reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witajcie Kikimorra i Siruna! [emoji3]
Kiki koniecznie daj znac po pierwszej wizycie! [emoji3] Ja tez się bałam, ale myślę, że najwaznejsze to znalezc odpowiedniego gina który nie bedzie caly czas karcił, a wspierał.[emoji4]
Siruna z jaką wagą startujesz? Który tydzień? [emoji4]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ani grama nie przytylam, a też widze, ze brzuch zmienia kształt. W szoku jestem, bo myslalam, ze u "wiekszych" dziewczyn nie widać zbyt szybko o ile w ogóle..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się, że można liczyć na wsparcie i miłe słowa. Napiszę jak będzie po pierwszej wizycie :)
Ja już dzisiaj jestem po 6km spacerze po lesie. Śnieg sypie więc wróciliśmy z czerwonymi policzkami, ale dotlenieni. Teraz herbata z miodem :)
Mąż też już się tak przejął, że bez większego marudzenia chodzi ze mną.
Trzymajcie się zdrowo, mamusie :)
Zazdroszczę motywacji do spacerków, u nas takie powietrze, że już chyba lepiej na kanapie siedzieć [emoji32] fajnie, że małżul się przyłączył!
Witam,
Mam nadliczbowe sporo kilogramów jestem w 4 ciąży
Ważę 91 kg przy wzroście 163 jak nie patrzę w lusterko to mi nie przeszkadza.
Waga wycofała mnie z życia towarzyskiego, ale staram się o tym nie myśleć cieszę się na swoje kolejne maleństwo :)
Hej :) no co Ty :) muszę Cię opierdziolić na dzień dobry! a to ten nadbagaż kilogramowy to sprawia, że ludzie mdleją na Twój widok, albo dzwonią na policję? [emoji6] Nie ma co się chować w szafie :)

Gratuluję ciąży :) jak się czujesz?

8une3e3kck8m6mea.png
 
A ja czuję, że chyba dzisiaj czekają mnie pierwsze wymioty, najgorzej, że tak strasznie mnie ssie w żołądku, a jednak staram się nie jeść więcej niż zwykle.
P.s. jak się wstawia te suwaki z dniem ciąży?
 
Witam nowe Dziewczyny :)
Miło Was poznać :) Ja już mam prawie 6.miesięcznego bobasa a dzięki temu forum było mi łatwiej przejść przez ciąże. Wsparcie jest tutaj ogromne także naprawdę fajnie że się przyłączyłyście :* Życzę Wam spokojnych ,bezproblemowych ciąż i zdrowych bobasków. A póki co trzymam kciuki za wizyty lekarskie :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny :) Gratuluję rosnących brzuszków :)Oby wasze ciążę były spokojne.
Zuza chłopaki już prawie zdrowi Kacper od poniedziałku był już w szkole.Michasiowi jeszcze trochę kataru zostało.Ja ostatnio was podczytuję ale doba jest za krótka na wszystko.Mąż nie wrócił jeszcze tydzień zostaje.Dzieci dom i firma na mojej głowie już mam dość.We wtorek mam wizytę u gina zobaczymy czy mnie wyśle na laparoskopie bo ostatnio mam takie bóle brzucha że bez przeciwbólowych nie funkcjonuje....Zuza u Ciebie prawie 6miesięczny a u mnie pojutrze 7miesięczny :)
 
reklama
Colorado Ty jesteś w tym momencie kiedy mdłości największe ... uuu współczuje. Jak u Ciebie to przechodzi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie mam mdłości w ogóle :) śpiącość i lenistwo mnie tylko męczy niesamowicie.

Zazdroszczę Ci, że już obeznana jesteś z całym procesem ciąży [emoji6] dla mnie wszystko jest nowością, nic nie wiem [emoji23]

Jakieś dolegliwości typu nadciśnienie, cukrzyca, itp miałaś w poprzednich ciążach?


8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry