jeszcze raz. Ja tak robię i nie ma żadnych problemów ze skórą Filipa.
A u mnie jest na odwrót, jabłka ładnie schodzą, marchewka prawie się nie spiera a najgorzej jest z sokami czy deserkami czerwonymi (tam gdzie są w składzie porzeczki czy jagody)-na to już nic nie działa.
Byłam w lidlu, wydarli wszystkie rozmiary które mnie interesowały. Ale nie mogłam wyjść z pustymi rękoma więc kupiłam pościel, poszewki i skarpetki:)
 
reklama
Do góry