reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nagini też myślę o Szafirku. Długo się nie odzywa:(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę, że z imprezy pojechała na porodówkę i już cieszy się maleństwem :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado, ja w tym temacie nie pomogę, bo od 5 lat mam thermomix i się nie interesowałam.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado inhalacje z soli fizjologicznej z kwasem, w ciaży nic innego bez lekarza nie wymyślisz. Ja miałam nebbud, ale to w szpitalu mi dawali.
Jak bedziesz kupować robot planetarny to zwróc uwagę, zeby mieszadło miało regulację góra-dół bo jak będziesz czegoś chciała zrobić mało to Ci nie siegnie do dna misy. Ja mam zwykły z Biedronki, jestem zadowolona tylko tej regulacji mi brakuje, np. dwóch jajek nie ubije.

Mimi ja po pierwszym porodzie miałam takie łyse zakola do połowy głowy. Już nie wiedziałam jak sie czesać. Ale odrosło po roku czy dwóch. Szału nie ma ale coś tam jest.

Też myślę co z Szafirek. Chyba rzeczywiście rodzi.

I z Parampampam, Inką. Asiazpodlasia (nie wiem czy nicku nie przekreciłam) też kiedyś duzo pisała a teraz nic.
O.paulina i madagos też się nie odzywają.
 
Kattaya to prawda, wiele dziewczyn się nie odzywa :( Super ten blender :) Mi się podoba ten robot Tommee Tippee który gotuje na parze a potem blenduje ale cena powala ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam o nim ale mam garnek do gotowania na parze i uznałam, że nie ma sensu bo rzeczywiscie drogi. A tym latem nawet owoce surowe blendowałam.
 
Dzięki dziewczyny za opinie [emoji9]

Kattaya, dobry cynk o tej regulacji wysokości! Nie pomyślałam o tym :)

Ka, thermomix dopiero wczoraj poznałam, ale cena mnie przygniotła [emoji23] przy takich cenach sprzętu pierwsza moja myśl jest taka, że zaraz go zepsuję :) bo ja straszna psuja jestem i sprzęty mnie nie lubią [emoji14] nawet auta przy mnie strajkują [emoji23]

Nagini, ja teeeeż taka właśnie pani domu [emoji23] i dlatego obstawiam się sprzętem [emoji14]

Szafirek niedługo nam tu pewnie wyskoczy ze zdjęciem maluszka :)
Pamiętacie może dokładnie na kiedy miała termin?

8une3e3kck8m6mea.png
 
Dokładnie nie pamiętam ale chyba jeszcze z miesiac jej zostało. Mam nadzieje, ze wszystko ok. z nią i maluszkiem.
 
reklama
Pamietam tylko że w marcu Antoś miał się urodzić:)
Kattaya też mam nadzieję że wszystko z nimi dobrze.


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry