reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oby! Bo pobyt w szpitalu mnie dobija..
Może wapno sobie zrób na tą wysypke?

Dziękuję za kciuki i wsparcie.. Nadal w dwupaku jestem. Chciałabym mieć to za sobą..
A skurczy już nie masz? Ucichlo?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
To masz przekichane :( ale jeszcze tydzień ferii ;)

Agunia, pewnie tyle co radości to strachu masz teraz przy jego chwiejnych kroczkach [emoji4]

Ja to w ogóle się zastanawiam, jak z 1 sobie poradzę [emoji23] bardziej niedoświadczonej nie znajdziecie ode mnie [emoji23]

Szafirek, już bliżej niż dalej :* wysyłam Ci wiązkę pozytywnej energii! [emoji9]

Mimi, niezłe uczulenie :( poobserwuj się właśnie po odstawieniu leku. Mnie głupie witaminy dla ciężarnych uczuliły, na dłoni od zewnątrz mnie wysypało, a swędziało tak, że klękajcie narody :/

Nawilżaj sobie to miejsce, bo suchość też wzmaga swędzenie :)

A ja dziś wyjątkowo nieco gorzej się czuję, brzucho mnie dziś pobolewał. Mam nadzieję, że to tylko rozciąganie.

8une3e3kck8m6mea.png
Kiedy teraz wiZyta?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Colorado żadna z nas nie była doświadczona przy 1 dziecku. Ja zajmowałam się wieloma dziećmi i sądziłam, że się na tym znam, a jak 1 raz zostałam z młodym sama w domu bo mąż pojechał go zarejestrować do urzędu to wpadłam w panikę, że wszystko zależy teraz tylko ode mnie. Początki zawsze są trudne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Kasia on dopiero zaczyna swoją przygodę bo do przedszkola nie chodził [emoji1]

Zuza myślałam ze nie będzie chciał chodzić a tu szok.... on nie chce wychodzić hehe mam nadzieję ze szybko sie zaklimatyzuje

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Brawo dla przedszkolaka. Dzieci, zabawki, Panie - wszystko inne niż do tej pory więc dla dziecka atrakcyjne. Super że mu się podoba . Gratulacje! !!!
 
Hej, witam się przy weekendzie ;) Szafirek, dobrze, że się odzywasz, jak nocka?

Mimi, wysypka zeszła?

Miałam tak koszmarny tydzień w pracy, że ciężko było mi się odzywać.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi super, że synek poszedł do zerówki. Ty odpoczniesz a jemu to wyjdzie na dobre.

Colorado każda młoda mama ma takie rozterki.
Jak duża się urodziła to też byłam zielona. Nie miałam internetu, wiedzę czerpałam głównie z czasopism. Nie miał mi kto doradzić, jedynie babcie. Z maluchami nigdy nie miałam do czynienia. Ale wszystko samo przyszło.
Pamiętam jak pierwszy raz ją kąpałam to teściowa stała obok i nie wiedziała co robić, a ja sama się szybko uwinęłam. Instynkt [emoji4]


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Mimi, nie doczytałam, że starszak w przedszkolu, jak wrażenia? [emoji41]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia on dopiero zaczyna swoją przygodę bo do przedszkola nie chodził [emoji1]

Zuza myślałam ze nie będzie chciał chodzić a tu szok.... on nie chce wychodzić hehe mam nadzieję ze szybko sie zaklimatyzuje

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Jak teraz do zerówki, to szkoła też wcześniej? W sensie w wieku 6l? :)

Super, że lubi zerówkę. Zawsze to jedno zmartwienie i rozterka mniej :) wyszaleje się tam i dodatkowo usamodzielni :)
Colorado żadna z nas nie była doświadczona przy 1 dziecku. Ja zajmowałam się wieloma dziećmi i sądziłam, że się na tym znam, a jak 1 raz zostałam z młodym sama w domu bo mąż pojechał go zarejestrować do urzędu to wpadłam w panikę, że wszystko zależy teraz tylko ode mnie. Początki zawsze są trudne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png


Mimi super, że synek poszedł do zerówki. Ty odpoczniesz a jemu to wyjdzie na dobre.

Colorado każda młoda mama ma takie rozterki.
Jak duża się urodziła to też byłam zielona. Nie miałam internetu, wiedzę czerpałam głównie z czasopism. Nie miał mi kto doradzić, jedynie babcie. Z maluchami nigdy nie miałam do czynienia. Ale wszystko samo przyszło.
Pamiętam jak pierwszy raz ją kąpałam to teściowa stała obok i nie wiedziała co robić, a ja sama się szybko uwinęłam. Instynkt [emoji4]


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png

Fakt, że przy pierwszym swoim dziecku to chyba każdy jest zielony mimo wszystko ;) tylko jednym instynkt lepiej się uruchamia, innym gorzej [emoji23]

Mam tyle dobrze, że mąż większość czasu w domu jest, więc jak coś pomoc będzie [emoji6] a też bywam panikara, wtedy jakaś ostoja rozsądku się przydaje [emoji23] Powiem Wam, że wcześniej w głowę się pukałam, że ludzie tak przeżywają każdą kupę dziecka, ale przestałam się dziwić, jak mieliśmy ekstremalnie małe kocięta [emoji23] u weta co chwilę z tego powodu lądowaliśmy [emoji14]

A tak w ogóle to dziś jest Dzień Kota, wszystkim Waszym mruczkom życzę wszystkiego najlepszego! [emoji4]

A tymczasem pędzę robić krem pomidorowy [emoji173]



8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry