reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Wszystkiego najlepszego dla Michasia :* Duży chłopczyk:) Za szybko rosną nam dzieciaczki :( Zaraz roczek :o Biedactwo z tym zaklejaniem oczka i to aż do maja :( Oby jutro było lepiej i żebyście noc przespali spokojnie :* Michaś ma mega plac zabaw! Jak w dziecięcym raju :)
Podrzuć linka do tych ogrodniczek tutaj albo na priv :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieciaczki sliczne:)

Biedny Michaś z tym oczkiem:( Nie będziesz konsultować u kogoś innego?
Plac zabaw super ale jeszcze masz porzadek. Jak zacznie chodzić i roznosić po całym domu to dopiero będzie zabawa. U mnie ciągle sie coś wala po domu.

Artykuł przeczytałam, nie zrobił na mnie jakiegoś piorunujacego wrazenia. Ale moze dlatego, ze w ciaży nie jestem i juz nie planuję mam duzo szczupłych kolezanek, które miały komplikacje w ciąży.

Do odplamiania używałam zwykłego vanisha, póżniej prałam w proszku dla dzieci i dwa razy płukanie.
 
Mimi dziś strasznie płakał a przy odrywaniu to nawet nie da się tego opisać.Wczorajsze szczepienie też nam daje w kość i cały dzień płacz i na rękach i jeszcze w takiej pozycji jak noworodki się nosi a że waży 10.5 kg to nie czuję rąk dziś.Do tego nie chce dziś jeść bo chyba zęby mu dokuczają i jest istna masakra.
A normalnie nasz mini plac zabaw wygląda tak :DZobacz załącznik 840076

Nasz Młody dokładnie 12 dni starszy od Waszego Michasia :)
Na szczęście szczypioreczek póki co bo tylko 8kg ale i tak czuć jak się dłużej trzyma na rękach. Mamy taką samą matę w salonie tylko leży jeszcze na tej stronie z obrazkami i jest super, któraś z Dziewczyn poleciła tutaj i jestem bardzo wdzięczna.
My tydzień temu rozstawilismy na macie zagrode taka drewnianą bo jak zacznie raczkowac to nie utrzymamy go.
Mamy na piętrze dużą bawialnie ale na razie spędzamy więcej czasu na parterze. Zresztą w bawialni trzeba zrobić wielki remament- pochować wszystkie lego córki i masę innych zabawek które jeszcze nie nadają się dla malucha. Nie wiem kiedy zdołam się za to zabrać, deficyt czasu ciągły, achy ;):)
 
Agunia sto lat dla synka. Bidulka mała z tym plastrem.
Widzę że masz suchy basen. Jak się sprawuje? Młody się w nim bawi? Zastanawiam się nad zakupem tego basenu.
 
Kattaya, wszystkiego najlepszego dla Lili z okazji pierwszych urodzin[emoji320]
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam[emoji322]
Niech zdrowo rośnie, dużo uśmiechu i samych pięknych i słodkich dni życzy forumowa ciotka z Filipkiem[emoji8]
P. S. dobrze pamiętam że dzisiaj jest ten wielki dzień, w którym Lila przestaje być oficjalnie niemowlakiem?
bl9ci09k1uie6cq5.png
 
Ostatnia edycja:
Mimi dziś strasznie płakał a przy odrywaniu to nawet nie da się tego opisać.Wczorajsze szczepienie też nam daje w kość i cały dzień płacz i na rękach i jeszcze w takiej pozycji jak noworodki się nosi a że waży 10.5 kg to nie czuję rąk dziś.Do tego nie chce dziś jeść bo chyba zęby mu dokuczają i jest istna masakra.
A normalnie nasz mini plac zabaw wygląda tak :DZobacz załącznik 840076
Nooo pokaźny plac zabaw [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Siruna też miałam rozejscie spojenia. Jak masz możliwość to dużo odpoczywaj. Po porodzie na biodra zakladalam pas neopronowy i mocno zaciskalam. Tak mi położna poradziła. Po kilku dniach pomogło, choć do teraz czasami odczuwam ten ból jak np za dużo Filipa noszę czy przed świętami jak miałam dużo pracy.
 
Do góry